Workshop

Fotografování v noci

Noční fotografie je velice vděčnou a poutavou fotografickou disciplínou, kde ke krásným výsledkům nepotřebujeme ani tak drahé vybavení, i když například kvalitní širokoúhlý objektiv dokáže udělat divy. V noci se dají kromě statických krajinných scenérií fotografovat i pohybující se předměty, sport, street, architektura, prakticky bych zde mohl vyjmenovat jakýkoliv žánr, cokoliv se dá fotit v noci nebo za špatných světelných podmínek.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Dlouhé noční expozice v sobě skrývají možnost malovat světlem a nasvítit tak různými zdroji světla velké objekty, které by jsme jinak například jedním bleskem nasvítit nedokázali. V této dílně se ze zlaté hodinky v odpoledních hodinách přehoupneme do nočního času. Prostor bude pro jakékoliv dotazy a společně si uděláme fotografický průřez potemnělými ulicemi Ostravy, nafotíme krásně nasvícené památky a vyzkoušíme si jaké další techniky a nastavení fotoaparátu jdou využít při tvorbě nočních fotografií.

Potřebné vybavení:

Fotoaparát libovolné značky s možností manuálního nastavení, stativ, naformátovaná paměťová karta, nabitý akumulátor.

Doporučené vybavení:

Dálková spoušť

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.