16536647
zkopírováno do schránky
039699
zkopírováno do schránky
Objektiv
Fujifilm GF 63 mm f/2,8 R WR
- Stabilizátor obrazu: Ne
- Vhodný pro formát snímače: Středoformát
- Průměr filtru: 62 mm
ProtiúčetBonus 10 %Sleva 4 000 Kč
Fujifilm GF 63mm f/2,8 R WR - Objektiv pro středoformátový fotoaparát Fujifilm GFX 50S, ohnisko 50mm ekvivalent 35mm filmu, C pozice na clonovém… více
40 990 Kč
36 990 Kč
Cena platí už jen pro: 2 ks
Skladem 2 ks
Objednejte nyní a zboží máte zítra doma!
Způsoby doručení
Osobní odběr
Zdarma
PPL doprava
Zdarma, zítra u vás
PPL ParcelShop
Zdarma, zítra na pobočce
Messenger
Od 299 Kč
Rezervace na prodejně
Zboží je vystavené na prodejně Praha, Komunardů 42, Holešovice
Skladem 1 ks, k odběru dnes
Zboží není vystavené na prodejně Brno, Čechyňská 547/5
zítra odpoledne na prodejně, po provedení rezervace
Zboží je vystavené na prodejně Ostrava, 28. října 960/178
Skladem 1 ks, k odběru dnes
Ušetřete ještě více
Užitečné nástroje
Máme také v bazaru
Fujifilm GF 63 mm f/2,8 R WR bazar
Bez známek použití. Součástí balení jsou krytky, sluneční clona, obal a krabice.
Ušetříte 12 000 Kč / 24 990 Kč
Nákup na protiúčet Bonus 10 %
Spočítejte si kolik zaplatíte po odečtení vaší fototechniky a po navýšení o protiúčtový bonus
Kupte na splátky od 3 751 Kč
Chci rychle splatit
11×3 751 Kč
Vybrat splátky
Chci nízkou splátku
72×952 Kč
Vybrat splátky

Fujifilm GF 63 mm f/2,8 R WR
Skladem 2 ks
36 990 Kč
Ukázkové snímky
Popis a parametry
Fujifilm GF 63mm f/2,8 R WR - Objektiv pro středoformátový fotoaparát Fujifilm GFX 50S, ohnisko 50mm ekvivalent 35mm filmu, C pozice na clonovém kroužku. Uzavřený proti vlhkosti a prachu.
Standardní objektiv
Standardní objektiv s ohniskovou vzdáleností 50 mm (ekvivalent formátu 35 mm).
Kompaktní a lehká konstrukce
Tento kompaktní a lehký objektiv má rozměry 84x71 mm a váží pouhých 405 g. Přitom nabízí maximální kvalitu obrazu, takže si jej bez problému můžeme vzít s sebou na cesty s fotoaparátem středního formátu.
Vysoká kvalita obrazu
Optika skládající se 10 členů v 8 skupinách (z toho 1 čočka ze skla ED) tomuto kompaktnímu objektivu zaručuje maximální rozlišovací schopnost. Během zaostřování se posunuje celá přední skupina čoček, což zaručuje maximální zaostření. Od prostředka obrazu až po jeho okraje je vidět dokonalá úroveň podrobností také při širokém nastavení clony. Objektiv také umožňuje dosažení nezvyklého efektu bokeh jak zepředu, tak zezadu.
Odolnost vůči povětrnostním podmínkám, prachu a mrazu do -10°C
Díky utěsnění na 9 místech je objektiv odolný vůči povětrnostním podmínkám, takže jej můžete používat pod širým nebem, také tehdy, když se vyskytují srážky, nízké teploty nebo prach.
Obsluha
Kroužek clony nabízí nastavení C (režim ovládacího kolečka), který umožňuje ovládání clony s použitím ovládacího kolečka umístěného na těle fotoaparátu. Nastavení A (AUTO) a C lze zablokovat, aby se zabránilo případným změnám.
Obecné
| Úroveň produktu | Profesionál a výkon |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 62 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 405 g |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Obrazový snímač
| Formát snímače | 44 x 33 mm |
|---|---|
| Crop faktor | 0,79 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Fujifilm G |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 50 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 63 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 63 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2,8 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2,8 |
| Maximální clona (F) | 32 |
| Konstrukce objektivu | 10 členů / 8 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Počet lamel clony | 9 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Street foto, Produktová fotografie, Akt, Glamour, Děti a rodinná fotografie, Reklamní fotografie a jídlo |
| Rozdělení podle ohniska | Základní |
| Vhodný pro formát snímače | Středoformát |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 16536647 |
|---|---|
| Značka | Fujifilm |
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Fujifilm GF 63 mm f/2,8 R WR
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 63 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Nejčastěji zvažované alternativy
Nejčastěji zvažované alternativy
Další kusy Fujifilm GF 63 mm f/2,8 R WR použitý objektiv v bazaru
Další kusy Fujifilm GF 63 mm f/2,8 R WR použitý objektiv v bazaru
Související články s Fujifilm GF 63 mm f/2,8 R WR
Související články s Fujifilm GF 63 mm f/2,8 R WR
Vyhlašujeme vítěze foto a video soutěže o nejlepší recept
Současný trend fine diningových restaurací je o tom, že by jídlo mělo být zážitkem a proto je třeba ho vnímat většinou smyslu. A proto už často nejde jen o chuť a vůni, ale také o určitý zrakový vjem…
MARTIN LUKEŠ • 23. 3. 2026 v 11:03

Komunikace mezi fotografem a modelkou | Megapodcast s Barborou Biňovcovou
Dnešním hostem Megapodcastu byla modelka, fotografka a budoucí psychoterapeutka Barbora Biňovcová. V rozhovoru nám prozradila, jak všechny tyto role spojuje ve svém umění, jak vzniká nápad na…
5. 3. 2026 v 12:42

Skvělé fotografie jídla - inspirace z Galerie Megapixel
Aktuální kolo (únor 2026) naší velké foto a video soutěže je věnované velmi kreativnímu žánru, kterým je focení jídla s příchutí Asie. Food fotografie ale není zdaleka tak rozšířená jako například…
MARTIN LUKEŠ • 17. 2. 2026 v 11:09

Kolik si říct za zakázku aneb Fotograf, ten tvrdej chleba má
V jednom z předchozích článků našeho on-line magazínu Megapixel jsme si povídali o tom, že uživit se v současné době extrémně dravé konkurence a nastupující éry umělé inteligence není vůbec…
MARTIN LUKEŠ • 17. 2. 2026 v 11:04

Dotazy k Fujifilm GF 63 mm f/2,8 R WR
Expert Megapixelu
Nikola Šuláková















































Komentáře