Workshop

Freezing portrét s Davidem Tureckým

Chcete fotografovat perfektní atypické portréty za použití ateliérového svícení? Pak se nechte zasvětit do tajů ateliérových freezing portraits a objevte možnosti zimního stylingu. Průvodcem vám bude světový fotograf David Turecký. David vám prozradí všechny tipy a triky ohledně ateliérového svícení a portrétní fotografie obecně. Tento kurz je ZDARMA v rámci Dne s Canonem. Vyzkoušejte nový Canon EOS 6D Mark II v akci.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


!!! Kapacita je omezena na max. 15 účastníků. Pokud se nemůžete zůčastnit, prosím, odhlašte se a uvolněte místo náhradníkovi.

Co vás čeká

  • půvabná modelka
  • profesionální světový portrétní fotograf David Turecký
  • teoretická i praktická část
  • profesionálně vybavený ateliér a zajímavé prostory k focení
  • krátký úvod o práci se světlem a komunikaci s modelkou
  • fotografování portrétu v malé skupině
  • fotografování náročného profesionálního stylingu

Cíl kurzu

Portrétní fotografie je oblíbenou disciplínou zachycující popisné zobrazení člověka. Kurz bude konkrétně zaměřen na ateliérovou freezing portraits fotografii, přičemž vám lektor David Turecký názorně předvede, jak nastolit zimní atmosféru, jak komunikovat s modelkou, jak pracovat s osvícením a jak využít všech možností, které ateliérové focení nabízí. Workshop je určen pro uzavřenou skupinu účastníků tak, aby samotné fotografování probíhalo v maximálním komfortu. K dispozici bude profesionální modelka a profesionální styling.

David Turecký, Grove Productions


Vybavte se na (zimní) tvorbu

10% sleva na produkty Canon

Pro naše klienty jsme připravili 10% slevu na produkty Canon. Slevový kód do eshopu obrdží každý účastník workshopu nebo přednášky Dne s Canonem. Slevu budete moci uplatnit do 24.12.2017. Už víte, co vám Ježíšek nadělí?

Mějte profi výstupy díky monitoru EIZO a tiskárně Canon

A pokud si zakoupíte tiskárnu Canon podporující EIZO software QCM (Pixima Pro-1, Pixima Pro-10, Pixima Pro-10S, Pixima Pro-100, Pixima Pro-100S, imagePROGRAF Pro-1000), můžete využít 10% slevu na nákup fotografického monitoru EIZO řady Color Edge. Voucher obdrží každý účastník workshopu nebo přednášky Dne s Canonem. Poukaz můžete využít po předložení faktury za nákup tiskárny do jednoho měsíce od nákupu tiskárny.

Na grafiku stylově s tablety Wacom

Přidejte grafické prvky a ovládejte úpravu fotek nejpřirozenějším nástrojem - grafickým tabletem Wacom. Pro účastníky workshopu nebo přednášky jsme připravili 10% slevu na Wacom Intuos Pro L Paper EditionWacom Intuos Pro M Paper Edition a 5% slevu na Wacom MobileStudio Pro 13".


Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.