PN: 0190231, ID: 001636

Digitální kompakt Fuji FinePix Z700EXR červený

 • Značka: Fujifilm
 • Rozlišení: 12 Mpx
 • Optický zoom: 5 x
 • Velikost displeje: 3,5 "

Sháníte Fuji FinePix Z700EXR červený?

„Fuji FinePix Z700EXR červený“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Fuji FinePix Z700EXR červený?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 341 Kč?

Začít s výkupem

Fotokniha zdarma do 30.6. 2012! . Elegantní kompaktní digitální fotoaparát FinePix Z700EXR je první z nové třídy fotoaparátů EXR s dotykovým displejem. Kombinuje v sobě nádherný design, cenami ověnčenou technologii snímače EXR a staví na odiv báječný dotykový LCD displej typu Dual Image s úhlopříčkou 3,5 palce a prvním grafickým rozhraním Dual Direction na světě, které určuje nový směr práce s obrázky přímo ve fotoaparátu. Produktová sekce: Digitální kompakty Fujifilm

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Elegantní design, velký dotykový LCD a firemní super CCD snímač jsou chrakteristickými rysy toho modelu. Základ přístroje tvoří masivní celokovové tělo ukrývající zmíněný CCD senzor specifické
Celá recenze

Kompletní recenze
Fuji FinePix Z700EXR červený

Parametry a popis

FinePix Z700EXR od společnosti Fujifilm - prostě třída

Štíhlý a chic FinePix Z700EXR vám přináší technologii dotykového displeje a kvalitu obrazu EXR

Společnost Fujifilm s potěšením oznamuje, že na trh přichází fotoaparát FinePix Z700EXR, první z nové třídy fotoaparátů EXR s dotykovým displejem. Kombinuje v sobě nádherný design, cenami ověnčenou technologii snímače EXR a staví na odiv báječný dotykový LCD displej typu Dual Image s úhlopříčkou 3,5 palce a prvním grafickým rozhraním Dual Direction na světě, které určuje nový směr práce s obrázky přímo ve fotoaparátu.

Díky vyspělé charakteristice, která zahrnuje interní objektiv Fujinon s 5x zoomem, záznam HD obrazu s rozlišením 12 megapixelů, citlivost ISO až 1600 při plném rozlišení a dvojitou stabilizaci obrazu vytvoříte s přístrojem Z700EXR obrázky stejně nádherné jako sám fotoaparát.

Báječný na pohled, báječný na fotografování

Senzační design přístroje FinePix Z700EXR přímo vyzařuje dojem luxusu. Na pouhých 16,9mm* tenkém kovovém těle najdete chytře vymyšlenou krytku objektivu se zvlněným designem a vodorovným posunem, která funguje také jako vypínač a je vybavena podsvíceným písmenem „Z", které se rozsvítí, pokud je přístroj v provozu. Díky kapesním rozměrům si opravdu fotoaparát Z700EXR opravdu můžete vzít vždy s sebou a mít jej po ruce.

Nejsilnějším argumentem Z700EXR je však jeho intuitivní dotykový displej. Dotykový displej s úhlopříčkou 3,5 palce usnadňuje navigaci velkým množstvím funkcí, jimiž přístroj disponuje. Dotykový displej vám umožní nejen vybírat a prohlížet fotografie pouhým dotykem prstu, ale nabízí i velkou, jasnou obrazovku pro komponování a prohlížení vašich snímků. S luxusním rozlišením displeje 460 000 bodů bude Z700EXR dokonalým zařízením pro prohlížení fotografií s přáteli.

Díky novému grafickému rozhraní Dual Direction a Dual Image Display je procházení funkcemi přístroje Z700EXR plynulé a snadné; grafické rozhraní Dual Direction rozpoznává polohu přístroje a automaticky mění polohu tlačítek menu (pro expozici, přehrávání, multi zobrazení a hledání snímku), Dual Image Display pak různým způsobem rozděluje obrazovku tak, aby bylo možno prohlížet několik obrázků současně, takže můžete snadno procházet pořízené snímky a najít ten, který právě hledáte. Tyto jinak komplikované operace jsou na Z700EXR umožněny procesorem EXR. Rovněž ikony jsou snadno rozpoznatelné a lze je prohlížet s vysvětlivkami.

Vyspělé funkce na dosah ruky

Uvnitř tenkého kovového těla je ukryt vysoce kvalitní objektiv Fujinon s 5x zoomem (ekvivalent kinofilmu 35-175mm). Tato celosvětově uznávaná, vysoce přesná optika zajišťuje ostré fotografie v celém rozsahu ohniskových vzdáleností od přiblížených dramatických záběrů po širokoúhlé kompozice.

Model Z700EXR navíc disponuje cenami ověnčený snímač společnosti Fujifilm Super CCD EXR, oceňovaný za to, že na trh spotřebitelských kompaktních fotoaparátů přinesl novou kvalitu obrazu. EXR má výjimečnou schopnost přepínat svou funkci dle podmínek snímání; je možno jej ponechat v režimu EXR Auto, kdy za vás veškerou práci odvede fotoaparát, případně můžete ručně zvolit režim EXR s prioritou vysokého rozlišení (HR), dynamického rozsahu (DR) či vysoké citlivosti a nízké úrovně šumu (SN).

Model Z700EXR je vybaven dvojitou stabilizací obrazu (pohybem snímače CCD), která omezuje na minimum rozostření záběrů. Díky maximálnímu nastavení citlivosti až ISO 1600 při plném rozlišení dosahuje fotoaparát výborných výsledků při špatném nasvícení scény.

Vysoké výkony v HD

HD je pro cílovou skupinu fotoaparátu Z700EXR naprostá nutnost. Díky záznamu fotografií a videoklipů v HD je můžeme ujistit, že si své vzpomínky opravdu uloží v HD a budou je moci znovu prožít v báječném rozlišení na libovolném televizním přijímači kompatibilním s HD*.
*Pro připojení k TV kompatibilní s HD budete potřebovat volitelně dostupné příslušenství HD Player (HDP-L1)

NOVÉ Snadné nahrávání na web

Společnost Fujifilm představila novou funkci snadného nahrávání na YouTube/FACEBOOK. Uživatelé mohou označit své oblíbené fotografie a videoklipy určené k nahrání na YouTube či FACEBOOK, takž jsou připraveny k nahrání po připojení k počítači. Nemusíte už ztrácet čas tříděním obrázků na počítači - stačí připojit MyFinePix Studio (dodávané s fotoaparátem) a všechny označené fotografie a videoklipy se nahrají přímo na příslušnou stránku.

NOVÉ Zábavné funkce

Společnost Fujifilm dovedla rozpoznávání obličeje na novou úroveň, a vyvinula technologii Face Recognition, která vám umožní předprogramovat fotoaparát Z700EXR tak, aby rozpoznal až osm osob. Poté, co provedete nastavení, optimalizuje expozici tak, že vaše oblíbené osoby jsou při výpočtu zaostření a expozice vždy preferovány.

Z700EXR však není jen o lidech; disponuje i chytrou technologií pro Rozpoznání psů/koček. Ta funguje podobně jako technologie pro rozpoznání obličeje. Je schopna rozpoznat ve scéně až deset koček či psů a optimálně přizpůsobit nastavení vašim čtyřnohým miláčkům, nikoli rušivému pozadí.

V režimu přehrávání můžete využít nový nástroj pro Vyhledávání obrázků dle jména, například zobrazit všechny fotografie, na nichž je „Tom", neboť přístroj rozpoznává obličeje díky příslušné funkci. Dále můžete tuto vyhledávací funkci pro setřídění dle druhu scény (Makro, Krajina, Portrét, Pes, Kočka, atd.) a dokonce i dle upravených snímků. Fotografie lze dále prohledávat dle data a typu souboru.

Klíčové vlastnosti:

 • Snímač o rozlišení 12 megapixelů typu Super CCD EXR
 • Objektiv Fujinon s 5x zoomem (ekvivalent 35-175mm)
 • Dotykový displej s úhlopříčkou 3,5 palce a rozlišením 460 000
 • Dvojitá stabilizace obrazu - posunem snímače
 • Záznam fotografií a videoklipů v 720p HD
 • Citlivost až ISO 3200
 • EXR Auto
 • Rozšířený rozsah expozice až na 400%
 • Funkce snadného nahrání na web
 • Rozpoznání obličeje
 • Rozpoznání psa / kočky
 • Vyhledávání snímků
 • Grafické rozhraní Dual Direction a Dual Image Display
 • Rozpoznání obličeje
 • Přirozené světlo s bleskem
 • Automatické otočení snímku
Ostatní
Značka: Fujifilm
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2
Rozlišení: 12 Mpx
Typ snímače: Super CCD
Rozlišení fotografií: 1920x1080, 2048x1360, 2048x1536, 2816x1584, 2816x2112, 4000x2248, 4000x3000
Poměr stran snímku: 16:9, 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 5 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 35-175
Minimální ohnisková vzdálenost: 35 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 175 mm
Typ stabilizátoru: Mechanický
 
Zaostřování
Makro od: 9 cm
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/1000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Rychlost sériového snímání: 1,6 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3,5 "
Rozlišení displeje: 460000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
Velikost interní paměti: 30 MB
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 98 x 59 x 20

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Fuji FinePix Z700EXR červený v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Fuji FinePix Z700EXR červený, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Fuji FinePix Z700EXR červený

Nahoru

Komentáře (4)

Zobrazeny komentáře (4 - 1)

 • 4

  Lukeš

  Reaguje na 3 | Dobrý den, děkujeme za důvěru a za věrnost :)

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 16.04.2012 | Reagovat

 • 3

  Avatar

  Tak jo...budeme experimentovat! Když foťák bez grypu, tak ať nemá tedy žádný! Našla jsem ho jinde levněji, ale za ty Vaše komentáře, hodnocení, rady i spory, které ráda čtu, si jistě zasloužíte, abych nakoupila u Vás. Pevně doufám, že ten poslední kousek nebude vadný. :o)

  Jana D., 16.04.2012 | Reagovat

 • 2

  Lukeš

  Reaguje na 1 | Dobrý den, podobných věcí se nemusíte obávat. Výrobci myslí na sebemenší detaily.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 10.04.2012 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Foťák by se mi do kabelky líbil. Jen nevím jak by se na zadní straně při držení jednou rukou uchopil, aby se na dotykovém displeyi třeba nenamačkaly funkce, které zrovna nepotřebuji. Ráda bych se zeptala, jak je to řešeno, zda rozmístěním ikon se "slepou" oblastí, nebo jak? Nebo se musí držet oběma?

  Jana D., 09.04.2012 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím