PN: GH5130RC, ID: 017506

Stativová hlava Gitzo Athena GH5130RC

 • Značka: Gitzo
 • Hmotnost: 5800 g
 • Materiál hlavy: Hořčík
 • Nosnost: 6 kg

Sháníte Gitzo Athena GH5130RC?

„Gitzo Athena GH5130RC“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Athéna je nová motoricky ovládaná stativová hlava společnosti Gitzo, která představuje perfektní kombinaci hodnoty, knowhow a technologií nejvyšší úrovně této značky. Inspirací k této stativové hlavě byla Athéna - bohyně moudrosti a vědění, která pomáhala Řekům vynikat v umění a vynalézavosti. Stativová hlava Athéna podporuje tvůrčí představy fotografů možností neustálých úprav a změn pohledu na fotografovanou scénu. Umožňuje dosáhnout doposud nepředstavitelných výsledků. Produktová sekce: Stativové hlavy Gitzo

Parametry a popis

Popis výrobce

Ať již jde o přírodu, sport, architekturu, umění nebo vědu, představuje Athéna novou formu spolehlivosti, která podporuje vaši práci, pomáhá vám překonat sama sebe, a vede vaši tvořivost k doposud nepoznané úrovni svobody.

 • připravena vás následovat, připravena vás překonat

Stativová hlava Athéna je konstruovaná pro novou generaci dálkově ovládaných profesionálních digitálních jednookých zrcadlovek a je jednou z nejlepších stativových hlav v této oblasti. Je zároveň ideálním příslušenstvím pro moderní, všestranné hybridní přístroje se záznamem videa ve vysokém rozlišení HD. Stativová hlava je vybavena motorem poháněným elektronickým systémem, který lze zcela nezávisle dálkově ovládat. Navíc nabízí absolutně spolehlivý a přesný 3D pohyb. Athéna je tak ideálním příslušenstvím pro fotografování přírody a sportu, kde jsou variabilita a nepředvídatelnost všudypřítomnými faktory, které mohou ovlivnit výsledné snímky. Zároveň je ideální pro tvůrčí fotografi i v oblasti architektury a vědy, kde může potřeba izolovat určité detaily scény vyžadovat zcela konkrétní a výjimečné umístění fotoaparátu. Neobvyklé, nebezpečné nebo komplikované situace. Athéna je stativová hlava, která vždy vyhoví vašim potřebám. A také vašim ambicím. Protože toto je jediná stativová hlava, která je vhodná pro každý fotoaparát, a zejména ten váš.

 • Přesnost pohybu

Systém nabízí zcela nezávislá nastavení ve všech třech osách s přesností 0,1° - umožňuje naklápění, panorámování a vyrovnávání a díky samonivelačnímu mechanismu (mechanismus automatického vyrovnávání do vodorovné polohy) poskytuje zcela výjimečnou přesnost v ovládání.

 • Dálkové ovládání

Veškeré pohyby stativové hlavy a funkce fotoaparátu jsou dálkově ovládány uživatelem. Prostřednictvím softwarového vybavení a obrazovky počítače může uživatel ovládat a nastavovat pohyby stativové hlavy do správného směru za současné kontroly aktuálního záběru objektivu s využitím dálkového režimu živého náhledu.

 • Mechanika a elektronika

Mechanická konstrukce stativové hlavy Athéna je vytvořena tak, aby snesla vysoké zatížení a zaručila maximální odolnost a spolehlivost při použití nákladného vybavení v libovolných podmínkách. Elektronika je produktem nejmodernější generace mikroprocesorů a v kombinaci se softwarem nabízí maximální výkon pro účinnou spolupráci se všemi připojenými zařízeními. Elektronicky řízenou stativovou hlavu lze ovládat pomocí kabelu ethernet nebo bezdrátově. Stativová hlava je vybavena rozhraním USB pro možnost zapojení libovolné kompatibilní Wi-Fi USB karty.

 • Sada obsahuje

Stativová hlava se dodává včetně speciálního pouzdra konstruovaného pro ochranu vybavení před prachem, vlhkostí, tlakovými rozdíly a možnými nárazy. Speciální pouzdro obsahuje veškeré potřebné příslušenství pro plné využití všech funkcí hlavy.
- dvě baterie
- nabíječka baterií
- mezinárodní zásuvkové adaptéry
- kabel ethernet
- rychloupínací destička
- elektronická kalibrační vodováha
- software a návody

 

 • Parametry

Výška - 317mm

Hmotnost - 5800g

Nosnost - 6kg

Ostatní
Značka: Gitzo
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 5800 g
 
Stativové hlavy
Materiál hlavy: Hořčík
Rychloupínací destička: Ano
Výška: 31,7 cm
Nosnost: 6 kg

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (2)

Zobrazeny komentáře (2 - 1)

 • 2

  Avatar

  Reaguje na (1) | Dobrý den, velice děkujeme. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 27.05.2015 | Reagovat

 • 1

  Hrbek

  Dobrý den, při čtení parametrů jsem možná objevil malou chybku, v základních parametrech je uvedená hmotnost 580g a v parametrech na konci stránky 5800g. S pozdravem Jiří Hrbek

  Jiří Hrbek, 26.05.2015 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím