008001
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Fuji FinePix S5700 stříbrný
- Rozlišení snímače: 7,1 Mpx
- Optický zoom: 10 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Typ paměťové karty: SD, xD
Sháníte Fuji FinePix S5700 stříbrný?
„Fuji FinePix S5700 stříbrný“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 31.01.2008

Fuji FinePix S5700 stříbrný
Hlídat dostupnost Fuji FinePix S5700 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Fuji FinePix S5700 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Společnost Fuji doplnila svou rodinku elektronických zrcadlovek o model pro méně náročné uživatele, kteří si sice rádi na přístroji nastaví něco sami, ale od elektronických zrcadlovek vyšší třídy je odrazuje především velikost. Model S5700 má poměrně kompaktní rozměry, ale zato splňuje většinu…
Popis a parametry
Výkonná digitální EVF zrcadlovka, která je díky výbornému rozsahu zoomu a možnosti manuálního nastavení vhodná především pro nadšené fotografy, kteří dokážou těchto funkcí využít. Rozlišení 7,1 Mpx, 10x optický zoom, ISO 64-1600, LCD 2,5 palce, karty xD a SD, interní paměť 27 MB.
- 10x optický zoom
- elektronická stabilizace obrazu
- 2,5" LCD displej
- 7,1 MPix
- slot xD-Picture Card, SD Memory Card
Výborný ultrazoomový model, který přináší nejmodernější digitální technologie za více než příznivou cenu.
S Fujifilm Real Photo procesorem a 7,1 MPix CCD čipem získáte ostré a v každém detailu dokonalé snímky s minimem šumu. Při nastavení vysoké citlivosti (S5700 nabízí až ISO 1600) vyfotíte vždy ostrý snímek i za méně vhodných světelných podmínek. Pokud je přesto nutnost focení s bleskem, technologie Inteligentního blesku Vám pomůže zachytit nádherné a přirozeně vypadající fotky bez přesvětlení nebo zastřených barev. Model 5700 nabízí také propracovanější videofunkce s náhráváním zvuku. U pohybujících se objektů jistě oceníte elektronickou stabilizaci, kterou můžete nyní použít i při zachycování videa.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 1/2,5 |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 7,1 Mpx |
Objektiv
| Optický zoom | 10 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-380 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 380 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 30 cm |
|---|---|
| Makro od | 4 cm |
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 4,8 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové |
| ISO - minimální citlivost | 64 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 6,2 |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 106,1 x 75,7 x 80,7 |
|---|---|
| Hmotnost | 306 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, xD |
|---|
Ostatní
| Značka | Fujifilm |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,027 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Fuji FinePix S5700 stříbrný
Související články s Fuji FinePix S5700 stříbrný
Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Jak mě GFX 100RF přiměl fotit častěji a s větší radostí
Když jsem jako malý dostal hračku, kterou jsem si oblíbil, tak jsem si jí jako mnoho jiných dětí bral do postele a spal s ní. Jako dospělý už nedostávám hračky v podobě plyšových zvířátek, vojáčků…
DAVID GEBERLE • 11. 11. 2025 v 12:49

Novinky ve světě fotografie a videa | Říjen 2025
Podzim bývá obdobím, kdy výrobci foto a video techniky vytahují z rukávu to nejlepší, co během roku stihli doladit. Fujifilm, Nikon, Tamron i Sony přicházejí s novinkami, které jasně ukazují, kam se…
24. 10. 2025 v 10:13

Produktové tipy: Street fotka nalehko
Street fotografie je o rychlosti, nenápadnosti a schopnosti zachytit jedinečné momenty každodenního života. Správná výbava vám může pomoci být vždy připraveni a zároveň vás nebude zbytečně zatěžovat.…
5. 6. 2025 v 11:13

Dotazy k Fuji FinePix S5700 stříbrný
Expert Megapixelu
Nikola Šuláková














Komentáře
DM
Dobrý den, fotoaparát je vybaven funkcí sériového snímání. Je k dispozici cca 1,4 snímků za sekundu. A vytvoří tři snímky za sebou. Pro dlouhodobé snímání je rychlost trochu menší a to 0,6 snímků za sekundu.
Prodejce Megapixel.cz, Dan Maxant, 2. 4. 2013 |Fuji FinePix S5700 stříbrný |Reagovat
ap
dobry den, je mozne u tohoto fotoaparatu, fotit vice snimku najednou ? dekuji za odpoved :)
angelika pincova, 30. 3. 2013 |Fuji FinePix S5700 stříbrný |Reagovat
b
byzzina, 2. 3. 2009 |Fuji FinePix S5700 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 5. 2. 2009 |Fuji FinePix S5700 stříbrný |Reagovat
I
Ďakujem
Ivana, 4. 2. 2009 |Fuji FinePix S5700 stříbrný |Reagovat
m
mario6, 16. 12. 2008 |Fuji FinePix S5700 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 19. 3. 2008 |Fuji FinePix S5700 stříbrný |Reagovat
M
Marek, 19. 3. 2008 |Fuji FinePix S5700 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 18. 1. 2008 |Fuji FinePix S5700 stříbrný |Reagovat
ZB
Děkuji
Zdeněk Bouše, 17. 1. 2008 |Fuji FinePix S5700 stříbrný |Reagovat
Všechny dotazy (50)