Všechny objednávky nad 500 Kč doručíme zdarma! Naše prodejny jsou otevřené jen pro výdej internetových objednávek.

Ilustrátorka Eliška Podzimková 12. července v Megapixelu Krátce

Ilustrátorka Eliška Podzimková 12. července v Megapixelu

Aktualizováno: 2. 7. 2019 v 11:31 • Rubrika: Krátce

Přihlaste se na besedu s naší ambasadorkou Eliškou Podzimkovou – ilustrátorkou, animátorkou a fotografkou – která nedávno dokončila hned několik velkých projektů, které na besedě představí.

Eliška Podzimková je známá ilustrátorka, animátorka a fotografka, která toho stihla už hodně. Překonala zákeřnou nemoc, absolvovala Filmovou Akademii Miroslava Ondříčka v Písku, kreslila pro Jamieho Olivera či magazín Vogue. Nyní dokončila práci na ilustracích k novému vydání druhé nejprodávanější knížce na světě - Malý princ. Věnuje se charitativnímu projektu Plešouni a je lektorkou a ambasadorkou Megapixelu.

Na besedě se dozvíte:

   • jak se dostala Eliška k ilustraci
   • jaké techniky používá při své práci
   • její zkušenosti s kreslením na tabletech Wacom
   • o nově vycházející knize Malý princ, kterou Eliška ilustrovala
   • o charitativním projektu Plešouni

Registrujte se


Kdo je Eliška Podzimková

Eliška Podzimková je česká animátorka, ilustrátorka, fotografka a umělkyně všeho druhu nyní žijící v Praze. Mladá animátorka absolvovala Filmovou Akademii Miroslava Ondříčka v Písku. Nejen díky svému profilu na instagramu @eliskap získala uznání za mořem v USA. Splnila si svůj sen a žila a tvořila ve svém nejoblíbenějším městě – New Yorku.

Instagram ji doslova změnil život a přinesl spolupráce, o kterých by tato slečna z Dobřichovic ani nesnila. Nyní má na svědomí např. spot pro Jamieho Olivera, obsazení titulní stránky New Yorského deníku Metro, reportáž pro americký Vogue či články v celosvětových médiích.

Nyní pracuje zpátky v Čechách na zajímavých projektech, jako například s organizací Můj Nový Život, která pomáhá dětem s onkologickým onemocněním. Pro internetový portál iDnes vytvořila rubriku Dokreslené Česko. Spolupracovala s Tomášem Klusem na jeho podzimním tourné a věnuje se i reklamní tvorbě.

Na kontě má i několik festivalových cen převážně za svá školní cvičení a na podzim 2016 proběhla její první autorská výstava v Praze v Jindřišské věži.

Rozhovor Elišky Podzimkové o své práci ilustrátorky:

Kam pokračovat?Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Nové recenze

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr Messenger od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 500 Kč

Kontakt

Nahrát

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace | Nastavení soukromí
Rozumím