Magazín

Produktové aktuality

Fujifilm představuje Instax mini 40. Stylový retro foťák ve stylu klasických analogů

Tom KalousAktualizováno: 21. 4. 2021 v 9:16 • Rubrika: Produktové aktuality

Fujifilm představuje Instax mini 40. Stylový retro foťák ve stylu klasických analogů

Legendární fotoaparáty, které téměř ihned vyvolají a vytisknou fotku jsou velice populární nejen u nás, ale i po celém světě. Staly se zábavou i módním doplňkem a právě díky nim si budete připomínat vtipné momenty každý den. Dnes vychází nový Instax mini 40 v retro kabátu.

Nový analog, který se vám vejde do kapsy a nebo stylově doplní váš outfit. Perfektně se vám bude hodit k čemukoliv, jelikož má černou barvu a ta přece nic nezkazí. Instax mini 40 je plně automatický a sám si změří a podle toho nasvítí scénu, nastaví čas závěrky i sílu blesku. Takže nemusíte zdlouhavě přemýšlet, stačí se hezky usmát a fotit. Díky automatické expozici bude hračka fotit venku i uvnitř.

Chci Instax mini 40

V režimu "Selfie", který aktivujete vysunutím objektivu, bude fotoaparát ostřit v rozmezí 30-50 cm, což je tak akorát na natažení ruky. Svoji extravagantní pózu zkontrolujete a upravíte pomocí zrcátka, které je umístěno hned vedle čočky objektivu. Ten má ohnisko 60 mm se světelností f/12,7 a zaostříte s ním už od 28 cm, takže si můžete snadno a hezky vyfotit i kdejaký produkt.


Mini 40 tiskne fotografie o rozměrech 62 x 46 mm, přičemž vyvolání jednoho snímku trvá asi 90 sekund. Dvě AA baterie zvládnou vytisknout zhruba 100 fotografií. A nemusíte se bát! Když zapomenete fotoaparát vypnout, tak se nevybije, ale po 5 minutách se sám vypne a bude připraven na vaše další focení.

Byly představeny také nové filmy s názvem Fujifilm Instax CONTACT SHEET. Vyznačují se sytě oranžovým textem a černým rámečkem, který krásně doplní barvu fotoaparátu.

Instax mini 40 už na vás čeká na našich prodejnách za skvělou cenu 2 490 Kč. Tak se stavte, zábava začíná! A pokud chcete ještě více stylu a přihodíte 490 Kč, určitě omrkněte černé pouzdro s popruhem přes rameno.

Chci Instax mini 40

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.