007933
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Fuji FinePix A600 Zoom
- Rozlišení snímače: 6 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,4 "
- Typ paměťové karty: xD
Sháníte Fuji FinePix A600 Zoom?
„Fuji FinePix A600 Zoom“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 03.05.2007

Fuji FinePix A600 Zoom
Hlídat dostupnost Fuji FinePix A600 Zoom použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Fuji FinePix A600 Zoom použitý fotoaparát v bazaru
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Patří mezi základní šestimegové přístroje na tužkové baterie, je vhodný pro celou rodinu či jako dárek pro začínajícího amatéra. Ve své kategorii Vám nabízí poměrně velký display 2,4". Má snadné ovládání, přednastavené kreativní režimy, videosekvence se zvukem a díky velikosti rozlišení…
Popis a parametry
Stylový fotoaparát za rozumnou cenu, rozlišení 6 Mpx, 3x optický zoom (eqv.36-108 mm), rozsah citlivosti ISO 100-400, LCD 2,4", váha 145 g.
FinePix A600 je vybaven snímačem Super CCD HR, který poskytuje 6,3 milionů efektivních pixelů a dále objektivem Fujinon 3x zoom, který má ohniskovou vzdálenost odpovídající 38-114mm na 35mm. Možnost manuálně přepínat citlivost ISO 100 až 400. Při citlivosti začínající na ISO 100 má tento model potěšitelně nízký poměr signál/šum a s ním i zvýšení kvality obrazu. Velkorysý displej 2,4“ na zadní straně zajišťuje jasné prohlížení obrázků. FinePix A600 je vybaven 12MB interní pamětí. Napájení 2x AA baterie.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/1,7 |
| Rozlišení snímače | 6 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1600x1200, 3024x2016, 2848x2136 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 36-108 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 36 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 108 mm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 6,3 |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 2 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Displej
| Velikost displeje | 2,4 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 112000 |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 93 x 60 x 30,1 |
|---|---|
| Hmotnost | 145 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | xD |
|---|
Ostatní
| Značka | Fujifilm |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Fuji FinePix A600 Zoom
Související články s Fuji FinePix A600 Zoom
Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Jak mě GFX 100RF přiměl fotit častěji a s větší radostí
Když jsem jako malý dostal hračku, kterou jsem si oblíbil, tak jsem si jí jako mnoho jiných dětí bral do postele a spal s ní. Jako dospělý už nedostávám hračky v podobě plyšových zvířátek, vojáčků…
DAVID GEBERLE • 11. 11. 2025 v 12:49

Novinky ve světě fotografie a videa | Říjen 2025
Podzim bývá obdobím, kdy výrobci foto a video techniky vytahují z rukávu to nejlepší, co během roku stihli doladit. Fujifilm, Nikon, Tamron i Sony přicházejí s novinkami, které jasně ukazují, kam se…
24. 10. 2025 v 10:13

Produktové tipy: Street fotka nalehko
Street fotografie je o rychlosti, nenápadnosti a schopnosti zachytit jedinečné momenty každodenního života. Správná výbava vám může pomoci být vždy připraveni a zároveň vás nebude zbytečně zatěžovat.…
5. 6. 2025 v 11:13

Dotazy k Fuji FinePix A600 Zoom
Expert Megapixelu
Nikola Šuláková





Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 8. 5. 2007 |Fuji FinePix A600 Zoom |Reagovat
m
liší se tento DF kromě hodnoty Mpx od novějších A 700 , A800 ?? Kvalita snímků mně připdaá dobrá, ale jsem jen laik. díky Miloš
miloš, 5. 5. 2007 |Fuji FinePix A600 Zoom |Reagovat