Digitální kompakt Fuji FinePix HS10 + SD 8GB karta!

 • Optický zoom: 30 x
 • Rozlišení: 10,3 Mpx
 • Velikost displeje: 3 "

Sháníte Fuji FinePix HS10 + SD 8GB karta!?

„Fuji FinePix HS10 + SD 8GB karta!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Fuji FinePix HS10 + SD 8GB karta!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 594 Kč?

Začít s výkupem

Tento velmi univerzální digitální fotoaparát je určen všem náročným a zapáleným amatérským fotografům, kteří chtějí vše v jednom. Hlavní vlastnosti mluví za všechno - objektiv se zoomem o rozsahu ohniskových vzdáleností 24-720mm (30x) a snadné ovládání, vyspělé funkce, nebo možnost natáčení videosekvencí ve FullHD kvalitě. Produktová sekce: Digitální kompakty Fujifilm

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

FinePix HS10 - Extra dlouhý zoom, vysoká rychlost snímání a jedinečné vlastnosti tvoří nejlepší fotoaparát pro „univerzálního" fotografa

Nový FinePix pro fotografické nadšence je vybaven prvním objektivem s 30x optickým zoomem s manuální změnou ohniskové vzdálenosti, vyspělými fotografickými funkcemi a záznamem videa ve full HD.

Lidé, kteří to s fotografováním myslí vážně a požadují univerzálnost a výkony zrcadlovky, avšak bez její objemnosti a vysoké ceny, mají nyní k dispozici dokonalé řešení v podobě nového fotoaparátu Fujifilm FinePix HS10. Nejnovější přírůstek do oceňované řady ultrazoomů společnosti Fujifilm nabízí bezprecedentní sadu vlastností, mezi něž náleží výkonný objektiv se zoomem o rozsahu ohniskových vzdáleností 24-720mm (30x) a sofistikované ovládání fotografických funkcí, vyspělé funkce a ovládání jako u zrcadlovky v podobě kompaktního, dostupného přístroje.

Využití vyspělého systému záznamu snímačem CMOS se zadním osvětlením a optická konstrukce Fujinon, nejlepší ve své třídě, poskytují přístroji FinePix HS10 jedinečnou kombinaci vyspělých technologií. Fotoaparát přináší do řady FinePix několik nových funkcí a vlastností, díky nimž lze dosáhnout profesionálně vyhlížejících fotografií snadněji než kdy dříve. Přitom však zachovává legendární kvalitu obrazu typickou pro společnost Fujifilm a dobré výsledky při fotografování v obtížných světelných podmínkách.

Přehled klíčových vlastností

 • Objektiv Fujinon s vysokým rozlišením a 30x optickým zoomem (24-720mm) s manuální (mechanickou) změnou ohniskové vzdálenosti
 • Plné pokrytí širokoúhlého pole i záběrů na dlouhou vzdálenost v jednom kompaktním přístroji
 • Trojitá stabilizace obrazu (posun snímače, vysoká citlivost ISO, digitální stabilizace obrazu)
 • 10 MP BSI CMOS snímač s vyspělými režimy snímání a vysokou kvalitou obrazu
 • LCD výklopný displej s úhlopříčkou 3,0", vysokým rozlišením a jasem
 • Elektronickým hledáček s očním snímačem pro automatické přepínání
 • Vysokorychlostní sériové snímání o rychlosti 10 snímků/s při plném rozlišení a nový systém automatického zaostřování na pohybující se objekty
 • Záznam videa ve Full HD (1080p) se stereo zvukem
 • Záznam video s velmi vysokou obnovovací frekvencí 1000 snímků/s
 • Režim Motion Panorama pro snímání panoramat na jeden záběr
 • Vyspělé režimy záznamu včetně jedinečného režimu Motion Remover, který z vašich fotografií odstraňuje turisty a další nežádoucí pohybující se objekty
 • Ovládací tlačítka Direct Shooting Command a otočný ovladač Command dial přinášejí pokročilé fotografické funkce do dosahu vašich rukou
 • Režimy záznamu RAW a JPEG

Objektiv tak dobrý, že budete rádi, že není výměnný

Díky rozsahu ohniskových vzdáleností, který by v případě zrcadlovky pokryly jen dva neskladné objektivy typu „super zoom", je objektiv přístroje FinePix HS10 s 30x zoomem jeho opravdovým trumfovým esem, neboť splňuje prakticky všechny fotografické požadavky v jediném kompaktním přístroji. Navíc jsou objektiv a tělo pevně spojeny, takže odpadá možnost znečištění objektivu a snímače prachem - což je v případě výměny objektivů u digitální zrcadlovky závažný problém.

Ovládání zoomu otočným pohybem umožňuje fotografovi přesné nastavení ohniskových vzdáleností, jejichž změna je rychlejší a přesnější než v případě motorem poháněných objektivů běžných v této třídě fotoaparátů.

Objektiv s 30x optickým zoomem, nejlepší ve své třídě, pokrývá jedinečně univerzální rozsah ohniskových vzdáleností 24-720 mm (ekvivalent kinofilmu) od širokoúhlých záběrů pro ohniskové vzdálenosti teleobjektivu. Ať již fotíte širokou krajinu, interiéry a velké skupiny lidí nebo sportovní akce a divoká zvířata na velké vzdálenosti, fotoaparát FinePix HS10 je skutečně připraven splnit veškeré fotografické požadavky, které před něj postavíte. A úchvatný není jen obrovský rozsah zoomu: název Fujinon zajišťuje optickou kvalitu v celém rozsahu, o čemž se budete přesvědčovat od prvního snímku, který pořídíte. Objektivy Fujinon oceňují fotografové, televizní společnosti (Fujinon je přední světový výrobce objektivů do televizních kamer) a průmysloví výrobci z celého světa - a dokonce i z jiných světů: objektivy Fujinon byly použity v orbitální družici, která pořizovala fotografie povrchu Měsíce ve vysokém rozlišení.

Trojitá stabilizace obrazu kombinuje mechanicky stabilizovaný snímač typu CMOS s vysokou citlivostí ISO a vyspělou digitální stabilizací, která zajišťuje naprostou ochranu proti rozostření snímků. Společně pak tyto technologie redukují efekt rozostření způsobený chvěním ruky i pohybem snímaných objektů. Výsledkem jsou ostré, čisté a jasné snímky i při nejdelších ohniskových vzdálenostech a nejnáročnějších světelných podmínkách.

Vysoká rychlost, vysoké rozlišení

Ať již pořizujete fotografie nebo natáčíte videoklipy, vynikající snímač a technologie zpracování obrazu použité ve fotoaparátu FinePix HS10 otevírají širokou škálu režimů pro záznam ve vysokém rozlišení a jedinečné možnosti snímání.
Když fotografujete sportovní akci nebo divokou zvěř - nebo se jen snažíte udržet tempo s běhajícími dětmi - zajistí rychlé sériové snímání o rychlosti 10 snímků za vteřinu a souvisle pracující mechanická závěrka* spolu s novým automatickým zaostřováním na pohybující se objekty, že nikdy nepřijdete o rozhodující okamžik. A protože FinePix HS10 může snímat souvisle rychlostí 10 snímků za vteřinu i při maximálním rozlišení 10 megapixelů, nemusíte se při pořízení dokonalé fotografie bát, že nebude mít dostatečné rozlišení pro tisk ve velkém formátu. Jedinečný režim Best Frame Capture Mode přístroje FinePix HS10 znamená, že nepotřebujete ani rychlé reakce profesionálního sportovního fotoreportéra, abyste dosáhli profesionálních výsledků; v tomto režimu fotoaparát souvisle zaznamenává snímky od okamžiku zaostření a poté uloží až 7 záběrů pořízených předtím či poté, co stisknete spoušť závěrky. Zaznamenání rychlé akce je s fotoaparátem FinePix HS10 tak jednoduché, že to celé působí skoro až jako podvod.

FinePix HS10 je rovněž vybaven režimem záznamu videa ve full HD (1080p/30fps) se stereo zvukem; výstup mini HDMI integrovaný ve fotoaparátu vám umožní přehrát výjimečně čisté fotografie a videoklipy ve vysokém rozlišení na televizním přijímači, který vysoké rozlišení podporuje. Nová funkce Super High Speed Movie umožňuje zastavit pohyb a pořídit úchvatné videoklipy rychlostí až 1000 snímků za vteřinu, která zaznamená zpomalený pohyb odhalující skrytý svět věcí, které se běžně odehrávají během jediného okamžiku.
*10 snímků za vteřinu, celkem až 7 snímků v řadě

Vyspělé režimy, neomezený výraz

FinePix HS10 disponuje několika jedinečnými vlastnostmi a režimy, které rozšiřují možnosti snímání a usnadňují tvorbu úchvatných záběrů.

 • Motion Remover Mode
  Odstraňte ze svých fotografií pohybující se objekty. Tento režim pořídí 5 snímků scény v rychlém sledu; těchto pět snímků je poté ve fotoaparátu analyzováno a zkombinováno tak, že vytvoří jediný snímek**, v němž všechny pohybující se objekty jakoby kouzlem zmizely ze scény. Fotografování turistických lákadel - bez turistů - v kvalitě vídané na pohlednicích nebylo nikdy tak snadné.
 • Multi-Motion Capture Mode
  Tento režim dříve umožňovaly pouze vysoce specializované přístroje (a více než jen trochu času, dovednosti a štěstí); fotoaparát pořídí až 5 snímků pohybujícího se objektu v rychlém sledu za sebou a zkombinuje je do jediného složeného snímku**, který obsahuje několik ostře zachycených pohledů na pohybující se objekt.
 • Režim 'Pro Low Light'
  Kombinuje expozice snímané scény na vysoké a nízké hodnoty citlivosti ISO, čímž snižuje míru rozostření způsobeného chvěním kamery bez podstatného nárůstu šumu. Fotoaparát FinePix HS10 rovněž disponuje pozoruhodným režimem 'Pro Low Light', který byl poprvé použit v přístroji FinePix S200EXR a který kombinuje několik různých expozic do jediného snímku a zajišťuje velmi nízkou úroveň šumu při slabém osvětlení.
  ** výstupní snímek v rozlišení 2 megapixely
 • Motion Panorama Mode
  Zachycuje ultra široký panoramatický pohled jediným posouvaným záběrem. Při pohybu fotoaparátem (zleva doprava nebo shora dolů) přístroj zaznamenává sérii snímků v rychlém sledu za sebou. Snímky jsou pak ve fotoaparátu složeny do jednoho dokonalého panoramatu.

Nový standard při fotografování ve slabém světle

Díky oceňovanému snímači a technologiím zpracování obrazu společnosti Fujifilm mají fotoaparáty FinePix vedoucí postavení na trhu v oblasti fotografování ve špatných světelných podmínkách; tyt přístroje nastavily standard vysoké citlivosti a nízkého šumu v nejnáročnějších fotografických podmínkách. Snímač fotoaparátu FinePix HS10 se zadním osvětlením snímače CMOS v této tradici pokračuje díky inovativní nové konstrukci, jež podstatně zvyšuje schopnost každého pixelu snímat světlo; výsledkem je nárůst citlivosti proti běžnému snímači typu CMOS až o 200%. V kombinaci s odbornými znalostmi společnosti Fujifilm při zpracování obrazu produkuje nový snímač úchvatné fotografie plné detailů a s nízkým šumem, a to i ve velmi slabém osvětlení.

Vyšší citlivost neslouží jen k nočnímu fotografování bez šumu: umožňuje také využívat kratších časů závěrky při denním světle v případě fotografování na dlouhé ohniskové vzdálenosti objektivu s 30x zoomem nebo při snímání rychle se pohybujících objektů. Fotografové se již nemusejí bát rozmazaných snímků při focení na dlouhé ohniskové vzdálenosti; mohou se spolehnout, že fotoaparát FinePix HS10 pořídí čisté, ostré fotografie i při vyšších nastaveních citlivosti ISO.

Přístroj pro opravdové fotografy

Kromě množství pokročilých automatických funkcí - včetně oceňovaného režimu SR Auto - a režimů scény určených k pořízení dokonalých snímků stylem typickým pro kompaktní fotoaparáty disponuje přístroj FinePix HS10 celou sadou sofistikovaných manuálních a poloautomatických režimů snímání a ovládání fotografických funkcí. Rozsáhlé vnější ovládací prvky poskytují pokročilému fotografovi přímý přístup prakticky ke všem ovládacím prvkům, které potřebují pro nepřetržité snímání; na těle fotoaparátu jsou pak umístěna jednoúčelová tlačítka pro ovládání klíčových funkcí, např. citlivosti ISO, vyvážení bílé, zaostření a měření expozice.

Velký otočný ovladač, prstenec pro manuální ostření, změna ohniskové vzdálenosti otočným pohybem, jasný, zřetelný elektronický hledáček, kvalitní výklopný LCD displej a ergonomická rukojeť zaručují, že fotoaparát FinePix HS10 se i přes své kompaktní rozměry ovládá přinejmenším tak dobře, jako digitální zrcadlovka. Baterie typu AA zaručují výbornou výdrž (až 700?TBD? snímků na jedno nabití při použití akumulátorů NiMh) a navíc přinášejí výhodu dostupného formátu napájení při dlouhodobém fotografování tam, kde není k dispozici zásuvka elektrické energie.

Další vlastnosti

Stejně jako všechny ostatní modely FinePix pro nadšené fotografy využívá i fotoaparát FinePix HS10 množství pokročilých technologií společnosti Fujifilm k dosahování výborných fotografických výsledků, mimo jiné Rozpoznávání obličeje, Inteligentní blesk, automatické potlačení jevu červených očí a zvýšení dynamického rozsahu až na 400%.

V neposlední řadě model HS10 jako první disponuje inteligentním senzorem umístěným vedle elektronického hledáčku. Když se fotograf přiblíží k hledáčku, senzor přepne obraz právě do hledáčku; při oddálení oka se naopak obraz automaticky přepne na LCD displej. Tato novinka výrazně usnadňuje fotografův život a zvyšuje rychlost pořizování okamžitých fotografií.

Objektiv
Optický zoom: 30 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 24-720
Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 720 mm
Typ stabilizátoru: Mechanický
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 60 cm
Makro od: 1 cm
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 10 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
Rozlišení hledáčku: 200000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Velikost interní paměti: 45 MB
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 636 g
Rozměry v mm: 131 x 91 x 126
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 10,3 Mpx
Typ snímače: CMOS
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení fotografií: 1920x1080, 2048x1360, 2048x1536, 2592x1440, 2592x1728, 2592x1944, 3648x2056, 3648x2432, 3648x2736
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2, 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 6400

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Fuji FinePix HS10 + SD 8GB karta! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Fuji FinePix HS10 + SD 8GB karta!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Fuji FinePix HS10 + SD 8GB karta!

Nahoru

Komentáře (17)

Zobrazeny komentáře (17 - 8)

 • 17

  Michalík

  Reaguje na (16) | Dobrý den, ano HDMI je zde podporováno pouze na úrovni přehrávání. Informace se píše v manuálu, strana 69.

  David Michalík - Megapixel, Specialista na fototechniku, 24.02.2014 | Reagovat

 • 16

  Avatar

  Fuji FinePix HS10 lze připojit také pomocí kabelu HDMI, bohužel jen pro prohlížení hotových vyfotografovaných snímků umístěných ve fotoaparátu. Koupil jsem si kabel a zkusil zobrazování scény v režimu fotografování - signál ale není ! Mám něco špatně nastaveného, nebo prostě signál existuje pouze v režimu prohlížení? (Mám monitor se vstupem pro HDMI a chtěl jsem ho použít pro makrofotografii jako zobrazovací jednotku místo LCD na fotoaparátu při fotografování - tedy obraz zachycovaný kontinuálně objektivem již před pořízením snímku, ale jak říkám, asi to nejde???)

  Míra Vorel, 23.02.2014 | Reagovat

 • 15

  Avatar
  Reaguje na 14 | Dobrý den, děkujeme za podnět - přeposílám na naše obchodní oddělení ke změně popisu nebo ceny (:

  Bohouš Brož - Megapixel, 17.10.2010 | Reagovat

 • 14

  Avatar
  Dobrý deň, prepáčte, ale mám pripomienku. Totiž ak HS10 samostatne stojí 9990.-Kč, s kartou 10490.-Kč, potom mi vychádza cena karty rovných 500.-Kč.

  Miroslav Mihok, 14.10.2010 | Reagovat

 • 13

  Avatar
  Reaguje na 12 | Dobrý den, o této možnosti nevím. HS10 nedisponuje vstupem pro externí mikrofon.

  Bohouš Brož - Megapixel, 01.10.2010 | Reagovat

 • 12

  Avatar
  Mohl bych k tomu foťáku připojit i externí mikrofon?

  Petr , 29.09.2010 | Reagovat

 • 11

  Avatar
  Reaguje na 10 | Dobrý den, 8GB karta je SDHC.

  Bohouš Brož - Megapixel, 01.09.2010 | Reagovat

 • 10

  Avatar
  Dobrý den, 8GB karta zdarma je SDHC nebo obyčejná? Děkuji

  Ondřej Závodný, 31.08.2010 | Reagovat

 • 9

  Avatar
  Reaguje na 8 | Dobrý jedná se vlastně o všechny blesky, které nejsou systémové. Tzn. které nemají v názvu jméno konkrétního značky zrcadlovek (př. "pro Canon atd. ) Jde o tzv. blesky se středovým kontaktem např. zn. Metz.

  Bohouš Brož - Megapixel, 09.08.2010 | Reagovat

 • 8

  Avatar
  Dobrý den chci se zeptat jakou má tento fotoaparát patici na externí blesk respektive jaký blesk z vaší nabýdky by se pro něj dal použít. Děkuji za odpověď.

  Jaroslav, 08.08.2010 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím