Recenze Hoya UV filtr HMC 58mm
Ukázkové snímky
Snímky vytvořené s pomocí Hoya UV filtr HMC 58 mm od členů naší Galerie
| Exp. Čas: | 1/1250 s |
| Clona: | 5.6 |
| ISO: | 1800 |
| Ohnisko: | 86 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/2500 s |
| Clona: | 6.3 |
| ISO: | 800 |
| Ohnisko: | 300 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/1000 s |
| Clona: | 6.3 |
| ISO: | 640 |
| Ohnisko: | 300 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/1000 s |
| Clona: | 6.3 |
| ISO: | 800 |
| Ohnisko: | 300 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/125 s |
| Clona: | 9 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 90 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 9 |
| ISO: | 250 |
| Ohnisko: | 90 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 7.1 |
| ISO: | 1250 |
| Ohnisko: | 90 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/1000 s |
| Clona: | 6.3 |
| ISO: | 400 |
| Ohnisko: | 300 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/400 s |
| Clona: | 8 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 90 mm |
|
Objektiv: - |
|

Představení Hoya UV filtr HMC 58 mm
Představení Hoya UV filtr HMC 58 mm
Hodnocení zákazníků (5)
Parametry
Rozptýlené ultrafialové záření v atmosféře způsobuje že se dálky jeví jako namodralé. Tento jev se umocňuje se stoupající nadmořskou výškou. Použitím UV filtru je toto výrazně potlačeno. Doporučujeme UV filtr nasadit na objektiv permanentně a tak ho i mechanicky ochránit proti poškození.
Obecné
| Úroveň produktu | Začátečník a rodina |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 58 mm |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | UV58HMC |
|---|---|
| Značka | Hoya |
Filtry
| Typ filtru | UV filtry |
|---|






je to "jen" UV filtr, ale jsem s nim spokojen protože o něm praticky nevím a nepozoruju žádný negativní vliv na kvalitu fotografií
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Jan, Zlín - Malenovice, 04.06.2021
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Pavel, Brno, 19.02.2021
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Jiří, Jičín, 13.10.2020
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Jiří, Praha 7, 16.06.2019
3
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Vít, Klecany, 05.06.2019
5