Magazín

Produktové aktuality

Ikonický design a snadné použití. Užijte si zábavu s INSTAX mini 12!

Lucie VořechováAktualizováno: 7. 3. 2023 v 11:21 • Rubrika: Produktové aktuality

Ikonický design a snadné použití. Užijte si zábavu s INSTAX mini 12!

Přivítejte stylový a zábavný instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini 12, na který zachytíte radostné vzpomínky ze svatby, večírku, narozeninové oslavy nebo jen společně strávené chvíle s nejbližšími.

Obsah

Fujifilm Instax mini 12 

Fujifilm Instax mini 12 je ideální parťák pro společenské události. Je zábavný, hravý a atraktivní. Jen za 90 sekund dokáže vytisknout kvalitní snímky o velikosti kreditní karty, které můžete rozdat mezi přáteli, založit je do vlastního alba, pověsit na nástěnku nebo hodit do peněženky.

Chci Instax Mini 12

Album pro fotky z Instax mini | Megapixel

Pořiďte si selfie fotku v přirozených barvách. V zrcátku na přední straně fotoaparátu vidíte, co bude na výsledné fotografii, a automatické ovládání blesku pomůže předejít vybledlým snímkům a usnadní focení při slabém světle. 

Přepněte na režim focení zblízka a užijte si přesnou kompozici díky funkci korekce paralaxy. Ta propojí hledáček s objektivem a umožní vám tak získat přesný záběr toho, co vidíte. 

Obáváte se, že nemáte na ovládání Instaxu dostatečné zkušenosti? Nemusíte! Mini 12 byl navržený tak, aby vás nebrzdil. Jednoduché ovládací prvky umožňují intuitivní ovládání. Model zapnete otočením objektivu a dalším pootočením vstoupíte do režimu selfie. Pootočte ještě jednou a zařízení se vypne. 

Vhodný fotoaparát na večírky | Megapixel

Fujifilm Instax mini 12 je dostupný v 5 barevných variantách: Pastel Blue, Mint Green, Blossom Pink, Lilac Purple a Clay White. Vyberte si ten, který bude ladit s vaším outfitem!

Jeho rozměry jsou pouhých 104 mm × 122 mm × 66,6 mm a váha jen 306 g. Nezatíží nijak vaši kabelku nebo tašku. Pořídit si k němu navíc můžete i stylové kožené pouzdro v různých barevných variantách, elegantní album pro své snímky nebo speciálně navržený film s motivem pro zamilované. 

Tak která barva bude vaše? 

Chci Instax Mini 12

Instax Mini 12 | Megapixel

Fujifilm svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.