Individuální fotokurz

Individuální kurz nabízí osobní přístup lektora. Datum a čas konání podle vlastní volby. Možnost probrat více témat v jednom kurzu, anebo uspořádat kurz ve vlastních prostorách pro jednotlivce i celý tým. Dle přání zákazníka připravíme na míru kurz, který místem, časem i obsahem splní všechny jeho požadavky. Využijte času doma k rozvoji a vzdělávání. Nově nabízíme individuální on-line kurzy na míru. Z pohodlí vašeho domova se spojíte s lektorem a výuka může začít. Veškeré podrobnosti vám rádi zodpovíme prostřednictvím emailu. Neváhejte nás kontaktovat na kurzy@megapixel.cz.


Maximální efektivita

Neztrácejte svůj drahocenný čas a sestavte si kurz podle osobních preferencí a potřeb. Dozvíte se v krátkém časovém rozsahu jen to co vás opravdu zajímá a lektor bude k dispozici jen a jen pro vás.

Praha

Garance 100% úspěchu

Garantujeme úspěšné dosažení požadovaného pokroku u všech individuálních kurzů, které nabízíme. Profesionální servis a osobní přístup lektorů zohlední veškeré vaše dosavadní znalosti a pomůže v dalším rozvoji.

Praha

Profesionální lektoři

Profesionální svatební fotograf Petr Gebauer, excelentní krajinář Martin Rak, Šéfredaktor Galerie a garant projektu Rok s Megapixelem Martin Lukeš a mnoho dalších zkušených fotografů-lektorů, jsou připraveni pomoci s vaším dalším pokrokem v oblasti obrazové a filmové tvorby.

Praha