007999
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Fuji FinePix S5600
- Rozlišení snímače: 5 Mpx
- Optický zoom: 10 x
- Velikost displeje: 1,8 "
- Typ paměťové karty: xD
Sháníte Fuji FinePix S5600?
„Fuji FinePix S5600“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 15.03.2007

Fuji FinePix S5600
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Model FinePix S5600 vyšel na trh v druhé polovině roku 2005. Jedná se o elektronickou zrcadlovku s pevným objektivem o rozsahu 38-380mm (10x opt. zoom) a rozlišením 5MP dostačujícím na tiskový formát A3. Mezi příjemné vlastnosti patří především fotografování do nekomprimovaného formátu RAW,…
Popis a parametry
Digitální EVF zrcadlovka, rozlišení 5,1 Mpx, 10x optický zoom (38-380 mm), F 3,2-3,5, ISO 80, 100, 200, 400, 800, 1600, závěrka 15-1/2000 s, režimy A, S, M, elektronický hledáček, LCD 1,8 in, paměťové karty xD, rozhraní USB, AV výstup, rozměry 114 x 85 x 112 mm, hmotnost 370 g
- Digitální EVF zrcadlovka
- rozlišení 5,1 megapixelů
- 10x optický zoom (38-380 mm)
- F 3,2-3,5
- ISO 80, 100, 200, 400, 800, 1600
- závěrka 15-1/2000 s
- režimy A, S, M
- elektronický hledáček
- LCD 1,8 in
- paměťové karty xD
- rozhraní USB, AV výstup
- rozměry 114 x 85 x 112 mm
- hmotnost 370 g
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 5 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1600x1200, 2592x1944 |
| Technologie snímače | Super CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 10 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-380 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 380 mm |
Ostření
| Makro od | 1 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 15 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Elektronický |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 1,8 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Obecné
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 114 x 85 x 112 |
|---|---|
| Hmotnost | 1000 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | xD |
|---|
Ostatní
| Značka | Fujifilm |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Fuji FinePix S5600
Související články s Fuji FinePix S5600
Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Jak mě GFX 100RF přiměl fotit častěji a s větší radostí
Když jsem jako malý dostal hračku, kterou jsem si oblíbil, tak jsem si jí jako mnoho jiných dětí bral do postele a spal s ní. Jako dospělý už nedostávám hračky v podobě plyšových zvířátek, vojáčků…
DAVID GEBERLE • 11. 11. 2025 v 12:49

Novinky ve světě fotografie a videa | Říjen 2025
Podzim bývá obdobím, kdy výrobci foto a video techniky vytahují z rukávu to nejlepší, co během roku stihli doladit. Fujifilm, Nikon, Tamron i Sony přicházejí s novinkami, které jasně ukazují, kam se…
24. 10. 2025 v 10:13

Produktové tipy: Street fotka nalehko
Street fotografie je o rychlosti, nenápadnosti a schopnosti zachytit jedinečné momenty každodenního života. Správná výbava vám může pomoci být vždy připraveni a zároveň vás nebude zbytečně zatěžovat.…
5. 6. 2025 v 11:13

Dotazy k Fuji FinePix S5600
Expert Megapixelu
Nikola Šuláková

















Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 25. 2. 2007 |Fuji FinePix S5600 |Reagovat
T
Nemohu se rozhodnout mezi timto Fuji S5600 a Panasonicem DMC -TZ1. Mohl by jste mi prosim poradit, ktery je podle Vas lepsi. Dekuji za odpoved.
Tomas, 25. 2. 2007 |Fuji FinePix S5600 |Reagovat
Dobrý den, tento přístroj momentálně není na skladě, takže to nemohu nijak ověřit, ale pokud se nepletu, tak redukce šumu nelze nijak nastavit.
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 8. 12. 2006 |Fuji FinePix S5600 |Reagovat
a
andy, 7. 12. 2006 |Fuji FinePix S5600 |Reagovat
M
Mira, 5. 12. 2006 |Fuji FinePix S5600 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 28. 11. 2006 |Fuji FinePix S5600 |Reagovat
a
andy, 28. 11. 2006 |Fuji FinePix S5600 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 26. 11. 2006 |Fuji FinePix S5600 |Reagovat
V
Vexlák, 25. 11. 2006 |Fuji FinePix S5600 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 23. 11. 2006 |Fuji FinePix S5600 |Reagovat
Všechny dotazy (21)