ID: 012230

Digitální kompakt Fuji Finepix F300EXR + SD 8GB karta zdarma!

 • Značka: Fujifilm

Sháníte Fuji Finepix F300EXR + SD 8GB karta zdarma!?

„Fuji Finepix F300EXR + SD 8GB karta zdarma!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Fuji Finepix F300EXR + SD 8GB karta zdarma!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 479 Kč?

Začít s výkupem

Fotokniha zdarma do 30.6. 2012! . FinePix F300EXR obsahuje jako první na světě Fázovou detekci pixelů ve snímači CCD, která automatické ostření přibližuje rychlosti mrknutí lidského oka. Nároční fotografové hledají fotoaparát s dobrým rozsahem zoomu, ale takový, který se jim vejde do kapsy, s vysokou kvalitou snímků , které nebudou rozmazané a s rychlým ostřením. F300EXR nabízí všechny tyto vlastnosti a je předurčen k tomu, aby se stal naprosto nejoblíbenějším ultrazoomem. Produktová sekce: Digitální kompakty Fujifilm

Obsahem zvýhodněné sady je:

Fuji Finepix F300EXR + Kingston SDHC 8GB Class 4

Fotokniha zdarma do 30.6. 2012! . FinePix F300EXR obsahuje jako první na světě Fázovou detekci pixelů ve snímači CCD, která automatické ostření přibližuje rychlosti mrknutí lidského oka. Nároční fotografové hledají fotoaparát s dobrým rozsahem zoomu, ale takový, který se jim vejde do kapsy, s vysokou kvalitou snímků , které nebudou rozmazané a s rychlým ostřením. F300EXR nabízí všechny tyto vlastnosti a je předurčen k tomu, aby se stal naprosto nejoblíbenějším ultrazoomem. Produktová sekce: Digitální kompakty Fujifilm

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Představujeme nový, 15x násobný Super ´F´ Kompakt - F300EXR. Nový EXR senzor s rychlým a precizním, automatickým ostřením

Následující kroky nás povedou po stopách cenami ověnčené top řady ´F ´, Fujifilm má tu čest představit nový model s 15 - násobným zoomem, FinePix F300EXR, který obsahuje jako první na světě ´´ Fázovou detekci pixelů ve snímači CCD´´, která Automatické Ostření přibližuje rychlosti mrknutí lidského oka 0.158sec.

Nároční fotografové v současnosti hledají fotoaparát, s dobrým rozsahem ,ale takový, který se jim vejde do kapsy, s vysokou kvalitou snímků , které nebudou rozmazané a rychlým ostřením .F300EXR nabízí všechny tyto vlastnosti a je určený k tomu, aby se stal hvězdou letošního roku a získal cenu pro nejlepší kompaktní superzoom.

PRVNÍ NA SVĚTĚ ´´ FÁZOVÁ DETEKCE PIXELŮ CCD ´´ NOVÝ EXR senzor s možností Fázové Detekce Automatického Ostření a Vysoká Obrazová Kvalita.

 • Fázová Detekce Automatického Ostření je rychlá a inteligentní

Fujifilm umístil fázovou detekci do EXR senzoru, který tak pohlcuje snímané světlo a přepočítává fázový posun a vyhodnocuje, zda li byl zaostřený objekt vepředu či vzadu.Tento mechanismus je stejný jako senzory u zrcadlovek a umožňují neuvěřitelné automatické ostření v rychlosti 0.158 sec. Výhoda pro fotografy je okamžitá a zřejmá : téměř okamžité zachycení objektu do rámečku , bez zbytečných obav, zda li jste promeškali snímek či objekt se vám zcela nevešel do záběru.Toto je nejvíce efektivní, když snímáte vzdálené objekty(telefoto), běžným fotoaparátům trvá zaostřování delší čas.

Nový EXR má schopnost inteligentně rozhodnout mezi dvěma systémy ostření ve fotoaparátu, které jsou označeny jako HYBRID AUTO FOCUS SYSTEM

 • Pokud je jasný, vysoce kontrastní objekt v pozici uprostřed rámečku, Fázová Detekce AF, pracuje rychlostí 0.158 sec, která je stejná jako mrknutí lidského oka.
 • Při tmavých scénách, KONTRASTNÍ AF, pracuje přesně jako při běžných podmínkách

F300EXR , automaticky vybere lepší systém ostření buď, Fázové Detekce AF, nebo KONTRASTNÍ AF, naměřenou hodnotou světla, nebo kontrastem ve scénách

Mít oba systémy v jednom fotoaparátu je perfektní.

HRANICE KVALITY

V roce 2009 fotoaparát FinePix F200EXR radikálně přiblížil technologii senzorů k setkání mezi recenzemi a četnými oceněními od mezinárodních organizací jako jsou EISA nebo TIPA. FinePix F300EXR je nejnovější 12 Megapixelová verze s EXR senzorem a nabízí ještě vyšší rozlišení než předchozí model F200EXR, zatímco Dynamický Rozsah a NÍZKÝ ŠUM/VYSOKÁ CITLIVOST zůstávají stejné. Inspirován lidským okem, EXR senzor nabízí uživateli možnost přepnout režim senzoru tak, aby vyhovoval snímaným scénám. Při dobrém světle, fotoaparát přepne do režimu HR (VYSOKÉ ROZLIŠENÍ), tak, aby všechny detaily byly zaznamenány. Pokud je světlo dobré,ale kontrastní, senzor se přepne na DR (DYNAMICKÝ ROZSAH), kde optimálně vyváží světlá místa a stíny.A nakonec, při nízkém světle , senzor přepne do režimu SN (VYSOKÁ CITLIVOST/NÍZKÝ ŠUM), zajišťující čisté snímky v tmavších scénách .

Fotografie ve vašich rukách. Dlouhý zoom, Nerozmazané snímky, Konstrukce fotoaparátu

Objektiv FUJINON 15x zoom- Super široký až Super dlouhý ( 24mm - 360mm)

Konstruktéři senzorů a objektivů , pracovali společně, tak aby vše perfektně fungovalo.Nejtěžším úkolem bylo vymyslet 15 - násobný objektiv, který zvládne ohniskovou vzdálenost 24mm- 360mm, a bude dostatečně kvalitní pro nový EXR senzor.Od širokoúhlých krajin , přes interiéry a skupinové snímky, či nakonec sportovní utkání a přírodní scenérie, FinePix F300EXR otevírá svět fotografických možností, a vy můžete bezstarostně kráčet kamkoliv.

Právě dlouhý zoom měly až dosud pouze velké fotoaparáty, ale konstruktéři objektivů Fujinon, vymysleli šikovný a dvojitý vysouvací strukturovaný mechanismus objektivů., který umožňuje úhledný kompaktní vzhled a tloušťku fotoaparátu 32.6mm.

Profesionální Optika

Kompakty s dlouhým zoomem závisely vždy na kvalitě optiky, tady se však nešetřilo. FinePix F300EXR s ostřejším 15 - násobným objektivem. Objektiv obsahuje Super Electronic Beam Coating (EBC), původní systém povrchové úpravy Fujinon, který snižuje na minimum tvorbu duchů a odlesků a zajišťuje tak optimální kvalitu obrazového výstupu. Název Fujinon zajišťuje optickou kvalitu v celém rozsahu, o čemž se budete přesvědčovat od prvního snímku, který pořídíte. Objektivy Fujinon oceňují fotografové, televizní společnosti . Fujinon je přední světový výrobce objektivů do televizních kamer a používají ho průmysloví výrobci z celého světa - a dokonce i z jiných světů: objektivy Fujinon byly použity v orbitální družici, která pořizovala fotografie povrchu Měsíce ve vysokém rozlišení.

Inteligentní Stabilizace obrazu pro snímky a video NOVÉ!

K dosažení ostrých snímků, na největším přiblížení, Fujiflm vylepšil CCD snímač a jeho systém obrazové stabilizace. Předchozí stabilizace pracovala velmi efektivně a vyrovnávala vibrace, ale byla pomalejší při větším pohybu. Nový senzor fotoaparátu F300EXR, pracuje skvěle a počítá se všemi druhy otřesů , tak aby po zmáčknutí tlačítka ostrost snímků byla perfektní.

Skvělé Ovládání

Navzdory kapesním rozměrům, F300EXR, sedí dobře v rukou a má jednoduché ovládací prvky.Takže je pro vás snadné měnit programy a módy dle vašich požadavků.Ovládání umožňuje fotografovi nastavení rychlosti závěrky nebo světelnosti velmi snadno . Celokovové tělo v černé barvě, je vytvořeno tak aby nabízelo ochranu proti malým nárazům, či oděrům.Rozměry jsou 103,5 mm šířka, 59,2mm výška a 32,6mm tloušťka, pozoruhodné rozměry pro fotoaparát s 15 - násobným zoomem.

3´´ LCD DISPLEJ

F300EXR má nainstalován nový , vysoce kontrastní 3´´ LCD displej s rozlišením 460 000 bodů.Vysoko kontrastní displej je výhodou při jasném světle. Speciální filtr na LCD umožňuje fotoaparát naklánět z různých úhlů a vyhnout se tak pořízení špatných snímků .

DALŠÍ FUNKCE

POHYBLIVÁ PANORAMA 360 NOVÉ

Nový EXR snímač, nabízí také funkci POHYBLIVÁ PANORAMA 360, která umožňuje jedním stisknutím vytvořit panoramatický snímek otočením kolem své osy až o 360 stupňů. Snímky můžete pořizovat i vertikálně.

SUPER INTELIGENTNÍ BLESK

Fotoaparát F300EXR je osazen bleskem, který výkonně pracuje a vyrovnává osvětlení okolo popředí a pozadí, i v režimu makro. Ukončete tak ošklivé snímky, kdy objekt je přepálený a pozadí podexponováno.F300EXR je vybavený novým vysouvacím bleskem, který vám předvede, jak vypadá SUPER INTELIGENTNÍ BLESK. S novým systémem stabilizace, nižším nastavením ISO a pomalou závěrkou, pořídíte lépe vyvážené noční portréty s nízkým šumem.

VYLEPŠENÝ PRO FOCUS MODE

Jedním, z rozdílů mezi zrcadlovkami a kompakty je, že kompakty produkují malou hloubku ostrosti. Skrze komplex digitální obrazové technologie ,je několik snímků kombinováno k vytvoření ostrého snímku objektu proti rozostřenému pozadí i popředí.FinePix F300EXR nabízí uspokojivý výsledek .PR FOCUS MODE jednoduše zkombinoval funkce Detekci Obličeje a Rozpoznání Tváře.

SIMULACE FILMU a MANUÁLNÍ REŽIMY P/A/S/M

Některé modely jako je F300EXR, mají v nabídce 5 různých filmových režimů, které fotografům nabízejí kreativně prozkoumat pestrost přednastavených barev a kontrastů, které Fujifilm vymyslel původně pro filmařský materiál. VELVIA/VIVID ideální pro krajinu a přírodu,PROVIA/STANDARD pro širokou škálu objektu, ASTIA/SOFT měkší barvy a kontrast pro snivé podání, SEPIA pro zastaralý výraz, BLACK and White pro dramatickou monotónnost. Manuální režimy jsou určeny pro ty co rádi sami nastavují hodnoty fotoaparátu .

AUTOMATICKÝ ČASOVAČ - určený pro pořizování snímků dětí NOVÉ!

Fotoaparát nabízí „dětský automatický časovač" určený pro pořizování snímků dětí, což je

desetisekundová samospoušť, která fotografům umožňuje být na vlastních fotografiích, a

dvousekundová samospoušť, pomocí níž lze předejít rozmazání způsobenému pohybem

fotoaparátu při stisknutí tlačítka závěrky. Závěrka je uvolněna automaticky poté, co fotoaparát zaregistruje lidskou tvář otočenou směrem k fotoaparátu. Používejte pro portréty dětí.

BAVTE SE U VAŠICH SNÍMKŮ

HD kvalita pro snímky a videa

F300EXR pořizuje ve vysokém rozlišení ( 720p) video se zvukem,i snímky. Fotoaparát obsahuje micro HDMI konektor, který umožní přehrávání pořízeného záznamu, či prezentaci snímků v HD na LCD TV/PLAZMA TV.

Oblíbené: Ohodnocení snímků NOVÉ!

Další novinkou , je hodnocení snímků hvězdičkami, můžete vaše snímky označit až pěti hvězdičkami a při dalším hledání je také najdete dle vašeho hodnocení .

ASISTENT FOTOKNIHY NOVÉ

Vytváří fotoknihy z vašich oblíbených fotografií a může obsahovat až 300 snímků v jedné fotoknize. Fotoknihy lze zkopírovat do počítače pomocí dodávaného softwaru MyFinePix Studio.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

 • objektiv FUJINON 15 x optický zoom ,(ekvivalent 24mm - 360mm)
 • Super CCD EXR snímač 1/2´´ 12MPIX
 • EXR automatické funkce
 • Nový Hybridní systém automatického ostření ( CONTRAST AF / PHASE DETECTION AF )
 • Inteligentní systém obrazové stabilizace CCD ( GYRO SENZOR )
 • POHYBLIVÁ PANORAMA 360
 • Nový systém kontroly zoomu s nízkým šumem
 • P/A/S/M manuální režimy
 • PRO FOCUS MODE - detekce tváře
 • FULL HD snímky a videa 720p ( HDMI port )
 • LCD displej s úhlopříčkou 3,0 palců, rozlišením 460 000 bodů a vysokým kontrastem
 • Super Inteligentní Blesk
 • kompaktní rozměry 103,5 x 59,2 x 32,6
 • Vyhledávání snímků
 • PES/ KOČKA detekce zvířat
 • Ohodnocení snímků
 • Asistent fotoknihy

 

 
Další parametry
Značka: Fujifilm

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Fuji Finepix F300EXR + SD 8GB karta zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Fuji Finepix F300EXR + SD 8GB karta zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Fuji Finepix F300EXR + SD 8GB karta zdarma!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (61 - 52)

 • 61

  Lukeš

  Reaguje na 60 | Dobrý den, osobně bych se asi přikláněl k Sony HX9. Má lepší LCD a video s větším rozlišením.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 09.01.2012 | Reagovat

 • 60

  Avatar

  Dobrý den,mám dotaz a prosbu o radu,který z těchto dvou fotoaparátu by jste zvolili,Sony hx 9 a nebo Fuji f 300 exr,fotím hory,moře na dovolené a při sportovních aktivitách,momentálně vlastním Panasonic tz 2 a chtěl bych obnovit zařízení. Děkuji.

  petr, 08.01.2012 | Reagovat

 • 59

  Lukeš

  Reaguje na 58 | Dobrý den, pak to vypadá, že se skutečně karta s přístrojem nedohodne. Můžete jí reklamovat, pokud je ještě v záruce, nebo koupit novou. Takhle na dálku to bohužel nevyřešíme.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 07.12.2011 | Reagovat

 • 58

  Avatar

  naformátovat ve foťáku nejde, v počítačí formátována jak "rychle" tak normálně, i různé atributy co formát nabízel odzkoušeny, ale nic nepomohlo, opravdu zvláštní :/

  Harkonnen, 06.12.2011 | Reagovat

 • 57

  Lukeš

  Reaguje na 56 | Dobrý den, zkusil bych kartu naformátovat, ale je možné, že to nepomůže. Občas se stane, že si jedna konkrétní karta s jedním konkrétním modelem prostě nesednou.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 06.12.2011 | Reagovat

 • 56

  Avatar

  Zdravím dámy a pánove, mám docela zajímavý problém, který se dá určitě jednoduše odstranit, bohužel nevím ale jak. Pořídil jsem si 300exr, dal jsem do něj mikroSD (přes adaptér) - vše ok. Problém nastal, až jsem vyjmul SDčko a dal do čtečky - v PC nenalezena, stále není problém, přes kabel z foťáku do pc fotky stahuju v pohodě. Co mě ale zarazilo, když se mi jednou "rozchodila" karta ve čtečce, stáhl jsem si fotky, vrátím ji do foťáku a ... karta nenalezena. Vrátím ji do pc, načetla se, foťák mlčí. Vyzkoušel jsem ve foťáku jinou SD v pohodě se načetla, tak teď nevím co dělat a kde je problém. Původní karta funguje jen v PC, foťák ji nepřečte, jinou kartu přečte, takže slot na paměťovku špatný není. Poraďte mi prosím, ať nemusím kupovat novou paměťovku..předem děkuji

  Harkonnen, 05.12.2011 | Reagovat

 • 55

  Lukeš
  Reaguje na 54 | Dobrý den, recenze se dělají u každého fotoaparátu individuálně, nikoliv tabulkovým porovnáváním jednotlivých modelů.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 19.05.2011 | Reagovat

 • 54

  Avatar
  Dobrý den, jsem fotolaik a rád bych se zeptal, jaktože u některých kompaktů zmiňujete jako zápor světelnost objektivu (např. u Panasonic Lumix DMC-TZ20), kdežto u tohoto foťáku nikoliv (i když se mi teda zdá téměř totožná).

  Pavel, 19.05.2011 | Reagovat

 • 53

  Avatar
  Tak první update firmware pro F300 je na světě, podle popisu ale upravovali hladinu hlasitosti u videa. Je ale možné, že s tím nenápadně poopravili i to nastavení odšumovacích filtrů, to by musel někdo prověřit :)

  Zdeněk, 13.12.2010 | Reagovat

 • 52

  Avatar
  F300 je naprosto jasná volba i se svými zápory. Dynamický rozsah a rychlost ostření jsou zcela bezkonkurenční.

  Juráš, 11.12.2010 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím