16536659
zkopírováno do schránky
039704
zkopírováno do schránky
Objektiv
Fujifilm GF 32-64 mm f/4 R LM WR
- Stabilizátor obrazu: Ne
- Vhodný pro formát snímače: Středoformát
- Průměr filtru: 77 mm
Fujifilm GF 32-64mm f/4 R LM WR - Objektiv pro středoformátový fotoaparát Fujifilm GFX 50S, ohnisko 25-51mm ekvivalent 35mm filmu, C pozice na… více
63 990 Kč
Skladem 1 ks
Objednejte nyní a zboží máte zítra doma!
Způsoby doručení
Osobní odběr
Zdarma
PPL doprava
Zdarma, zítra u vás
PPL ParcelShop
Zdarma, zítra na pobočce
Messenger
Od 299 Kč
Rezervace na prodejně
Zboží je vystavené na prodejně Praha, Komunardů 42, Holešovice
Skladem 1 ks, k odběru dnes
Zboží není vystavené na prodejně Brno, Čechyňská 547/5
zítra odpoledne na prodejně, po provedení rezervace
Zboží není vystavené na prodejně Ostrava, 28. října 960/178
zítra odpoledne na prodejně, po provedení rezervace
Ušetřete ještě více
Užitečné nástroje
Nákup na protiúčet Bonus 15 %
Spočítejte si kolik zaplatíte po odečtení vaší fototechniky a po navýšení o protiúčtový bonus
Kupte na splátky od 6 489 Kč
Chci rychle splatit
11×6 489 Kč
Vybrat splátky
Chci nízkou splátku
72×1 646 Kč
Vybrat splátky

Fujifilm GF 32-64 mm f/4 R LM WR
Skladem 1 ks
63 990 Kč
Hlídat dostupnost Fujifilm GF 32-64 mm f/4 R LM WR použitý objektiv v bazaru
Hlídat dostupnost Fujifilm GF 32-64 mm f/4 R LM WR použitý objektiv v bazaru
Ukázkové snímky
Popis a parametry
Fujifilm GF 32-64mm f/4 R LM WR - Objektiv pro středoformátový fotoaparát Fujifilm GFX 50S, ohnisko 25-51mm ekvivalent 35mm filmu, C pozice na clonovém kroužku. Uzavřený proti vlhkosti a prachu.
- Standardní transfokátor s rozsahem 25–51 mm (ekvivalent 35mm filmu).
- Optický systém tvoří konstrukce jedenácti skupin a čtrnácti prvků, z nich každý využívá jeden ze tří typů prvků objektivu: asférickou čočku, ED čočku a super ED čočku, včetně vysoce přesných clonových objektivů s velkou aperturou. Systém dosahuje vysoké kvality snímků, která se vyrovná objektivům s pevnou ohniskovou vzdáleností jak při pořizování širokoúhlých záběrů, tak při standardních ohniskových vzdálenostech. Výsledkem je, že objektivy dosahuje extrémně vysoké kvality napříč celým snímkem od středu až po samotné okraje.
- Objektiv využívá metodu vnitřního ostření, díky čemuž je váha ostřicí čočky nižší, zatímco díky lineárnímu motorku využívanému pro zaostřování je funkce AF rychlejší a zároveň tišší.

Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|---|
| Crop faktor | 0,79 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Fujifilm G |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 2 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 25-50 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 32 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 64 mm |
| Maximální clona (F) | 32 |
| Konstrukce objektivu | 14 členů / 11 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Délka objektivu | 116 mm |
| Počet lamel clony | 9 |
| Vhodný pro žánr | Krajina, Architektura / Interiér, Portréty, Reportáže, Street foto |
| Rozdělení podle ohniska | Základní |
| Vhodný pro formát snímače | Středoformát |
| Typ objektivu | Zoom |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 875 g |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Ostatní
| Číslo produktu | 16536659 |
|---|---|
| Značka | Fujifilm |
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Doporučujeme
Čistící sady / balónky / Lenspeny
Bajonetové adaptéry / redukce
Držáky / příslušenství k systémovým filtrům
Krytky objektivu
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Fujifilm GF 32-64 mm f/4 R LM WR
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 32 - 64 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | zoom |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Nejčastěji zvažované alternativy
Nejčastěji zvažované alternativy
Související články s Fujifilm GF 32-64 mm f/4 R LM WR
Související články s Fujifilm GF 32-64 mm f/4 R LM WR
Koně, luk a brnění: Rozhovor s fotografkou Janou Pechlátovou
Vstoupit do její stodoly znamená ocitnout se v šatně pro historický velkofilm. Najdete tu vše od jemných lněných šatů až po těžká rytířská brnění. Fotografka Jana Pechlátová si získala srdce klientů…
JANA PECHLÁTOVÁ • dnes v 11:29

Vyhlášení výsledků soutěží o nejlepší street foto a reklamní video
O tom, že je street fotografie velmi rozšířeným a populárním žánrem, není pochyb. Nasvědčuje tomu i počet účastníků a fotografií, které jste přihlásili do dubnového kola naší velké fotosoutěže ROK S…
MARTIN LUKEŠ • včera v 9:37

Když jeden filtr nahradí dva: Haida PROII CPL-VND 2v1
Každý se už někdy dostal do situace, kdy nutně potřebuje využít více fotografických filtrů najednou. To ovšem může přinášet celou řadu potíží, jako je třeba vinětace nebo komplikovaná instalace…
MATOUŠ JÍLEK • 12. 5. 2026 v 13:14

Fotenie roklín a potokov
Hneď na úvod sa musím priznať, že pred rokmi som neznášal fotky potokov. Špeciálne od mnohých českých fotografov, keďže česká krajina je bohatá na fotogenické potoky a vodopády. Prišlo mi to všetko…
BORIS MICHALIČEK • 22. 4. 2026 v 10:34

Dotazy k Fujifilm GF 32-64 mm f/4 R LM WR
Expert Megapixelu
Nikola Šuláková












































Komentáře