Všechny objednávky nad 500 Kč doručíme zdarma! Naše prodejny jsou otevřené jen pro výdej internetových objednávek.

I cesta může být cíl

Zúčastněte se celoroční soutěže Megapixelu - stanťe se uživateli galerie.

Máme tu závěrečné kolo naší celoroční fotografické soutěže a rozhodli jsme se, že poslední téma necháme trochu volnější. Fotografování, a to rodinné obzvlášť, je hodně spojené s cestováním. Asi každý z vás, byl letos na nějakém zajímavém výletě, dovolené, treku, nebo obyčejném čundru. Prosincové kolo, tedy bude patřit cestování. Na cestách se dá ale vyfotit i makro, zvíře, krajina, nebo architektura. To ale není cílem tématu. Hlavním motivem, tentokrát musí byt cesta, nebo cestování a to doslova. Těšíme se na vaše fotografie, které zároveň uzavřou celou soutěž a přejeme Vám i v následujícím roce dobré světlo.

Garant projektu: Martin Lukeš

K fotografování měl Martin blízko již od malička, kdy rád nakukoval do šachty dědečkova Flexaretu. I to patrně ovlivnilo jeho další kroky, když si později vybral studijní obor Mechanik optických přístrojů, tedy opravář fotoaparátů a dalekohledů. S nástupem digitální techniky se Martin znovu vrátil k dávnému koníčku a fotografii se začal věnovat naplno. V roce 2004 nastoupil do společnosti MEGAPIXEL, kde uplatnil své znalosti nejdříve jako odborný prodejce, později se stal také lektorem fotografických kurzů, redaktorem Magazínu a editorem fotografické Galerie. Jako lektor působil i v několika dalších společnostech už od roku 2007. V roce 2012 úspěšně dokončil fotografickou školu Impuls v Hradci Králové. K nejčastějším námětům jeho tvorby patří především krajina, portréty, fotografování jídla, architektury, reportáží a motoristických sportů.

Co můžete tento měsíc vyhrát?

Související články

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

  • Denní doručení PPL 129 Kč
  • Kurýr Messenger od 249 Kč
  • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
  • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 500 Kč

Kontakt

Nahrát

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace | Nastavení soukromí
Rozumím