007967
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Fuji FinePix F50fd stříbrná
- Rozlišení snímače: 12 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,7 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, xD
Sháníte Fuji FinePix F50fd stříbrná?
„Fuji FinePix F50fd stříbrná“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 12.05.2008

Fuji FinePix F50fd stříbrná
Hlídat dostupnost Fuji FinePix F50fd stříbrná použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Fuji FinePix F50fd stříbrná použitý fotoaparát v bazaru
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Po tom co společnost Fuji ukončila prodej velice populárních modelů F30 a F31fd, přemýšlelo spoustu lidí, kteří si tento model nestačili koupit s jakým nástupcem vyrukují nyní. Odověď v podobě nového modelu F50fd na sebe nenechala dlouho čekat. Narozdíl od předchozího modelu F40fd, nalezneme…
Parametry
Vynikající kompaktní digitální fotoaparát, který je určen těm nejnáročnějším fotografům. Nabízí příjemné ovládání, automatickou detekci tváře a stabilizátor obrazu, manuální režimy P, A, S, M a skutečně prvotřídní rozlišení 12 Mpx, 3x optický zoom, ISO 100-6400, LCD 2,7 palce.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/1,6 |
| Rozlišení snímače | 12 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1600x1200, 4224x2816, 4000x3000, 2848x2136 |
| Technologie snímače | Super CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-105 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Makro od | 7 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 8,2 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,7 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Obecné
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 92,5 x 59,2 x 22,9 |
|---|---|
| Hmotnost | 1000 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, xD |
|---|
Ostatní
| Značka | Fujifilm |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,025 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Fuji FinePix F50fd stříbrná
Související články s Fuji FinePix F50fd stříbrná
Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Jak mě GFX 100RF přiměl fotit častěji a s větší radostí
Když jsem jako malý dostal hračku, kterou jsem si oblíbil, tak jsem si jí jako mnoho jiných dětí bral do postele a spal s ní. Jako dospělý už nedostávám hračky v podobě plyšových zvířátek, vojáčků…
DAVID GEBERLE • 11. 11. 2025 v 12:49

Novinky ve světě fotografie a videa | Říjen 2025
Podzim bývá obdobím, kdy výrobci foto a video techniky vytahují z rukávu to nejlepší, co během roku stihli doladit. Fujifilm, Nikon, Tamron i Sony přicházejí s novinkami, které jasně ukazují, kam se…
24. 10. 2025 v 10:13

Produktové tipy: Street fotka nalehko
Street fotografie je o rychlosti, nenápadnosti a schopnosti zachytit jedinečné momenty každodenního života. Správná výbava vám může pomoci být vždy připraveni a zároveň vás nebude zbytečně zatěžovat.…
5. 6. 2025 v 11:13

Dotazy k Fuji FinePix F50fd stříbrná
Expert Megapixelu
Nikola Šuláková
















Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 27. 6. 2008 |Fuji FinePix F50fd stříbrná |Reagovat
J
Jirka, 27. 6. 2008 |Fuji FinePix F50fd stříbrná |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 19. 5. 2008 |Fuji FinePix F50fd stříbrná |Reagovat
P
poprosil bych o radu zakoupil jsem Fuji F50fd, chtěl bych pro zálohu koupit doporučenou baterii NP-50, která však v nabídce není. Mohu použít baterii jinou ve stejné nebo větší kapacitě?
Děkuji
Pavel.P., 16. 5. 2008 |Fuji FinePix F50fd stříbrná |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 3. 4. 2008 |Fuji FinePix F50fd stříbrná |Reagovat
JŠ
Josef Š., 2. 4. 2008 |Fuji FinePix F50fd stříbrná |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 5. 3. 2008 |Fuji FinePix F50fd stříbrná |Reagovat
J
Jencek, 5. 3. 2008 |Fuji FinePix F50fd stříbrná |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 28. 2. 2008 |Fuji FinePix F50fd stříbrná |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 25. 2. 2008 |Fuji FinePix F50fd stříbrná |Reagovat
Všechny dotazy (44)