Fotografické kurzy
Fotografický soubor - workshop s Alžbětou Jungrovou

Fotografický soubor - workshop s Alžbětou Jungrovou

Na jedinečném a exkluzivním workshopu, který se koná pod patronací společnosti Nikon, se můžete potkat s uznávanou fotografkou Alžbětou Jungrovou. Ta se věnovala reportážní a dokumentární tvorbě, za kterou sklidila mnoho úspěchů jak u nás tak ve světě. Nyní se zaměřuje na reklamní a komerční tvorbu, ale rozšiřuje své portfolio o celou řadu soukromých uměleckých projektů.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů


foto: Alžběta Jungrová

Program workshopu:

- seznámení s fotografickou tvorbou Alžběty Jungrové

- princip fotografického souboru

- jak hledat témata

- praktická část / fotografování v terénu pod vedením přednášejícího

- rozbor fotografií účastníků workshopuAlžběta Jungrová

Pár slov o Alžbětě Jungrové

Alžběta je pravnučkou novináře Ferdinanda Peroutky. Vystudovala Střední průmyslovou školu grafickou v Praze, obor užitá fotografie, kterou absolvovala v roce 1996. Po škole pracovala jako reportérka deníku Mladá fronta DNES, později působila v tiskové agentuře CPA. Mezi roky 2000–2002 žila v USA a Mexiku a následně strávila půl roku v Londýně. Během povodní v roce 2002 navázala spolupráci s Hospodářskými novinami, později fotografovala pro Lidové noviny a deníky vydavatelství Vltava Labe Press. Alžběta Jungrová se jako fotografka specializuje na náročné reportážní a dokumentaristické projekty v rozvojovém světě. V minulosti mj. fotografovala překupníky heroinu v pákistánském Chajbarském průsmyku, vrakoviště lodí v Bangladéši, útulek pro HIV pozitivní děti ve Vietnamu, železniční provoz v Kambodži nebo pouliční nepokoje v Pásmu Gazy. Opakovaně byla oceněna v soutěži české novinářské fotografie Czech Press Photo. Od roku 2007 pracuje na volné noze, fotí kreativní projekty, komerční zakázky, reportáže, portréty, fashion atd. Spolupracuje s různými agenturami, jako např. s britskou agenturou Demotix. Od roku 2013 spolupráce také s agenturou 4D Photo, pro kterou fotí reklamu a komerční zakázky.

www.alzbetajungrova.cz
www.facebook.com/alzbetajungrova

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím