Všechny objednávky nad 500 Kč doručíme zdarma

Individuální fotokurz

Individuální kurz nabízí osobní přístup lektora. Datum a čas konání podle vlastní volby. Možnost probrat více témat v jednom kurzu, anebo uspořádat kurz ve vlastních prostorách pro jednotlivce i celý tým. Dle přání zákazníka připravíme na míru kurz, který místem, časem i obsahem splní všechny jeho požadavky. Využijte času doma k rozvoji a vzdělávání. Nově nabízíme individuální on-line kurzy na míru. Z pohodlí vašeho domova se spojíte s lektorem a výuka může začít. Veškeré podrobnosti vám rádi zodpovíme prostřednictvím emailu. Neváhejte nás kontaktovat na kurzy@megapixel.cz.

Poukaz již máte?

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

Neztrácejte svůj drahocenný čas a sestavte si kurz podle osobních preferencí a potřeb. Dozvíte se v krátkém časovém rozsahu jen to, co vás opravdu zajímá a lektor bude k dispozici jen a pouze pro vás.

 

GARANCE 100% ÚSPĚCHU

Garantujeme úspěšné dosažení požadovaného pokroku u všech individuálních kurzů, které nabízíme. Profesionální servis a osobní přístup lektorů zohlední veškeré vaše dosavadní znalosti a pomůže v dalším rozvoji.

 

PROFESIONÁLNÍ LEKTOŘI

Profesionální svatební fotograf Petr Gebauer, excelentní krajinář Martin Rak, Šéfredaktor Galerie a garant projektu Rok s Megapixelem, Martin Lukeš a mnoho dalších zkušených fotografů-lektorů, jsou připraveni pomoci s vaším dalším pokrokem v oblasti obrazové a filmové tvorby.

 

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

  • Denní doručení PPL 129 Kč
  • Kurýr Messenger od 249 Kč
  • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
  • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 500 Kč

Kontakt

Nahrát

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace | Nastavení soukromí
Rozumím