Individuální fotokurz

Individuální kurz nabízí osobní přístup lektora. Datum a čas konání podle vlastní volby. Možnost probrat více témat v jednom kurzu anebo uspořádat kurz ve vlastních prostorách pro jednotlivce i celý tým. Dle přání zákazníka připravíme na míru kurz, který místem, časem i obsahem splní všechny požadavky.

Poukaz již máte?

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

Neztrácejte svůj drahocenný čas a sestavte si kurz podle osobních preferencí a potřeb. Dozvíte se v krátkém časovém rozsahu jen to co vás opravdu zajímá a lektor bude k dispozici jen a jen pro vás.

 

GARANCE 100% ÚSPĚCHU

Garantujeme úspěšné dosažení požadovaného pokroku u všech individuálních kurzů, které nabízíme. Profesionální servis a osobní přístup lektorů zohlední veškeré vaše dosavadní znalosti a pomůže v dalším rozvoji.

 

PROFESIONÁLNÍ LEKTOŘI

Profesionální svatební fotograf Petr Gebauer, excelentní krajinář Martin Rak, Šéfredaktor Galerie a garant projektu Rok s Megapixelem Martin Lukeš a mnoho dalších zkušených fotografů-lektorů, jsou připraveni pomoci s vaším dalším pokrokem v oblasti obrazové a filmové tvorby.

 

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc
Rozumím