iPhone fotografie

V našem Holešovické atelieru se již podruhé koná velmi zajímavá akce, bude zde probíhat další blok oblíbených workshopů fotografování iPhonem, což je disciplína v dnešní době stále více aktuální. Megapixel svým zákazníkům nabízí jedinečnou možnost se tohoto standardně placeného kursu zúčastnit zdarma, konkrétně prvním třem přihlášeným. S registrací tedy určitě neváhejte.

Cena workshopu: zdarma

Přehled termínů

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny.

Každý den lidé udělají víc než miliardu fotografií mobilními telefony. Přes 300 miliónů jich publikují pouze na Facebooku a 45 miliónů na Instagramu. A tato čísla stále rostou. Jak udělat i s mobilním telefonem dobrou fotku? A jak se v záplavě těch ostatních prosadit nebo alespoň neztratit? Absolvujte jednodenní workshop s fotografem Tomášem Tesařem a novinářem Milošem Čermákem z magazínu www.iPhonefoto.cz.


Workshop tvoří teoretická a praktická část. V té první  vás seznámíme se základními i pokročilejšími technikami  fotografování mobilním telefonem.

Podrobně vám představíme sadu aktuálně populárních nebo nových aplikací (mimo jiné Instagram,ÓGGL, Hipstamatic, Camera+, ScratchCam FX, SnapSeed, nově Blux Camera, Mattebox, PureShot, MPRO a další…

Poradíme, jak a proč sdílet fotografie na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, EyeEm a další ). Tomáš Tesař vám dá tipy, jak editovat fotografie přímo v iPhonu, a představí tvorbu nejzajímavějších zahraničních tvůrců iPhone fotografií a iPhone Artu.

Po teoretické části (délka cca 3 hodiny) následuje praktická, během které se účastníci budou věnovat fotografování v exteriéru (cca 2 hodiny). V závěrečné části workshopu se věnujeme vyhodnocení fotografií pořízených v „terénu“ (cca 1 hodina). Celková doba trvání semináře – včetně krátkých přestávek na občerstvení – je cca 7 hodin. Upozornění: Dramaturgie semináře se může měnit podle aktuálního počasí nebo ročního období.

Prohlédněte si profil lektora/fotografa Tomáše Tesaře v galerii Megapixel 

 iphone

 

Proč přijít na workshop

  • Workshopy jsou založeny na vzájemné komunikaci účastníků a lektora.
  • Díky praktickým ukázkám si odnesete spoustu cenných informací.
  • Registrace je snadná a rychlá.
  • Snadno si vyberete termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.
  • Workshopy vedou zkušení lektoři Megapixelu
  • Všichni naši lektoři aktivně fotografují a zároveň umí učit.
  • Získáte kompletní službu. Prodáme vám fotoaparát a naučíme vás s ním zacházet.
  • Nebudeme vám nutit žádné konkrétní zboží. Máme zkušenosti s fototechnikou všech značek.

Kam pokračovat?

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím