008000
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Fuji FinePix S5700 černý
- Rozlišení snímače: 7,1 Mpx
- Optický zoom: 10 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Typ paměťové karty: SD, xD
Sháníte Fuji FinePix S5700 černý?
„Fuji FinePix S5700 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 21.04.2008

Fuji FinePix S5700 černý
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Společnost Fuji doplnila svou rodinku elektronických zrcadlovek o model pro méně náročné uživatele, kteří si sice rádi na přístroji nastaví něco sami, ale od elektronických zrcadlovek vyšší třídy je odrazuje především velikost. Model S5700 má poměrně kompaktní rozměry, ale zato splňuje většinu…
Popis a parametry
Výkonná digitální EVF zrcadlovka, která je díky výbornému rozsahu zoomu a možnosti manuálního nastavení vhodná především pro nadšené fotografy, kteří dokážou těchto funkcí využít. Rozlišení 7,1 Mpx, 10x optický zoom, ISO 64-1600, LCD 2,5 palce, karty xD a SD, interní paměť 27 MB.
- 10x optický zoom
- elektronická stabilizace obrazu
- 2,5" LCD displej
- 7,1 MPix
- slot xD-Picture Card, SD Memory Card
Výborný ultrazoomový model, který přináší nejmodernější digitální technologie za více než příznivou cenu.
S Fujifilm Real Photo procesorem a 7,1 MPix CCD čipem získáte ostré a v každém detailu dokonalé snímky s minimem šumu. Při nastavení vysoké citlivosti (S5700 nabízí až ISO 1600) vyfotíte vždy ostrý snímek i za méně vhodných světelných podmínek. Pokud je přesto nutnost focení s bleskem, technologie Inteligentního blesku Vám pomůže zachytit nádherné a přirozeně vypadající fotky bez přesvětlení nebo zastřených barev. Model 5700 nabízí také propracovanější videofunkce s náhráváním zvuku. U pohybujících se objektů jistě oceníte elektronickou stabilizaci, kterou můžete nyní použít i při zachycování videa.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 1/2,5 |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 7,1 Mpx |
Objektiv
| Optický zoom | 10 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-380 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 380 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 30 cm |
|---|---|
| Makro od | 4 cm |
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 4,8 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové |
| ISO - minimální citlivost | 64 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 6,2 |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 106,1 x 75,7 x 80,7 |
|---|---|
| Hmotnost | 306 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, xD |
|---|
Ostatní
| Značka | Fujifilm |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,027 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Fuji FinePix S5700 černý použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Fuji FinePix S5700 černý použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Fuji FinePix S5700 černý
Související články s Fuji FinePix S5700 černý
Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Jak mě GFX 100RF přiměl fotit častěji a s větší radostí
Když jsem jako malý dostal hračku, kterou jsem si oblíbil, tak jsem si jí jako mnoho jiných dětí bral do postele a spal s ní. Jako dospělý už nedostávám hračky v podobě plyšových zvířátek, vojáčků…
DAVID GEBERLE • 11. 11. 2025 v 12:49

Novinky ve světě fotografie a videa | Říjen 2025
Podzim bývá obdobím, kdy výrobci foto a video techniky vytahují z rukávu to nejlepší, co během roku stihli doladit. Fujifilm, Nikon, Tamron i Sony přicházejí s novinkami, které jasně ukazují, kam se…
24. 10. 2025 v 10:13

Produktové tipy: Street fotka nalehko
Street fotografie je o rychlosti, nenápadnosti a schopnosti zachytit jedinečné momenty každodenního života. Správná výbava vám může pomoci být vždy připraveni a zároveň vás nebude zbytečně zatěžovat.…
5. 6. 2025 v 11:13

Dotazy k Fuji FinePix S5700 černý
Expert Megapixelu
Nikola Šuláková












Komentáře
T
Tomas, 21. 12. 2008 |Fuji FinePix S5700 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 4. 6. 2008 |Fuji FinePix S5700 černý |Reagovat
KP
K. Petrášková, 2. 6. 2008 |Fuji FinePix S5700 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 19. 5. 2008 |Fuji FinePix S5700 černý |Reagovat
PS
Petr Sikora, 18. 5. 2008 |Fuji FinePix S5700 černý |Reagovat
j
Co se tyce presunu do PC, u ostatnich fotaku jsem zvyklej to kopirovat pres souboroveho manazera, tu u tohoto modelu to jde jen pres pruvodce...
jirka, 3. 4. 2008 |Fuji FinePix S5700 černý |Reagovat
AZ
Antonín Z., 30. 3. 2008 |Fuji FinePix S5700 černý |Reagovat
AZ
Antonín Z., 27. 3. 2008 |Fuji FinePix S5700 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 9. 3. 2008 |Fuji FinePix S5700 černý |Reagovat
JL
Začínám se víc věnovat fotograování.
A chtěla bych nějaký fotoaparát za rozumnou cenu :) !
Tenhle mě hodně zaujal.
Myslíte si že mě bude bohatě stačit, když budu foto. nejvíc Krajinu,a portréty?
A ještě jeden dotaz, FujiFilm s6500fd asi už nebudete prodávat že? :)
Děkuji moc nashle
Jana L., 8. 3. 2008 |Fuji FinePix S5700 černý |Reagovat
Všechny dotazy (80)