Recenze Hama Star 05
Hodnocení zákazníků (17)
Parametry
Hama Star 05 v barvě champagne je velmi populární třísekční stativ o maximální výšce 106,5cm. Je vybaven 3-cestnou hlavou s rychloupínací destičkou a vodováhou. Nohy jsou pro lepší stabilitu a minimalizaci otřesů pogumované. Stativ je dodáván s brašnou.
Obecné
| Úroveň produktu | Začátečník a rodina |
|---|
Stativy a stativové hlavy
| Set hlavy a stativu | Ano |
|---|---|
| Materiál hlavy | Hliník |
| Zámky nohou | pákové |
| Maximální výška | 106,5 cm |
| Transportní výška | 36,5 cm |
| Minimální výška | 36,5 cm |
| Typ stativové hlavy | Třícestná |
| Výměnná hlava | Ne |
| Typ destičky | Ano |
| Rychloupínací destička | Ano |
| Možnost vyosení středové tyče | Ne |
| Vodováha | Ano |
| Panoramatická stupnice | Ne |
| Nosnost | 500 g |
| Použití nohy jako monopodu | Ne |
| Zakončení nohou | Gumové konce |
Fyzikální specifikace
| Pouzdro v ceně | Ano |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost | 520 g |
Ostatní
| Číslo produktu | 4105 |
|---|---|
| Značka | Hama |

Na cenu perfektní stativ - dalo se čekat že nohy nebudou tak silné ale hodně vydrží
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Hynek, Praha 5, 10.01.2026
5
Zakladní stativ, na mobil dostačující.
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Martin, Velemín, 29.04.2023
5
nadmíru spokojen
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
ERICH, Vyskytná, 29.04.2023
5
jsem velmi spokojen
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
vladislav, šumice, 19.06.2022
5
Perfektní , zcela funkční a přitom za celkem přijatelný peníz
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
František, Brno 28, 22.03.2022
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Jan, Heřmanův Městec, 01.01.2022
5
To byl dárek pro dceru a ta je velmi spokojena děkuji
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
zdenka, praha 16 - zbraslav, 20.07.2021
5
Užitná hodnota nepotřebuje dlouhý komentář. Za tu cenu stojan opravdu slouží dobře a vzhledem k tomu, že jsou teleskopické nohy ze tří dílů, je stojan výborně skladný. Malý nedostatek stojan má. Po sejmutí kamery ze stojanu vyčnívá na kameře rychloupínací destička do dlaně. Ale jasných 5*.
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Břetislav, Sopřeč, 02.07.2021
5
Děkuji za tuto firmu,že je.
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Hynek, Pardubice 2, 13.06.2021
5
Vse ok
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Marek, Prachatice, 18.03.2021
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Miroslav, Světlá nad Sázavou, 23.02.2021
5
Dobrá cena,kvalitní stativ
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Milan, Havlíčkova Borová, 15.01.2021
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Ladislav, Rakovnik, 28.04.2020
4
Ve všem spokojen.
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Milan, Jesenice u Rakovníka, 16.04.2020
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Jakub, 14.04.2020
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Michal, Přelouč, 19.12.2019
4
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Human, 21.05.2016
1