Fotografický kurz

Individuální kurz Expert

Nevybrali jste si z nabídky skupinových kurzů a oceníte osobní přístup? Individuálním kurzem Expert vás provedou naši zkušení lektoři a spolupracující profesionální fotografové s mnohaletou praxí v oboru.

Úroveň kurzu

pokročilý, středně pokročilý

Vybrat podle parametrů

Lokalita

Žánr

Značka

Vybrané filtry:

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Nejbližší termín vede

Fotím pro radost.


Vzhledem k vládním opatřením ohledně šíření infekce Covid-19 jsme nuceni konrolovat bezinekčnost všech účastníků kurzů a workshopů. Těch se mohou zúčastnit pouze:

a) osoba která absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem

b) osoba která absolvovala nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nebo 

c) osoba která byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu

Specifikace kurzu Expert

Individuální kurz Expert je zaměřen na konkrétní foto a video žánry a dále na pokročilejší fotografické metody a postupy.
Tyto kurzy vedou velmi zkušení lektoři s mnohaletou praxí a spolupracující profesionální fotografové s velkými zkušenostmi v daném oboru.

Podmínky pro absolvování kurzu:

V ceně kurzu je zahrnuto: 3 hodiny individuální výuky pro jednu osobu v učebně nebo prodejně Megapixelu. V ceně kurzu naopak zahrnuto není: využití ateliéru, modelky, konání kurzu mimo pobočky Megapixelu a létání s drony.

  • realizace kurzu mimo pobočky je účtována paušálním poplatkem 600 Kč + doprava za hranice města nejbližší pobočky 10 Kč/1 km
  • využití ateliéru, zajištění modelek, vizáže, stylingu atp. účtujeme po upřesnění poptávky
  • pokud nemáte vhodný fotoaparát nebo teprve uvažujete o jeho koupi, půjčíme Vám za zvýhodněných podmínek naší techniku z půjčovny: https://www.megapixel.cz/pujcovna
  • další podmínky záleží na vzájemné dohodě

Zrušení termínu kurzu ze strany organizátora:

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu termínu kurzu v nezbytně nutných případech. O případné změně termínu budou přihlášení účastníci informováni e-mailem (případně telefonicky) nejpozději 3 dny před předpokládaným datem konání kurzu.

Zrušení účasti na kurzu ze strany účastníka:

Zákazník může zrušit svou účast na již rezervovaném kurzu tlačítkem Změnit termín v emailu, který obdržel s potvrzením registrace.
Následně vám přijde email s novým kódem, který použijete pro novou registraci ve vámi zvoleném náhradním termínu.

Storno podmínky:

  • bezplatně ve lhůtě 6 a více pracovních dní před datem konání kurzu
  • se stornopoplatkem 30 % ve lhůtě 5 až 1 pracovní den před datem konání kurzu (tento poplatek nebude účtován, byl-li termín kurzu již dříve změněn z vůle organizátora)
  • se stornopoplatkem 100 % v den konání kurzu

Speciální požadavky pro firmy a větší skupiny

V případě, že máte zájem o individuální kurz na vyšší počet hodin či pro více osob neváhejte napsat na kurzy@megapixel.cz a vše s vámi rádi individuálně domluvíme.

Naši profesionální lektoři kurzů:

Martin Lukeš:

Vystudoval obor mechanik optických přístrojů a dalé Fotografickou konzervatoř IMPULS v Hradci Králové. Mimo to se zůčastnil mnoha fotografických kurů a workshopů jak v Čechách, tak v zahraničí. V oboru digitální fotografie se pohybuje již od roku 2003. V roce 2007 začal vést fotografické kurzy v několika fotografických školách (Gopas, Nicom, Institut digitální fotografie IDIF, Megapixel).

Během své praxe vydal dvě knihy. První "Fotografujeme digitální zrcadlovkou (DSLR)" vyšla v nakladatelství Grada v roce 2016 a i přes několik dotisků byla zcela vyprodána. Druhá se chystá na podzim 2021 a bude zaměřená na práci s bezzrcadlovkou.

V Megapixelu na starosti správu sociálních sítí, on-line Magazín, do kterého přispívá svými články především pak v rubrice Fotoporadna a mimo to je šéf editor veřejné fotografické Galerie Megapixel.

 V současné době se nejvíce zaměřuje na fotografování jídla, interiérů a architektury čemuž se komerčně věnuje od roku 2016.


Nejoblíbenější žánry: jídlo, architektury, interiéry, krajiny, reportáže, sport, street fotografie, portréty, akty

Nejpoužívanější značky: Nikon, Canon, Olympus
 

Jakub Caha

V oboru fotografie se pohybuje již od roku 2008, kdy s první filmovou zrcadlovkou začal sbírat první zkušenosti. Do digitální fotografie se s drobnou přestávkou přehoupnul po roce 2012, kdy postupně objevoval různé žánry. V dnešních dnech se věnuje také komerčnímu létání s dronem a produkuje z něj jak fotografie, tak video. Od roku 2017 vede fotografické kurzy, ať už individuální nebo skupinové.

V Megapixelu má na starosti pražskou prodejnu, kde je vedoucí. Nejčastěji ho tak potkáte právě tam, dlouhodobě také přispívá do on-line Magazínu jak články, tak recenzemi.

V současné době se zaměřuje na fotografii sportu, reklamní fotografii a komerční létání s dronem.

Nejoblíbenější žánry: sport, ateliér, reklama, portréty, krajina, makro, dron

Nejpoužívanější značky: Sony, Fujifilm, Hasselblad, Profoto, DJI

Ondřej Mašek

V Megapixelu má na starost převážně video obsah. Mimo jiné se zabývá natáčením svatebních, reklamních a reportážních videí. Natáčení se věnuje již několik let a během této doby nasbíral spousty cenných zkušeností. Vyzkoušel různé druhy techniky jako jsou: zrcadlovky, bezzrcadlovky, akční kamery, či létající drony. Jeho motto zní: "Video je můj život".
 

Richard Hanáčik

Vystudoval obor automatizace a dále na VŠ obor komerční elektronika. Fotografie ho provází celým životem. Věří, že díky fotkám se můžeme vracet do minulosti, vzpomínat na okamžiky krásného dětství, úsměvy rodičů či roztomilost našich dětí v prvních okamžicích jejich života. I v to, že momenty tvoří náš dlouhý životní příběh. Richard je velkým fanouškem a propagátorem produktů Apple.

Vede kurzy Ateliérový portrét a Portrét v přirozeném světle.

V megapixelu působí jako vedoucí ostravské prodejny a věnuje se také B2B zakázkám.

V současné době se nejvíce zaměřuje na fotografování portrétů v ateliéru i exteriéru.

Nejoblíbenější žánry: portréty, reportáže

Nejpoužívanější značky: Sony, Tamron, Sigma, Fomei a Apple

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.