Objednávejte bezpečně online! Vše vám přivezeme zdarma až domů!

Naše prodejny jsou otevřené, ale jen pro výdej internetových objednávek.

PN: 16534352, ID: 040022

Bezzrcadlovka Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý

 • Formát snímače: APS-C
 • Rozlišení: 16,3 Mpx
 • Typ bajonetu: Fujifilm X
 • Rychlost sériového snímání: 6 sn./s

Sháníte Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý?

„Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý?

Začít s výkupem

Fujifilm X-A10 spojuje AF detekci očí, 180° otočný displej, 16.3MP obrazový snímač a APS-C procesor pro zpracování obrazu, aby umožňoval špičkovou kvalitu snímků a selfie. Ve spojení s objektivy FUJINON, které nabízejí maximální rozlišení obrazu, a patentovanou technologií reprodukce barev zdokonalovanou po více jak 80 let, X-A10 umožňuje uživatelům pořídit snímky špičkové kvality za jakýchkoli podmínek při fotografování. Technologie Fujifilmu je obzvláště proslulá svojí přesností napodobení tónů pleti a X-A10 je vytvořena s touto pokročilou schopností, díky níž umožňuje produkovat vysoce kvalitní portréty. Produktová sekce: Digitální bezzrcadlovky Fujifilm

Alternativy k již neprodávanému Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý

Obsahem zvýhodněné sady je:

Fujifilm X-A10 tělo + Fujifilm XC 16-50 mm f/3,5-5,6 OIS II

Fujifilm X-A10 spojuje AF detekci očí, 180° otočný displej, 16.3MP obrazový snímač a APS-C procesor pro zpracování obrazu, aby umožňoval špičkovou kvalitu snímků a selfie. Ve spojení s objektivy FUJINON, které nabízejí maximální rozlišení obrazu, a patentovanou technologií reprodukce barev zdokonalovanou po více jak 80 let, X-A10 umožňuje uživatelům pořídit snímky špičkové kvality za jakýchkoli podmínek při fotografování. Technologie Fujifilmu je obzvláště proslulá svojí přesností napodobení tónů pleti a X-A10 je vytvořena s touto pokročilou schopností, díky níž umožňuje produkovat vysoce kvalitní portréty. Produktová sekce: Digitální bezzrcadlovky Fujifilm

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Na první pohled by se mohlo zdát, že Fujifilm X-A10 a X-A3 jsou v podstatě totožné modely. Ale jisté rozdíly zde určitě najdeme. Hlavně v rozlišení snímače či počtu ostřících bodů. Oproti modelu X-A3
Celá recenze

Michal Unar

Kompletní recenze
Fujifilm X-A10 tělo

Nahoru

Doporučené objektivy

Vybrali jsme pro vás objektivy, které jsou k této zrcadlovce jako stvořené.

Všechny kompatibilní objektivy s Fujifilm X-A10 tělo. Další doporučené objektivy
pro Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý

Parametry a popis

Oblíbené výkonné funkce zděděné po FUJIFILM X-A2

Díky energeticky  úspornému  designu  je  X-A10 schopná pořídit cca 410 snímků na jedinou baterii. Se standardním setovým zoomovým objektivem „XC16-55mmF3.5-5.6 OIS II“, nabízí fotoaparát prvotřídní minimální vzdálenost cca. 7cm od okraje objektivu umožňující tak fotografovat makro.

LCD s posuvem a náklonem o 180° pro 100% viditelnost při fotografování autoportrétů („selfies“)

Fotoaparátu nezaclání LCD displej ani při otoč ení o 180°, takže nabízí 100% viditelnost. Tvar rukojeti je vhodný  pro  normální  fotografování  i  pro  autoportrét.  Při  fotografování  autoportrétu  můžete  zaostřit  a  aktivovat  spoušťstisknutím  svislého  ovládacího  volič e,  na  kterém  spoč ívá  váš  ukazovák,  takže  se  vám  fotoaparát  nechvěje.  Při otoč ení  LCD  displeje  o  180°  se  aktivuje funkce  detekce  oč í  AF,  která  automaticky zaostří  na  oč i  objektu.  X-A10 také obsahuje režim Portrait Enhancer umožňující přirozený a krásný tón pleti.

 • Vynikající kvalita snímků díky nově vyvinutému obrazovému snímači 16.3 MP
 • Technologie reprodukce barev společnosti Fujifilm, vyladěná za dlouhá léta vývoje fotografického filmu, reprodukuje přesně teplé odstíny lidské pleti, modrou oblohu a přírodní zelň přesně tak, jak ji vidíte vy.
 • Obrazový snímač APS-C nabízí dokonale hladký efekt bokehu pro portréty a makro snímky pořízené s malou hloubkou ostrosti
 • X-A10 nabízí celkem šest režimů funkce Simulace filmu, jmenovitě věrohodné barvy PROVIA (standard), živé tóny a syté barvy Velvia (vivid), měkké tóny ASTIA (standard), dokumentární styl tónů CLASSIC CHROME, stejně jako Monochrome a Sepia.
 • Normální rozsah citlivosti je od ISO200 do ISO6400, zatímco rozšířený rozsah nabízí hodnoty až ISO12800 a dokonce ISO25600, pokud chcete minimalizovat vliv chvění fotoaparátu. Model X-A10 produkuje ostré snímky s neuvěřitelně malým šumem, a to i při slabém osvětlení nebo v interiéru, kde je nutná vysoká hodnota ISO.
 • Rozšířené filtry pak umožňují snadno vytvářet různé kreativní efekty. Rozšířených filtrů je k dispozici celkem deset, najdeme mezi nimi filtr „rybí oko“nebo „šikmou obrazovku“ nebo třeba dětský fotoaparát, miniaturu, dynamické odstíny, pop barvy, měkké zaostření, ostrý obraz, zesvětlení, ztmavení a částečné zbarvení.

Perfektní kompozice

Zadní LCD diplay má mechanismus pro posuv a náklon, aby jej tělo fotoaparátu nezastiňovalo ani při otočení o 180°.

Ergonomická rukojeť

Rukojeť je vytvarovaná pro jak normální focení, tak i pro focení autoportrétů. Konečný ergonomický tvar byl vyvinut na základě prototypových zkoušek, kterých se zúčastnily stovky mladých fotografů.

Režimy samospouště

Při fotografování autoportrétu můžete zaostřit a aktivovat spoušť stisknutím svislého ovládacího voliče, na kterém spočívá váš ukazovák, takže se vám fotoaparát nechvěje. Funkce samospouště nabízí tři funkce; „Detekce úsměvu“, jež automaticky vyfotí, když se objekt usměje, „Buddy timer“, který vyfotí, když se k sobě přiblíží dvě osoby, a „Group Timer“, který automaticky fotí, když se do snímku dostane nastavený počet lidí.

Inteligentní ostření

Při otoč ení LCD dipleje o 180° směrem nahoru se aktivuje detekce očí AF, která automaticky zaostří na oči objektu.

Krásné barvy pleti

X-A10 má režim Portrait Enhancer, který zjemňuje a rozzařuje lidskou pleť. Krásná pleťová tonalita, jenž nabízí jen řada X, může být využita i při focení autoportrétů (selfies).

Prodloužená výdrž baterie na cca 410 snímků na jedno nabití

Energeticky úsporný design prodloužil délku baterie na prvotřídní stupeň, který vám nyní umožňuje soustředit se na fotografování bez starosti vybití baterie. Fotoaparát také podporuje nabíjení přes USB pro maximální pohodlí, zvláště při cestování.

Prvotřídní minimální vzdálenost a Super Intelligent Flash

Se standardním setovým objektivem „XC16-50mmF3.5-5.6 OIS II“, se dokáže model X-A10 přiblížit k fotografovanému objektu až na prvotřídní minimum cca 7cm od okraje objektivu, umožňující objevovat fantastický svět makro fotografie.

Vestavěný výklopný blesk podporuje systém Super Intelligent Flash, který přesně ovládá světelný výkon blesku podle fotografované scény. Při fotografování portrétů v interiéru při slabém osvětlení nebo malých předmětů či jídla sníží systém ovládání blesku jas světlých míst, aby snímek vypadal přesně realisticky. Přirozených barev a jasu lze dosáhnout i při fotografování scén osvětlených zezadu nebo při fotografování osob za jasného slunečního světla, které vytváří v obličeji ostré stíny.

Záznam Full HD videa

Stisknutím tlačítka pro záznam videa snadno spustíte záznam ve Full HD kvalitě (1080/30p, 25p, 24p). Funkce Simulace filmu, která se běžněpoužívá pro snímky, lze použít i na video a získat tak spoustu kreativních efektů, jež lze spojit s jemným bokehem, který umožňuje APS-C snímač a objektivy FUJINON k produkování profesionálních kreativních filmů.

Funkce elektronické stabilizace obrazu spojuje optickou a elektronickou stabilizaci v pěti osách a podstatně tak snižuje vliv nejrůznějších záchvěvů fotoaparátu během natáčení videa. Tato funkce umožňuje natáčet video ve vysoké kvalitě bez vlivu chvění fotoaparátu drženého v ruce.

Univerzální funkce pro fotografování včetně elektronické spouště s minimální dobou expozice 1/32000 s

Při použití extra rychlé elektronické spouště lze i při jasné obloze nebo silném osvětlení fotografovat i s malou clonou a dosáhnout tak malé hloubky ostrosti pro dobrý efekt bokeh, aniž by byl snímek přeexponovaný. Nyní můžete zachytit scénu přesně podle svého záměru bez použití filtru ND. Na základě častých poptávek má nyní model X-A10 nové funkce Panorama a Time Lapse. Mezi další nové funkce patří zablokování měřených hodnot a oblastí zaostření, podpora barevného prostoru Adobe RGB a volba různých barev pro zvýraznění zaostření při ruč ním ostření.

Bezdrátová komunikace pro fotografování na dálku pomocí chytrých telefonů nebo tabletu

Nyní si můžete do svého chytrého telefonu nebo tabletu stáhnout aplikaci FUJIFILM Camera Remote a pomocí funkce bezdrátové komunikace přenášet snímky a videa do svého zařízení jediným dotykem prstu, aniž byste museli zadávat přihlašovací jméno nebo heslo. Dále si můžete na chytrém telefonu zobrazit a vybrat snímky uložené ve fotoaparátu a importovat je do svého zařízení. Kromě toho můžete doplňovat informace o místu pořízení snímku, které získáte pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Funkce fotografování na dálku umožňuje zaostřit a aktivovat spoušť fotoaparátu a dokonce nastavovat expozici a další nastavení pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Aplikace umožňuje kromě fotografování na dálku i provádět základní operace jako dotykové ostření nebo upravovat dobu expozice a nejrůznější nastavení fotografování a dokonce i spouštět záznam videa. To usnadňuje fotografování skupinových snímků, autoportrétů nebo snímků přírody, kdy můžete sestavit kompozici snímku na dálku.

Snímky lze téžposílat přímo z fotoaparátu na tiskárnu Instax SHARE pro okamžitý tisk.

Fotoaparát nabízí připojení přes Wi-Fi® pro snadné zálohování dat z fotoaparátu do vašeho počítače.

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt s výměnným objektivem
Podle použití: Základní
 
Obrazový snímač
Formát snímače: APS-C
Rozlišení: 16,3 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Rozlišení fotografií: 3456x2304, 3456x1944, 4896x3264, 4896x2760, 3264x3264, 2496x1664, 2496x1408, 1664x1664
Poměr stran snímku: 16:9, 1:1, 3:2
Automatické čištění snímače: Ano
Poměr stran snímače: 3:2
Stabilizátor snímače: Ne
Velikost snímače (mm): 23,6x15,6
 
Objektiv
Typ bajonetu: Fujifilm X
 
Zaostřování
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 200
ISO - maximální citlivost: 25600
 
Závěrka
Typ závěrky: Mechanická závěrka / elektronická závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/32000
Bulb: Ano
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P, A (Av), M, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 6 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2
Panorama: Ano
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 1040000
Výklopný displej: Ano
Stavový displej: Ne
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Synchronizační čas blesku (X-sync): 1/180
Dosah vestavěného blesku: 7 m
Externí blesk v balení: Ne
Vysokorychlostní synchronizace blesku: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MOV, RAW
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Časosběrné snímání: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Video formát: H.264
Snímková frekvence u videa: 30 sn./s
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Bezdrátová
Wi-Fi: Ano
Rozhraní: USB
Typ akumulátoru: NP-W126S
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 16.9 x 66.5 x 39.0
Hmotnost: 331 g
 
Ostatní
Číslo produktu:16534352
Značka: Fujifilm

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Fujifilm X-A10 + 16-50 mm II černý

Nahoru

Komentáře (2)

Zobrazeny komentáře (2 - 1)

 • 2

  Avatar

  Reaguje na (1) | Dobrý den, prosím aktualizujte si stránku produktu:)

  Daniel Böhm - Megapixel, 13.08.2018 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Dobrý den už se prodává za 10.500czk s tímto objektivem půjde cena dolu i tady ?

  petr, 12.08.2018 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr od 249 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím