16123866
zkopírováno do schránky
001605
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Fuji FinePix S3300
- Rozlišení snímače: 14 Mpx
- Optický zoom: 26 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Fuji FinePix S3300?
„Fuji FinePix S3300“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 05.01.2012
Vlastníte Fuji FinePix S3300?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 253 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Fuji FinePix S3300
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Fuji S3300 patří mezi klasické ultrazoomy s velmi širokým rozsahem zoomu a dobrou ergonomií díky které se fotoaparát velmi dobře drží i ovládá. Rozsah objektivu začíná na širokoúhlém ohnisku 24mm a končí na 624mm ( 26ti násobné přiblížení). Pro tento nadstandartní rozsah objektivu je…
Parametry
14 Mpix - 26x optický zoom - 3"LCD displej - ISO 6400 - HDMI konektor - funkce redukce červených očí - funkce SR AUTO - Motion panorama - nahrávání videa v HD kvalitě 1280 x 720 pixelů - funkce Fotokniha asistent - slide show - funkce detekce obličeje - baterie 4xAA
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 14 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 3072x2304, 2048x1360, 3072x1728, 4288x3216, 4288x2416, 4288x2864, 3072x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 26 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 24-624 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 24 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 624 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
|---|---|
| Makro od | 2 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 64 |
| ISO - maximální citlivost | 6400 |
| Rychlost sériového snímání | 1,2 sn./s |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|---|
| Rozlišení hledáčku v bodech | 200000 |
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 11,8 x 8,1 x 10 |
|---|---|
| Hmotnost | 445 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 16123866 |
|---|---|
| Značka | Fujifilm |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Fuji FinePix S3300
Související články s Fuji FinePix S3300
Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Jak mě GFX 100RF přiměl fotit častěji a s větší radostí
Když jsem jako malý dostal hračku, kterou jsem si oblíbil, tak jsem si jí jako mnoho jiných dětí bral do postele a spal s ní. Jako dospělý už nedostávám hračky v podobě plyšových zvířátek, vojáčků…
DAVID GEBERLE • 11. 11. 2025 v 12:49

Novinky ve světě fotografie a videa | Říjen 2025
Podzim bývá obdobím, kdy výrobci foto a video techniky vytahují z rukávu to nejlepší, co během roku stihli doladit. Fujifilm, Nikon, Tamron i Sony přicházejí s novinkami, které jasně ukazují, kam se…
24. 10. 2025 v 10:13

Produktové tipy: Street fotka nalehko
Street fotografie je o rychlosti, nenápadnosti a schopnosti zachytit jedinečné momenty každodenního života. Správná výbava vám může pomoci být vždy připraveni a zároveň vás nebude zbytečně zatěžovat.…
5. 6. 2025 v 11:13

Dotazy k Fuji FinePix S3300
Expert Megapixelu
Nikola Šuláková
















Komentáře
Dobrý den, ano tento přístroj má možnost manuálního nastavení expozičních hodnot.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 9. 1. 2012 |Fuji FinePix S3300 |Reagovat
M
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, je tento prístroj plne automatický a má aj funkcie manuálne, alebo niektoré funkcie ako nastavenie času sú manuálne. Celkom sa mi tento prístroj pozdáva hlavne kôli cene ale aj podla recenzii vidím že ho doporučujete viacej ako nikon coolpix L120, Dakujem za odpoveď
Miroslav, 7. 1. 2012 |Fuji FinePix S3300 |Reagovat
Dobrý den, tento přístroj nemá jednu čočku, ale celou soustavu a je dost možné, že něketré z nich jsou plastové. To bohužel výrobce neuvadí. Rozdíl v tom samozřejmě je. Kvalitnější optika je skleněná. Ta je ale vždy dražší.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 2. 1. 2012 |Fuji FinePix S3300 |Reagovat
M
Dobrý den,tento fotak ma plastovou cocku ze?Je to v dnesni dobe velky rozdil mezi plastovou a sklenenou?
Markéta, 30. 12. 2011 |Fuji FinePix S3300 |Reagovat
Dobrý den, u AA článků záleží na typu a kapacitě. Porovnání jsme nedělali, ale myslím že to bude u obou cca 150-250 snímků. Osobně bych se přikláněl k Fuji.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 27. 12. 2011 |Fuji FinePix S3300 |Reagovat
JK
Dobrý den, rozhoduji se mezi Fuji FinePix S3300 a Canon PowerShot SX150. Ocením lepší kresbu a světelnost, výdrž baterií a odolnost foťáku, naopak rozlišení, zoom, makro, hledáček a „zábavné funkce“ mě tolik nezajímají. Přesto mě láká zoom u Fuji, u Canonu zase podpora SDHX, 15 s závěrka a hmotnost. Velmi by mě zajímal rozdíl v počtu snímků, které lze udělat se stejnými 4 × AA články - kdo zvítězí?
Jiří Kalina, 27. 12. 2011 |Fuji FinePix S3300 |Reagovat
Dobrý den, tento přístroj nemá výměnné objektivy.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 12. 12. 2011 |Fuji FinePix S3300 |Reagovat
m
A objektiv nijak nejde pridat?
mara, 12. 12. 2011 |Fuji FinePix S3300 |Reagovat
Dobrý den, ne nejde. Tento přístroj není zrcadlovka, ale tzv. EVF, tedy přístroj s elektronickým hledáčkem.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 29. 11. 2011 |Fuji FinePix S3300 |Reagovat
L
Dobrý den,chci se zeptat.U této zrcadlovky nejde vyměnit celý objektiv za jiný,nebo jde? Děkuji
Lukáš, 29. 11. 2011 |Fuji FinePix S3300 |Reagovat
Všechny dotazy (29)