Fotografické, grafické a video monitory BenQ už máme na skladě Produktové aktuality

Fotografické, grafické a video monitory BenQ už máme na skladě

Luděk BouškaVydáno: 1. 6. 2017 v 13:30 • Rubrika: Produktové aktuality

Jsme velice rádi, že vám můžeme oznámit další rozšíření naší nabídky tentokrát o vynikající a zároveň cenově dostupné monitory značky BenQ. Nabídka je opravdu velice široká a skvělou zprávou je i to, že máme většinu modelů skladem. V tomto článku vám podrobněji představujeme tři nejzajímavější modely určené pro úpravu fotografií, postprodukci videa a pro designéry, grafiky a návrháře.

Vybrat si můžete ze všech momentálně dostupných modelů BenQ, zde uvádíme pouze ty nejzajímavější:

BenQ SW320

 • IPS panel,
 • Adobe RGB
 • 14bitová 3D LUT (Look Up Table) tabulka
 • jas250 cd/m2
 • typický kontrast 1000:1
 • Doba odezvy [ms]: 5
 • konektory: HDMI 2.0
 • DisplayPort 1.4
 • mini DisplayPort 1.4
 • 2x USB 3.0
 • 1x 2.0 (Hotkey Puck)

4K UHD Monitor

4K ultra HD rozlišení zajišťuje mimořádnou jasnost jemných detailů a textur pro optimální zobrazení a vizuálně náročnou práci. 

SW320

99 % barevného prostoru Adobe RGB

Zobrazte skutečné barvy přírody! Barevný prostor Adobe RGB nabízí větší rozsah reprodukce barev pro odstíny modré a zelené, což se projevuje realističtější reprezentací barev při fotografování venkovního prostředí a přírody.

SW320

10bitový barevný displej

Užívejte si nejplynulejších barevných přechodů na 10bitovém displeji, který zobrazuje více než jednu miliardu barev.

Vysoký dynamický rozsah (HDR)

Vysoký dynamický rozsah (HDR) zvyšuje celkový dynamický rozsah mezi černou a bílou, takže výsledný obraz se zdá blíže tomu, co vaše oči vidí v reálném světě. 
**Abyste na svém zařízení mohli sledovat HDR obsah, musíte použít kabel HDMI dodaný s monitorem SW320 nebo vysokorychlostní kabel HDMI nebo vysokorychlostní certifikovaný kabel HDMI Premium.

SW320

Rovnoměrnost jasu

Rovnoměrnosti jasu je dosahováno prostřednictvím delikátního procesu, který zahrnuje použití vysoce přesných přístrojů k vysoce pečlivému jemnému doladění stovek podoblastí celé obrazovky. Nabízí autentičtější a konzistentnější vizuální zážitky

14bitová 3D vyhledávací tabulka a Delta E ≤ 2

14bitová 3D vyhledávací tabulka (LUT) vylepšuje přesnost míchání RGB barev, což se projevuje dokonalou reprodukcí barev. Díky hodnotě Delta E≤2 v prostoru barev Adobe RGB i sRGB je k dispozici nejvěrnější a nejreprezentativnější zobrazení původního obrazu.

SW320

Hardwarová kalibrace

Hardwarová kalibrace umožňuje nastavit čip pro zpracování obrazu v monitoru beze změny výstupních dat grafické karty. Zachovává obraz věrný kopiím originálu, jenž není ovlivněn nastavením grafiky.


BenQ PV270

 • Velká 27” širokoúhlá obrazovka s rozlišením QHD 2 560 x 1 440
 • 100% pokrytí gamutu Rec. 709 a 96% pokrytí DCI-P3 pomocí technologie IPS
 • Hardwarová kalibrace s přesnými barvami
 • Software pro kalibraci barev Palette Master Element
 • Funkce rovnoměrnosti jasu

Spolehlivé barvy během celého toku práce

Komplexní a přesný přístup BenQ PV270 k správě barev pomáhá zajistit konzistentní reprodukci barev během celého toku práce při postprodukci videa. Od fáze hrubého ořezávání, přes přidávání efektů, korekci barev a kompozici, až po výstupní fázi jsou barvy vykreslovány s velmi vysokou přesností, aby výsledek dokonale odpovídal záměru.

Perfektní barvy

Z důvodu vysoké důležitosti pro tok práce při postprodukci videa byla věnována velká pozornost tomu, aby PV270 zobrazoval maximální rozsah přesně a konzistentně vykreslovaných barev.

Barevný gamut Rec.709 a DCI-P3

PV270 nabízí 100% pokrytí normy Rec. 709 a 96% pokrytí normy DCI-P3, aby výstup pro TV s vysokým rozlišením a digitální kina odpovídal definovaným barvám. PV270 rovněž nabízí 99% pokrytí barevného prostoru Adobe RGB, aby byla pokryta většina barev produkovaných profesionály v oblasti grafiky.

 
1460977502
 
 

Rozlišení 2 560 x 1 440 (QHD) na 27” širokoúhlé obrazovce

Rozlišení 2 560 x 1 440 (QHD) s vysokou hustotou pixelů zajišťuje kvalitní ostrý obraz, očekávaný při podrobných recenzích a úpravách detailů, a prostorné širokoúhlé zobrazení skýtající zvýšený komfort a produktivitu.

Rovnoměrnost jasu

Rovnoměrnost jasu je dosahována prostřednictvím delikátního procesu zahrnujícího použití vysoce přesných přístrojů pro vysoce pečlivé jemné doladění stovek podoblastí celé obrazovky. Nabízí autentičtější a konzistentnější vizuální zážitky.

Snímač podsvícení

Pokročilé ovládání jasu zajišťuje nejen ideální úroveň jasu, které je dosaženo rychle po zapnutí, ale rovněž konzistenci během používání i během celé životnosti tohoto displeje.

Přesná kalibrace barev

Práce na postprodukci videa vyžadují jemnou kalibraci barev - díky výkonným kalibračním funkcí PV270 je zajištěn vysoce přesný výsledek kalibrace.

 
1461224810

Hardwarová kalibrace

Hardwarová kalibrace umožňuje nastavit čip monitoru pro zpracování obrazu beze změny výstupních dat grafické karty. Kalibrace zachovává obraz věrný originálu, jenž není ovlivněný nastavením grafiky. Dva přednastavené režimy monitoru umožňují uložení výsledků kalibrace přímo do monitoru.

1443445457
14bitová 3D vyhledávací tabulka

Pomocí 14bitové 3D vyhledávací tabulky (LUT) mohou monitory zobrazovat nejpřesnější směs barev. 14bitová 3D LUT tabulka zvyšuje přesnost barevných přechodů RGB a přináší dokonalou reprodukci barev a šedých odstínů.

Delta E≤1.5

Monitor BenQ PV270 nabízí hodnotu Delta E ≤ 1,5 v barevném prostoru Rec. 709 a Adobe RGB, aby bylo zajištěno přesné zobrazení barev v každé fázi toku práce při úpravě videa. Hodnota Delta E ≤ 1,5 nabízí uživatelům nejen nejvěrnější vzhled originálního obrazu, ale šetří rovněž čas a peníze reprodukcí věrných barev a poskytováním slibných výsledků při spojování obrazů poprvé i v každém dalším okamžiku.

Kalibrační software BenQ

Palette Master, vyvinutý ve spolupráci s firmou X-rite, světovou jedničkou v oblasti vědy a technologie barev, je dodávaný software umožňující ověřovat nastavení kalibrace. Uživatelsky přívětivé rozhraní a množství různých parametrů nastavení umožňují rychlou uživatelskou konfiguraci pro jakoukoliv úlohu Download Link : 
http://www.benq.com/product/monitor/PV270/downloads/

GamutDuo

Funkce GamutDuo umožňuje zobrazit současně video vedle sebe v různých barevných prostorech pro zvýšení pohodlí a spolehlivosti při porovnávání. Kromě toho lze tímto způsobem zobrazit videa ze dvou různých zdrojů pro snadnou kontrolu.
*Povolte GamutDuo přepnutím do režimu PIP/PBP

1478518731

Klonování zobrazení barev

Klonování zobrazení barev eliminuje potřebu odhadu pro dosažení přesných barev v různých umístěních. Vestavěný snímač teploty barev automaticky upravuje obraz podle podmínek osvětlení okolí, díky čemuž jsou barvy vykreslovány konzistentně s vámi požadovanými hodnotami.
*Je vyžadován OS Windows a funguje pouze v režimu Kalibrace

Skutečné přehrávání 24P filmů

Podpora obnovovacích frekvencí 48 Hz a 72Hz umožňuje zobrazit obsah 24p filmu se správnou kadencí, bez potřeby funkce pulldown nebo změny rychlosti, které zkreslují přehrávání zdrojového videa.
*Podpora pouze pro HDMI

Sada pro vývoj softwaru (SDK)

Studia mají k dispozici SDK a snadno použitelné rozhraní API, aby mohla vyvíjet přizpůsobený kalibrační software splňující jejich vysoce specifické domácí nebo projektové požadavky.

Stínící clona a ergonomie

Stínící clona brání působení osvětlení a odrazů pracovního prostředí na obsah zobrazený na obrazovce. Kromě toho umožňuje natáčecí stojan zobrazení v orientaci na šířku i na výšku pro skvělou ergonomii.

1460977755
 

Certifikace a záruka

BenQ PV270 je certifikován firmou Technicolor Color a splňuje přísné normy barev pro Hollywood, obecná média a zábavní průmysl. Pětiletá všeobecná záruka a záruka šest měsíců na vadné pixely jsou finálním potvrzením kvality.


BenQ PD3200U

Parametry a popis

 • 100% Rec.709 a sRGB barevného prostoru s použitím IPS Technologie
 • funkce DualView
 • Darkroom, CAD/CAM a Animation Display Mody
 • Keyboard Video Mouse (KVM) přepínač mezi klávesnicí video a myší
 • Eye-Care Technology
 • přirozený kontrast: 1000:1
 • DCR dynamický kontrast: 20M:1
 • pozorovací úhly 178/178
 • barevná hloubka 10bit
 • odezva 4ms

Oživte své inspirace

Víme, co vše je potřeba, aby nápady přešli v realitu. BenQ Designer monitory přichází s působivou škálou modů, které vám pomůžou vytvářet každičký detailm dokud z nich nevzejde brilantní dílo. 

1478143384

Exceptional Color and Resolution

4K UHD Monitor

4K ultra HD rozlišení nabízí nevšední čistotu detailů a textur, a vizuálně intenzivní prožitek při práci.

1478145459
1478143558

Úžasné barvy: 10-bit, 100% sRGB a Rec.709

Sebevědomě pracuje v sRGB a Rec.709 barevném prostoru a širokém pozorovacím úhlu. Všechny monitory Designer v PD serii jsou certifikované podle Technicolor Color, zajiš´tují tedy konzistentní a přesné barvy.

Darkroom Mode

Darkroom Mode upravuje jas a kontrast obrazu, dodává detailům čistotu a ostrost, vytváží optipmální nastavení pro práci s tmavým prostředím v post-procesu.

1478143666
1478143750

CAD/CAM Mode

Už nikdy nezmeškejte žádný detail! Revoluční CAD/CAM Mode nabízí výborný kontrast čar a ostrost technických ilustrací, vyzdvihuje tak nejjemnější detaily.

Animation Mode

Mějte přehled nad každým pohybem s naším inovativním Animation Modem. Světlejší části obrazu jsou lépe zobrazeny a tmavší části obrazu májí více zřetelné detaily.

1478143910

Pracujte efektivně a pohodně s intuitivním designem

Keyboard Video Mouse (KVM) Switch

KVM Switch funkce umožńuje uživatelům zobrazit a ovládat obsah ze dvou různých PC na jedné obrazovce za použití pouze jednoho setu myši a klávesnice. Ušetříte tak čas a nakopnete tak svojí efektivitu.

1478518731

DualView

Vylepšete svojí práci a produktivitu přepnutím do DuaView. Můžete tak promítat obraz ve dvou modech (e.g. sRGB and CAD/CAM) vedle sebe bez potřeby dvou monitorů,

1478144147 1478144239

Hotkey Puck

Přepínejte mezi CAD/CAM, Animation a Low Blue Light Mody s jednoduchým klinutím tlačítka na Hotkey Puck. Nastavitelná tlačítka pro mapování ostatních módů nebo OSD nastavení jako je jas nebo kontrast

Ergonomie

Nastavte svojí pracovní stanici na perfektní prostředí s dobrým rozsahem výšky, otočení, náklonu atp. Když používáte displej ve vertikální pozici, monitor rozpozná a automaticky přetočí obsah, takže můžete rychle přepínat podle fotek mezi pozicemi a užít si je tak na plné ploše.

1478144304

Starejte se o své oči.

1478751649

Flicker-Free

Stabilní zpětnovazební technoligie předchází škodlivým vlivům blikajících obrazovek. Hodiny strávené prací před monitorem můžou být dosaženy bez enormní únavy nebo poškození očí.

1478751670

Low Blue Light

Technoligie společnosti BenQ - Low Blue Light Technology je navržené k odfiltrování modrého světla, které často může za počkození či podráždění očí.Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nejbližší události

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím