Poradna

Fujifilm X-T4 tělo

Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Václav Popelář

Reaguje na (1) | Dobrý den, dle Vámi sdělených informací bych Vám doporučil Fujifilm X-T4, a to především díky menší velikosti a váze celého systému, ve vztahu k Sony A7III srovnatelně účinným systémem IBIS, jednodušší výstup Fujifilmu díky speciální technologii snímače X-trans zajišťujícího možnost použití simulace analogových filmů. Pro srovnání s full frame systémem je i Vámi popisované zaměření focení vhodnější použití APS-C snímače, jelikož pracuje s vyšší hloubkou ostrosti. Pro praktičnost stran cestování se pak hodí mít i kompaktnější a menší objektivy, což ve srovnání s fullframe objektivy hovoří opět ve prospěch řešení od Fujifilm.


2

Prodejce Megapixel.cz, Václav Popelář, 19. 10. 2020 |Reagovat

O

Dobrý den, plánuji přechod z Canon 6D na bezzrcadlovkový systém a rozhoduji se mezi Fuji X-T4 a Sony A7 III. Fotím převážně krajinu a architekturu + cestovatelské focení. Který byste mi doporučili? Vím, že Fuji je APS-C a Sony Full Frame, ale netrvám na FF, jde mi hlavně o co nejlepší výstup. Děkuji

1

Ondřej, 18. 10. 2020 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.