Workshop

Individuální kurz - ateliérové svícení

Navštivte náš kurz zaměřený na práci se zábleskovými i trvalými světly v ateliéru. Díky individuálnímu přístupu lektora a soukromí během workshopu nabízí školení naprostý komfort a navíc si z něho odnesete maximum informací a praktických zkušeností.

Úroveň kurzu

začátečník, středně pokročilý

Vybrat podle parametrů

Lokalita

Vybrané filtry:

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Nejbližší termín vede

Vystudoval obor mechanik optických přístrojů, kde se naučil opravovat mechanické fotoaparáty, objektivy a dalekohledy. Před dvaceti lety propadl kouzlu digitální fotografie, které se začal obratem věnovat. Později vystudoval fotografickou konzervatoř Impuls v Hradci Králové a od roku 2007 začal sám vést fotografické kurzy a workshopy, kterých během 15 let zúčastnilo několik tisíc posluchačů. Komerčně se věnuje fotografování jídla, architektury, interiérů a produktové fotografii. Na fotokurzech v Megapixelu se zaměřuje na žánry krajina, ateliér, architektura, interiér, jídlo, portrét a produktová fotografie. Jeho preferovanými značkami jsou Nikon, Canon, Olympus.


Specifikace individuálního kurzu ateliérového svícení

Tento individuální kurz pro jednoho účastníka, případně předem domluvenou menší skupinu je zaměřen na technické postupy a základní principy svícení se zábleskovími i trvalými světly v ateliéru. Součástí kurzu jsou praktické ukázky základů produktové fotografie, případně po předchozí domluvě i portrétu.

https://www.megapixel.cz/data/images/article-w1040h585-cover/4/314804.jpg?v=1637920113?v=1637920113

Podmínky pro absolvování kurzu:

V ceně kurzu je zahrnuto: 3 hodiny individuální výuky pro jednu osobu v učebně nebo prodejně Megapixelu.
Cena kurzu nezahrnuje využití modelky a konání kurzu mimo pobočky Megapixelu.

  •     realizace kurzu mimo pobočky je účtována paušálním poplatkem 600 Kč + doprava za hranice města nejbližší pobočky 10 Kč/1 km
  •     využití ateliéru, zajištění modelek, vizáže, stylingu atp. účtujeme po upřesnění poptávky
  •     pokud nemáte vhodný fotoaparát nebo teprve uvažujete o jeho koupi, půjčíme Vám za zvýhodněných podmínek naší techniku z půjčovny
  •     další podmínky záleží na vzájemné dohodě

https://cdn.megapixel.cz/gallery/w880h5000/6/244996.jpg?v=1465845108

Zrušení termínu kurzu ze strany organizátora:

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu termínu kurzu v nezbytně nutných případech. O případné změně termínu budou přihlášení účastníci informováni e-mailem (případně telefonicky) nejpozději 3 dny před předpokládaným datem konání kurzu.

Zrušení účasti na kurzu ze strany účastníka:

Zákazník může zrušit svou účast na již rezervovaném kurzu tlačítkem Změnit termín v emailu, který obdržel s potvrzením registrace.
Následně vám přijde email s novým kódem, který použijete pro novou registraci ve vámi zvoleném náhradním termínu.

https://cdn.megapixel.cz/images/article-w880h5000/6/277426.webp?v=1607029014

Storno podmínky:

  •     bezplatně ve lhůtě 6 a více pracovních dní před datem konání kurzu
  •     se stornopoplatkem 30 % ve lhůtě 5 až 1 pracovní den před datem konání kurzu (tento poplatek nebude účtován, byl-li termín kurzu již dříve změněn z vůle organizátora)
  •     se stornopoplatkem 100 % v den konání kurzu

Speciální požadavky pro firmy a větší skupiny

V případě, že máte zájem o individuální kurz na vyšší počet hodin či pro více osob neváhejte napsat na kurzy@megapixel.cz a vše s vámi rádi individuálně domluvíme.

https://cdn.megapixel.cz/images/article-w880h5000/1/277421.webp?v=1607028973Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.