Fotografický kurz

Individuální kurz Expert

Nevybrali jste si z klasické nabídky kurzů a rádi byste něco speciálního? S Individuálním kurzem Expert si můžete zvolit termín, lokalitu i téma a kurz si poskládat přesně tak, jak potřebujete. Tento tříhodinový kurz je určený pokročilým fotografům, kteří se zajímají o specifické znalosti nebo nová témata a potřebují tedy lektora s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi na vysoké úrovni. A přesně takové lektory pro vás máme. Tento kurz nabízí jak variabilitu, tak osobní přístup.

Úroveň kurzu

pokročilý, středně pokročilý

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termínyOn-line kurz, anebo raději osobně?

Využijte času doma k rozvoji a vzdělávání. Nově nabízíme in-dividuální on-line kurzy na míru. Z pohodlí vašeho domova se spojíte s lektorem a výuka může začít. Veškeré podrob-nosti vám rádi zodpovíme prostřednictvím emailu. Neváhe-jte nás kontaktovat na kurzy@megapixel.cz.

Kurz se po dohodě může uskutečnit v jakékoliv délce a jakémkoliv termínu, včetně víkendů a svátků. Pokud byste měli speciální poža-davky, co se týče místa konání, můžeme se určitě společně pobavit o dalších možnostech. Nabízíme samozřejmě i naše školicí prostory.

Výhody individuálního kurzu:

• výběr vlastního termínu

• výběr místa - Praha, Brno, Ostrava nebo dle domluvy (dopravalektora je účtována zvlášť)

• možnost předvedení konkrétní techniky (pokud je skladem)

• výběr témat nebo jejich kombinace = Určete si, co vás přesně zajímá

• tématem může být například obsluha konkrétního modelu, práce s externími blesky, základy expozice a běžná fo-tografická praxe nebo například základy kompozice, skladby obrazu nebo jednotlivých fotografických žánrů, jako jsou portrét, krajina, makro, dokumentární fotografie atd

Cíl kurzu:

Uspokojit individuální požadavky zákazníka.

Cílová skupina:

Kurz je určen především těm zákazníkům, kterým nevyhovují termíny, témata nebo časový rozvrh běžných kurzů, případně si přejí uspořádat kurz ve vlastních prostorách. Vhodný je také pro zákazníky, kteří potřebují skupinová školení, například pro své zaměstnance, či chtějí spojit obsah několika kurzů dohromady.

Důležité informace a podmínky pro absolvování kurzu:

 • v ceně kurzu za 3 490 Kč je zahrnuto: 3 hodiny individuální výuky pro jednu osobu v učebně nebo prodejně Megapixelu.
 • v ceně kurzu za 3 490 Kč není zahrnuto: využití ateliéru, modelky, konání kurzu mimo pobočky Megapixelu a létání s drony.
 • konkrétní podmínky záleží na vzájemné dohodě.
 • pro individuální kurzy nás kontaktujte e-mailem na kurzy@megapixel.cz nebo telefonicky na číslech 800 900 918 / 773 747 547.
 • termín kurzu je třeba dohodnout minimálně 14 dní předem.
 • realizace kurzu mimo pobočky je účtována 600 Kč navíc + doprava za hranice města poboček 10 Kč/1 km.
 • využití ateliéru, zajištění modelek, vizáže, stylingu atp. účtujeme po upřesnění poptávky. 
 • pokud nemáte vhodný fotoaparát nebo teprve uvažujete o jeho koupi, půjčíme vám za zvýhodněných podmínek naší techniku z půjčovny: https://www.megapixel.cz/pujcovna

V případě, že máte zájem o individuální kurz na více, než tři hodiny, nebo pro více osob:

 • neváhejte napsat na kurzy@megapixel.cz a vše s vámi rádi individuálně domluvíme.

Zrušení termínu kurzu ze strany organizátora:

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu termínu kurzu v nezbytně nutných případech. O případné změně termínu kurzu budou přihlášení účastníci informováni e-mailem (případně telefonicky) nejpozději 3 dny před předpokládaným datem konání kurzu.

Zrušení účasti na kurzu ze strany účastníka:

Zákazník může zrušit svou účast na již zarezervovaném termínu kurzu písemnou formou na mailové adrese kurzy@megapixel.cz a to za podmínek:

 • bezplatně ve lhůtě 6 a více pracovních dní před datem konání kurzu
 • se stornopoplatkem 30 % ve lhůtě 5 až 1 pracovní den před datem konání kurzu (tento poplatek nebude účtován, byl-li termín kurzu již dříve změněn z vůle organizátora)
 • se stornopoplatkem 100 % v den konání kurzu

Naši profesionální lektoři kurzů:

Martin Lukeš:

Fotografie ho zajímala již od útlého dětství, ale samotnému fotografování propadl až s nástupem éry digitální techniky. S příchodem první dostupné digitální zrcadlovky se začal fotografováním zaobírat vážněji, z koníčku se stala vášeň a později i povolání. Vystudoval Hradeckou fotografickou konzervatoř Impuls v oboru fotograf a zúčastnil se mnoha tuzemských i zahraničních workshopů. Díky nabytým vědomostem a zkušenostem v obchodu začal v roce 2007 sám vést fotografické kurzy. Nejprve jako externí lektor v počítačových školách Gopas, Nicom, potom v institutu digitální fotografie IDIF. V současné době vede školení pro společnost Megapixel v Praze, Brně a Ostravě.

K jeho nejoblíbenějším žánrům patří především: krajinná fotografie, reportáže, street fotografie, portréty, akty, fashion, sport a architektura. Komerčně se věnuje fotografování jídla, architektury a interiérů.
Nejpoužívanější technika/značka: Canon, Nikon, Sony a Olympus

Jakub Caha:

Fotografiování se věnuje již více jak 10 let, kdy se začal nejdříve věnovat fotografii sportovní, na kterou navázal prací ve studiu a portrétováním s všemožým využití blesků. V dnešních dnech se věnuje převážně reklamní, poduktové a sportovní fotce, útěkem z běžných dní je pro něj pak fotografování krajiny a svět makra. Jeho velkou vášní jsou středoformátové přístroje a svět dronů.
Nejpoužívanější technika/značky: Sony, Fuji, Canon, Nikon

Ondřej Mašek:

V Megapixelu má na starost převážně video obsah. Mimo jiné se zabývá natáčením svatebních, reklamních a reportážních videí. Natáčení se věnuje již několik let a během této doby nasbíral spousty cenných zkušeností. Vyzkoušel různé druhy techniky jako jsou: zrcadlovky, bezzrcadlovky, akční kamery, či létající drony. Jeho motto zní: "Video je můj život".

Václav Tršo:

Václav je profesionální fotograf s dlouholetou praxí. Zaměřuje se převážně na svatební, portrétní a reportážní fotografii. Znalosti a zkušenosti má ovšem i v dalších žánrech s pomocí všemožné techniky. Řídí se heslem “v jednoduchosti je krása” a fotografování je pro něj nejen práce, ale hlavně zábava a vášeň, která ho naplňuje.
K jeho nejoblíbenějším žánrům patří především: portrét, svatba, krajina, reportáž, astro, ohňostroje, Foto z dronu, produktové fotografie.

Nejpoužívanější technika/značka:
Sony Alpha A7R IV
Sony FE 20 mm f/1,8
Sony FE 35 mm f/1,8
Sony FE 55 mm f/1,8 ZA Sonnar T
Sony FE 135 mm f/1,8 GM
DJI Mavic 2 PRO
žánry - portrét, svatba, krajina, reportáž, astro, ohňostroje, foto z dronu, produktové fotografie

Richard Hanáčik:

Fotografie ho provází celým životem. Věří, že díky fotkám se můžeme vracet do minulosti, vzpomínat na okamžiky krásného dětství, úsměvy rodičů či roztomilost našich dětí v prvních okamžicích jejich života. I v to, že momenty tvoří náš dlouhý životní příběh. Je rád součástí těchto chvilek, které jsou pro všechny tolik důležité.
Nejvíce se zaměřuje na portrét a focení v ateliéru.

Nejpoužívanější technika/značky: Fujifilm, Sony, Photoshop, Capture One, Wacom

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.