Recenze G-Technology G-DRIVE ev RaW 1TB SSD, USB 3.0

Popis a parametry

Popis a parametry

G-Technology G-DRIVE ev RaW je odolný externí disk vyztužený gumovým rámem, který tvoří disk odolným a nárazuvzdorným při rychlých úpravách a zálohování v exteriéru. Nabízí přenosovou rychlost až 136 MB/s a kapacitu 1 TB. Disk je koncipován jako kompatibilní s řadou Evolution SSD a tak bez sebemenších problémů spolupracuje se zařízením G-SPEED Shuttle, pomocí úložiště s adaptéry ev Series Bay Adapter. Konektivita je zde zajištěna přes USB 3.0 port a kompatibilní je jak s MacOS 10.10+ tak i s Windows 10, 8.1 a 7. Pro větší bezpečí vašich dat je poskytována záruka na 3 roky.

G-Technology G-DRIVE ev RaW SSD

Díky vyztužení gumovým rámem se stává tento disk opravdu odolným a ideálním společníkem do náročných podmínek. Vydrží například i pád až ze 1,5 m. Vzhledem k tomu, že je kompatibilní s řadou Evolution SSD, perfektně spolupracuje se zařízením G-SPEED Shuttle pomocí úložiště s adaptéry ev Series Bay Adapter.

g-drive-ev-raw-ssd-feature-half-evseries-2x

Dostatek rychlosti ať jste kdekoliv

S rychlostí čtení až 136 MB/s můžete spravovat vaše média mnohem rychleji a plynuleji, než s některými pevnými disky.

g-drive-ev-raw-ssd-top-header

Odolá nárazu i vibracím

Díky tomu, že G-DRIVE ev RaW SSD nepoužívá žádné pohyblivé části, je schopný odolat jak nárazu, tak i vibracím. Ochrání tak vaše data i v komlikovanějších situacích.

g-drive-ev-raw-ssd-feature-half-out-of-hand-2x

Je lehký, ale přesto silný

Polykarbonátová konstrukce je speciálně navržena tak, aby byla silná a přesto lehká a poskytla vám úložiště na které je spolehnutí.

Kabely USB 3.0 a USB-C jsou v balení

Úložiště je díky připojení USB 3.0 plug-and-play připraveno k okamžitému použití.

Ideální pro systémy Mac a Windows

G-DRIVE ev RaW SSD je sice defaultně naformátován pro systém MacOS 10.9+ a samozřejmě tedy podporuje nástroje Time machine a FileVault, ale snadným přeformátováním ho lze používat i na vašem PC s Windows 10, 8.1 a 7.

Rozhraní a napájení

Rozhraní USB 3.0

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 131×84×19
Hmotnost 100 g
Barva černá, modrá

Ostatní

Číslo produktu 0G04760
Značka G-Technology

Disk

Formát disku 2,5"
Technologie SSD
Speciální funkce Odolný
Určeno pro Mac, Windows
Kapacita disku 1 TB

Zobrazit popis a parametry