iPhone fotografie

V našem Holešovické atelieru se již podruhé koná velmi zajímavá akce, bude zde probíhat další blok oblíbených workshopů fotografování iPhonem, což je disciplína v dnešní době stále více aktuální. Megapixel svým zákazníkům nabízí jedinečnou možnost se tohoto standardně placeného kursu zúčastnit zdarma, konkrétně prvním třem přihlášeným. S registrací tedy určitě neváhejte.

Cena workshopu: zdarma

Přehled termínů

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny.

Každý den lidé udělají víc než miliardu fotografií mobilními telefony. Přes 300 miliónů jich publikují pouze na Facebooku a 45 miliónů na Instagramu. A tato čísla stále rostou. Jak udělat i s mobilním telefonem dobrou fotku? A jak se v záplavě těch ostatních prosadit nebo alespoň neztratit? Absolvujte jednodenní workshop s fotografem Tomášem Tesařem a novinářem Milošem Čermákem z magazínu www.iPhonefoto.cz.


Workshop tvoří teoretická a praktická část. V té první  vás seznámíme se základními i pokročilejšími technikami  fotografování mobilním telefonem.

Podrobně vám představíme sadu aktuálně populárních nebo nových aplikací (mimo jiné Instagram,ÓGGL, Hipstamatic, Camera+, ScratchCam FX, SnapSeed, nově Blux Camera, Mattebox, PureShot, MPRO a další…

Poradíme, jak a proč sdílet fotografie na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, EyeEm a další ). Tomáš Tesař vám dá tipy, jak editovat fotografie přímo v iPhonu, a představí tvorbu nejzajímavějších zahraničních tvůrců iPhone fotografií a iPhone Artu.

Po teoretické části (délka cca 3 hodiny) následuje praktická, během které se účastníci budou věnovat fotografování v exteriéru (cca 2 hodiny). V závěrečné části workshopu se věnujeme vyhodnocení fotografií pořízených v „terénu“ (cca 1 hodina). Celková doba trvání semináře – včetně krátkých přestávek na občerstvení – je cca 7 hodin. Upozornění: Dramaturgie semináře se může měnit podle aktuálního počasí nebo ročního období.

Prohlédněte si profil lektora/fotografa Tomáše Tesaře v galerii Megapixel 

 iphone

 

Proč přijít na workshop

  • Workshopy jsou založeny na vzájemné komunikaci účastníků a lektora.
  • Díky praktickým ukázkám si odnesete spoustu cenných informací.
  • Registrace je snadná a rychlá.
  • Snadno si vyberete termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.
  • Workshopy vedou zkušení lektoři Megapixelu
  • Všichni naši lektoři aktivně fotografují a zároveň umí učit.
  • Získáte kompletní službu. Prodáme vám fotoaparát a naučíme vás s ním zacházet.
  • Nebudeme vám nutit žádné konkrétní zboží. Máme zkušenosti s fototechnikou všech značek.

Kam pokračovat?

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím