Recenze Genesis B-Slide II 60cm

Zpět na detail

Michal Unar

Recenzoval:
Michal Unar Další recenze

Genesis B-Slide II 60cm máme na dotaz za 2 990 Kč
Koupit

Nahoru

Klady a zápory

Co se nám líbí?

  • Kvalitní ložiska
  • Redukce na stativové hlavy v balení
  • Plynulý a neslyšný pohyb
  • Možnost připojit lanka se závažím
  • Kvalitní zpracování

Co se nám nelíbí

  • Neshledal jsem

Nahoru

Představení Genesis B-Slide II 60cm

Jestli to s natáčením myslíte vážně a chcete, aby vaše záběry měly plynulý a dynamický pohyb, zajisté se začnete poohlížet po nějakém slideru. Na trhu se jich objevují desítky od různých výrobců, rozdílné délky, zakřivení a samozřejmě kvality. Naprosto žádoucí je, aby se dal připojit na stativ, destička, na které drží fotoaparát či kamera, musí mít plynulý a neslyšný pohyb, nesmí drhnout.

Pokud hledáte nějaký slider, který přibalíte k batohu na cesty na natáčení např. do přírody, východů a západů slunce, je Genesis B- Slide II S DÉLKOU 60cm ideální volbou. Je z kvalitního materiálu, který je pokrytý teflonem a spolu s výbornými ložisky na pojezdu zajišťují plynulý pohyb po celé délce slideru. Součastí balení jsou nožičky na každou stranu s výsuvnými šrouby, kterými srovnáte slider do přesné roviny, ideální je k tomu využít vodováhu na fotoaparátu. Dále na každé straně najdeme dvě kolečka, kterými se dá provléknout lanko či provázek s kladkou, jež nám zařídí pomalý a dokonale stejný pohyb. Samotný pojezd má utahovací otočnou pojistku, kterou řídíte, zda se bude pohybovat či stát na místě zajištěná. Přímo na něj se dá přišroubovat fotoaparát a díky redukci z menšího stativového šroubu na velký, která je také součástí balení, můžete přidělat jakoukoliv kulovou či video hlavu pro snažší používaní a pro ještě větší flexibilitu. Ideální je videohlava s pákou, díky které získáte perfektní záběry.

Samotný slider se dá přidělat na stativ, popřípadě na dva, ale vzhledem ke své délce si bohatě vystačíte s jedním tripodem. A když je na něm ještě kulová hlava, dostávate možnost nového rozměru a sami si určíte, v jakém sklonu chcete kameru mít pro co nejlepší záběry.

Tento slider přečkal mé očekávání ve své kvalitě. Pohyb je naprosto plynulý a neslyšný, žádné vrzání, jak tomu občas bývá u levnějších modelů bez ložisek. Neměl jsem bohužel možnost vyzkoušet pohyb pomocí lanka a závaží, ale věřím, že je to velmi přínosná inovace.

Genesis B-Slide bych doporučil každému, kdo to myslí s natáčením vážně a chce se odlišovat od statických záběrů a přidat do svých filmů dynamiku, navíc je opravdu skladný, takže se vejde opravdu všude.

Nahoru

Megapixel videorecenze Genesis B-Slide II 60cm

Nahoru

Parametry

Ostatní
Značka: Genesis

Kompletní parametry Sbalit parametry

Genesis B-Slide II 60cm Genesis B-Slide II 60cm máme na dotaz za 2 990 Kč Koupit

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím