Recenze Haida polarizační cirkulární filtr NanoPro MC 52mm

Hodnocení zákazníků (7)

Hodnocení zákazníků (7)

4.7143

Ověřený zákazník
Vendula Kovaříková, 18.09.2022

5

Ověřený zákazník
Jakub Jelen, 10.05.2022

5

Ověřený zákazník
Štěpán Gardoň, 26.02.2021

4

Ověřený zákazník
Ondřej Neuman, 31.01.2021

4

Ověřený zákazník
Petr Mlčoch, 31.12.2020

5

Funguje přesně jak má.

Ověřený zákazník
Lucie Hejnalová, 22.04.2020

5

Super! Plní přesně, co jsem očekával - fotím obrazy a potřebuji potlačit odlesky, abych i z úhlů a v protisvětle vyfotil plné barvy. Už přežil i 1. pád z 1,5 metru na zem a je OK.

Ověřený zákazník
Tomáš Krul, 11.04.2020

5

Popis a parametry

Popis a parametry

Haida polarizační cirkulární filtr NanoPro MC 52mm - vícevrstvý polarizační filtr, který eliminuje odrazy od ploch a zlepšuje reprodukci barev a kontrast obrazu. Rovněž blokují odrazy vody a okenních skel a nekovových ploch. Cirkulární se liší od lineárního v tom, že obsahuje navíc čtvrt-vlnovou plochu, která kruhově polarizuje polarizované světlo během autofocusu a expozičních funkcích, které při použití pouze lineárního polarizačního filtru bývají méně přesné. Za použití cirkulární polarizace je umožňuje používat normálně. Haida filtr C-POL Nano Pro filtry jsou vyrobené z vysoce kvalitního skla pro zvýšenou čirost a barevnou věrnost. Hliníkový kroužek filtru dlouho vydrží a zabraňuje zasekávání. Tento filtr má i anti-reflexní vrstvu a také ochranný povrch. Anti-reflexní vrstva pomáhá zvýšit propustnost světla pomocí snížení odlesků, roztříštění světla a ghostingu. Dále pak filtr vydrží déle chráněn proti nečistotám než běžné filtry.

Haida polarizační cirkulární filtr NanoPro MC 52mm  - vícevrstvý polarizační filtr, který eliminuje odrazy od ploch a zlepšuje reprodukci barev a kontrast obrazu. Rovněž blokují odrazy vody a okenních skel a nekovových ploch. Cirkulární se liší od lineárního v tom, že obsahuje navíc čtvrt-vlnovou plochu, která kruhově polarizuje polarizované světlo během autofocusu a expozičních funkcích, které při použití pouze lineárního polarizačního filtru bývají méně přesné. Za použití cirkulární polarizace je umožňuje používat normálně. Haida filtr C-POL Nano Pro filtry jsou vyrobené z vysoce kvalitního skla pro zvýšenou čirost a barevnou věrnost. Hliníkový kroužek filtru dlouho vydrží a zabraňuje zasekávání. Tento filtr má i anti-reflexní vrstvu a také ochranný povrch. Anti-reflexní vrstva pomáhá zvýšit propustnost světla pomocí snížení odlesků, roztříštění světla a ghostingu. Dále pak filtr vydrží déle chráněn proti nečistotám než běžné filtry.

Ostatní

Číslo produktu HD3291
Značka Haida

Filtry

Typ filtru Polarizační filtry
Průměr filtru 52 mm
Slim Ne
Antireflexní vrstvy Ano
Ochranné vrstvy Ano

Zobrazit popis a parametry