16546018
zkopírováno do schránky
039701
zkopírováno do schránky
Objektiv
Fujifilm GF 110 mm f/2 R LM WR
- Stabilizátor obrazu: Ne
- Vhodný pro formát snímače: Středoformát
- Průměr filtru: 77 mm
Fujifilm GF 110mm f/2 R LM WR - Objektiv pro středoformátový fotoaparát Fujifilm GFX 50S, ohnisko 87mm ekvivalent 35mm filmu, C pozice na clonovém… více
75 990 Kč
Nezávazně poptat
Obvykle dostupné do 2 týdnů
Rezervace na prodejně
Zboží není vystavené na prodejně Praha, Komunardů 42, Holešovice
Skladem 0 ks
Zboží není vystavené na prodejně Brno, Čechyňská 547/5
Skladem 0 ks
Zboží není vystavené na prodejně Ostrava, 28. října 960/178
Skladem 0 ks
Ušetřete ještě více
Užitečné nástroje
Nákup na protiúčet Bonus 15 %
Spočítejte si kolik zaplatíte po odečtení vaší fototechniky a po navýšení o protiúčtový bonus
Kupte na splátky od 7 706 Kč
Chci rychle splatit
11×7 706 Kč
Vybrat splátky
Chci nízkou splátku
72×1 955 Kč
Vybrat splátky

Fujifilm GF 110 mm f/2 R LM WR
Obvykle dostupné do 2 týdnů
75 990 Kč
Hlídat dostupnost Fujifilm GF 110 mm f/2 R LM WR použitý objektiv v bazaru
Hlídat dostupnost Fujifilm GF 110 mm f/2 R LM WR použitý objektiv v bazaru
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Objektiv FUJINON GF 110 mm je na první pohled spíše umělecké dílo než objektiv určený k profesionálnímu použití. Primárně je určený k fotografování portrétů, na GFX systém nic lepš…
Vedoucí prodejny
Lukáš Kala, 27.01.2021

Popis a parametry
Fujifilm GF 110mm f/2 R LM WR - Objektiv pro středoformátový fotoaparát Fujifilm GFX 50S, ohnisko 87mm ekvivalent 35mm filmu, C pozice na clonovém kroužku. Uzavřený proti vlhkosti a prachu. 14 členů v 9 skupinách - z toho 4 nízko rozptylové prvky. Interní ostření pomocí lineárního motoru.
Objektiv „FUJINON GF110mmF2 R LM WR“ je středoformátový teleobjektiv pro fotografování portrétů. Jeho ohnisková vzdálenost je ekvivalentní 87 mm při srovnání s filmovým formátem 35 mm. Jeho rozměry umožňují dosáhnout jasu F2,0 při úplném otevření - výslekdem je krásný bokeh. Vysoké rozlišení v celém zorném poli a bohatý bokeh, který je v segmentu středoformátových objektivů unikátní, umožňuje fotografování portrétů s realistickým trojrozměrným pocitem.
Objektiv umožňuje rychlé a tiché ostření za použití lineárního motoru. Utěsnění proti prachu a vlhkosti je rozšířeno i o možnost bezpečně pracovat i při teplotě -10°C.
- Krásný Bokeh
- Rychlé automatické ostření
- Prachotěsné provedení odolné i proti povětrnostním vlivům
- snadné ovládání - Objímka clony má polohu C - umožňuje manuální nastavení clony na těle fotoaparátu
- V poloze A (Auto) a C je k dispozici aretace, která zabraňuje nechtěnému pootočení objímkou clony.
Obecné
| Úroveň produktu | Profesionál a výkon |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 1010 g |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Obrazový snímač
| Formát snímače | 44 x 33 mm |
|---|---|
| Crop faktor | 0,79 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Fujifilm G |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 86 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 110 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 110 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 14 členů / 9 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Počet lamel clony | 9 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Reportáže, Móda, Street foto |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | Středoformát |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 90 cm |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 16546018 |
|---|---|
| Značka | Fujifilm |
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Doporučujeme
Čistící sady / balónky / Lenspeny
Bajonetové adaptéry / redukce
Držáky / příslušenství k systémovým filtrům
Krytky objektivu
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Fujifilm GF 110 mm f/2 R LM WR
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 110 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Nejčastěji zvažované alternativy
Nejčastěji zvažované alternativy
Související články s Fujifilm GF 110 mm f/2 R LM WR
Související články s Fujifilm GF 110 mm f/2 R LM WR
Komunikace mezi fotografem a modelkou | Megapodcast s Barborou Biňovcovou
Dnešním hostem Megapodcastu byla modelka, fotografka a budoucí psychoterapeutka Barbora Biňovcová. V rozhovoru nám prozradila, jak všechny tyto role spojuje ve svém umění, jak vzniká nápad na…
5. 3. 2026 v 12:42

Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

12 fotografických žánrů, kterými si lze vydělat
Když o sobě někdo řekne, že pracuje jako freelancer fotograf, vzbuzuje to často v očích nefotografické veřejnosti obdiv a mnohdy dokonce úžas. Ti nezasvěcení si často představují, že se denně potkává…
MARTIN LUKEŠ • 27. 1. 2026 v 13:48

Vyhodnocení soutěže na téma krajina a street video
Za sebou máme další kolo naší velké foto a video soutěže ROK S MEGAPIXELEM 2025. V listopadu jsme se věnovali fotografickému pohledu na devastace krajiny a videoklipům z ulice. Vítěz kategorie…
MARTIN LUKEŠ • 9. 12. 2025 v 12:40

Dotazy k Fujifilm GF 110 mm f/2 R LM WR
Expert Megapixelu
Nikola Šuláková











































Komentáře