ID: 028674

Digitální kamera Isaw Extreme Play Edition

 • Značka: iSAW
 • Optický zoom: 1 x
 • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)

Sháníte Isaw Extreme Play Edition?

„Isaw Extreme Play Edition“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Isaw Extreme Play Edition je může pochlubit superkvalitním 12MP 1/2.3” Sony Exmor® snímačem a výborným objektivem se skvělou světelností f/2,4, díky kterému si poradí i za horších světelných podmínek. Nahrává FullHD video rychlostí až 60sn./s. a umí i časosběrné video, ale i foto. Další zajímavou speciální funkcí je Aqua mód, který přizpůsobí snímání barev specifikům prostředí pod vodou. Kamera tak dokáže natáčet reálné záběry při potápění bez nutnosti použití speciálních filtrů, které by zhoršovaly světelnost záběrů. Isaw Extreme Play Edition je také vybavena LCD displejem a Wi-Fi modulem pro snadné sdílení, ale i ovládání kamery. Produktová sekce: Outdoorové kamery iSAW

Alternativy k již neprodávanému Isaw Extreme Play Edition

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Isaw Extreme Play Edition

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

ISAW Extreme Play Edition nejdůležitější vlastnosti:
nový a vylepšený videočip pro ještě lepší záběry
zpomalené záběry ve FULL HD 1080p 60FPS
super zpomalené záběry až 240 FPS 
videotimelapse 
variabilní úhel kamery –široký, střední a úzký záběr
sekvenční a časosběrný fotorežim
vodotěsné pouzdro do 60 m
speciální podvodní mód pro potápění
kvalitní záběry i za nízkého osvětlení, díky citlivému F/2,4 objektivu
kvalitní integrovaný 5cm LCD displej pro kontrolu kompozice
integrovaná WiFi
superkvalitní 12MP 1/2.3” Sony Exmor® sensor

 

Natáčejte ve FULL HD 1080P 60FPS

 

full-hd-300Svými vzrušujícími zážitky chceme zapůsobit na ostatní. S každým zhlédnutím na YouTube nebo Facebooku se znovu těšíme ze svých zážitků zvěčněných díky ISAW Extreme Play Edition. A právě tehdy Vás vynikající obrazová kvalita vtáhne zpět. Jsme přesvědčení, že naše produkty by měly, navzdory vynikající ceně, přinášet tu nejvyšší úroveň kvality obrazu. Dali jsme ISAW Extreme Play Edition maximum a nyní můžeme hrdě tvrdit, že kamera přináší nejživější obraz v daném rozlišení. Porovnejte ji s jinou akční kamerou a uvidíte sami. ISAW Extreme Play Edition podporuje full HD 1080p rozlišení 1920×1080 pixelů. Tvořte vlastní nahrávky v nejvyšší televizní kvalitě. Díky vysokému rozlišení a snímkové frekvenci 60 snímku (oproti běžným 30) za vteřinu jste schopni zachytit i ty nejrychlejší pohyby a následně je zpomalovat v té nejvyšší kvalitě!

 

Super zpomalené záběry až 240 FPS

240fpsISAW Extreme Play Edition nabízí vysokou frekvenci snímání, se kterou můžete beze ztráty kvality natáčet zpomalené scény, čistě a plynule. V režimu HD můžete zpomalovat bez ztráty kvality až 4x, při režimu WVGA dokonce 8x. Pomocí speciálních střihových programů lze samozřejmě dosáhnout ještě většího zpomalení. Uchvaťte své přátele dokonalými zpomalenými záběry.

 

Integrovaný displej a WiFi

 

wifiNa obrazovce s úhlopříčkou 5 cm můžete pohodlně sledovat scénu živě a nastavit si tak tu nejlepší kompozici Vašeho záběru, aniž byste museli točit naslepo či ovládat kameru pomocí dalších přístrojů, což může být v některých situacích často velice nepraktické. Samozřejmostí je fakt, že si své záběry můžete kdykoli přehrát a zkontrolovat zda jste natočili přesně to, co jste natočit chtěli. Díky faktu, že je displej integrovaný, může být kamera kompaktnější a lehčí, než by byla s přídavným displejem. Možnost vypnutí displeje, například pro úsporu baterie, je samozřejmostí. Zabudovaná WiFi u ISAW Extreme Play Edition přinese Vašim zážitkům absolutní mobilitu díky ovládání a nastavení kamery skrze jiná zařízení. Velký dosah WiFi umožňuje nemít kameru neustále ve své přímé blízkosti. Můžete tak natáčet kdykoli a odkudkoli! Aplikace pro iOS i Android jsou k dispozici!

 

Časosběrné video

 

ISAW Extreme Play Edition umožňuje speciální efekt Videotimelapse, díky kterému lze snímat scény nebo objekty, které se pomalu pohybují a následně je přehrávat zrychleně. Vytvoříte si tak vlastní unikátní video. Oproti ostatním akčním kamerám, které tuto funkci umožňují pouze v režimu fotoaparátu, není nutné ve střihovém programu následně zpracovávat jednotlivé fotografie a vytvářet z nich složitě časosběrné video. To je již tvořeno přímo ve Vaší ISAW Extreme Play Edition a hotové je uloženo na paměťovou kartu. To vše bez potřeby jakýchkoli úprav ve střihovém programu! Snímání časosběrného videa lze nastavit v intervalech 1, 3, 5, 10 a 30 sekund.

 

Sekvenční a časosběrné fotografie

 

burstKromě revoluční funkce Videotimelapse ISAW samozřejmě podporuje snímání sekvenčních fotografií, tzv. Fototimelapse ve vysokém rozlišení. Můžete vytvořit příběh po sobě jdoucích snímků, případně složit z hotových snímků časosběrný příběh či video. Snímání časosběrné fotografie lze nastavit v intervalech 1, 3, 5, 10, 30 a 60 sekund. ISAW Extreme Play Edition umí zachytit 11 snímků během jediné sekundy, jedním stiskem, a to v plné 12MP kvalitě. Díky této funkci máte vždy jistotu, že zachytíte ten nejlepší okamžik, a samozřejmě pak z nafocených snímků můžete zkomponovat tzv. sekvenční fotografii.

 

Prémiové příslušenství v základním balení

 

burstSpolu s kamerou obdržíte i prémiové příslušenství, které Vám používání kamery ISAW Extreme Play Edition ulehčí. Díky universální přísavce BLACKBOLT můžete kameru připevnit jak k rovným, tak zakřiveným povrchům. To vše opakovaně a bez nutnosti lepení neustále nových držáků. Pomocí přísavky BLACKBOLT a ochranného rámu lze navíc kameru použít jednoduše v autě jako tzv. černou skříňku. Dalším významným držákem je Selfie Pod, který Vám umožní snadno pořizovat záběry přímo z ruky. Navíc, jak už samotný název napovídá, lze s jeho pomocí vytvářet tzv. „selfie“ záběry. Balení kamery ISAW Extreme Play Edition obsahuje i 90°boční třísměrný držák, který využijete např. pro připevnění kamery z boku helmy, nebo jím můžete jakkoli nastavovat kameru, aby zachytila ty nejlepší záběry.

 

Snímač a objektiv s 12 Megapixely a extrémní citlivostí.

 

exmorDíky snímači Sony Exmor® a vynikající kvalitě objektivu nabízí ISAW Extreme Play Edition nesrovnatelnou kvalitu obrazu. Jeho 12 megapixelová pokročilá CMOS technologie vždy zachytí Vaše zážitky v nejvyšší kvalitě. S tímto supercitlivým senzorem jsou záběry vykresleny do těch nejjemnějších detailů a  až neuvěřitelné ostrosti. Citlivý 8-článkový objektiv s ohniskem F/2,4 (nižší hodnota = lepší světelnost) dosáhne těch nejlepších výsledků i za slabšího osvětlení. Ty nejlepší objektivy konkurenčních výrobků dosahují obvykle citlivosti F/2,8 a jsou 6 článkové.

 

Aqua mód pro záběry pod vodou

vodaČím klesáte ve vodě hlouběji, tím modřejší se stává vše kolem. To proto, že voda absorbuje jednotlivé části spektra v pořadí červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá. Červená mizí v malých hloubkách, pak oranžová, žlutá, a tak dále. Ale je jednoduchý způsob, jak zachytit skvělá videa pod hladinou. ISAW Extreme Play Edition je vybavena “Aqua módem“, který tyto barevné ztráty kompenzuje, aby pořídila krásný obraz i bez externího reflektoru. Vynikající funkce pro rekreační i profesionální potápění! Možnost ovládat pod vodou veškeré funkce a nastavení je samozřejmostí.

 

Superkompaktní velikost a výjimečná odolnost

 

Abychom ji mohli nosit na těle při náročných aktivitách a aby odolala nárazům i v těch nejextrémnějších situacích, měla by akční kamera být maximálně kompaktní a lehká. Díky pokročilým technologiím jsou akční kamery ISAW řazeny mezi ty nejmenší a nejlehčí na trhu, fakt, který by měla každá akční kamera splňovat. ISAW Extreme Play Edition je sestavena z robustního těla a pevného krytu. Prošla nejtvrdšími testy vibrací a teplotních rozdílů, aby dokázala předvést skvělý výkon v těch nejextrémnějších situacích. Kryt nabízí jak vodotěsnost do 60 m, tak ochranu těla proti nárazu při náročných aktivitách. Je vytvořen z pevného uhlíkového materiálu s čočkou z tvrzeného skla.

 

Absolutní vodotěsnost do 60 m

 

Běžná kamera nemůže nabídnout natáčení podvodních scenérií. Ačkoliv se většina outdoorových aktivit neodehrává ve vodě situace, kdy byste rádi ponořili svojí kameru pod vodu, téměř určitě nastane. Sportovním kamerám pouhá odolnost proti kapkám nestačí, a proto ISAW Extreme Play Edition nabízí kompletní vodotěsnost do 60 metrů. Navíc je ISAW vodotěsný obal speciálně ošetřen proti zamlžení a zakřivení čoček, což často bývá problém natáčení pod vodou. Vodotěsný obal je součástí základního balení ISAW Extreme Play Edition a není nutné si ho tak samostatně dokupovat. S ISAW budete natáčet a fotit beze strachu a dostanete čistý obraz i pod vodou. Kryt je již upraven speciálně pro potápění, není tedy nutné si kupovat další doplňky či jiné kryty. Ovládání veškerých funkcí a nastavení kamery ve vodotěsném obalu je samozřejmostí.

 

Variabilní úhel

 

Když používáte ISAW Extreme Play Edition, která má ultraširoké zorné pole, nemusíte se bát že Vám unikne nějaká akce. Pokud však z nějakého důvodu potřebujete zorné pole zúžit, můžete si kdykoli zvolit mezi širokým, středním a úzkým polem záběru. Vaše záběry tak můžou vypadat jako z klasické kamery pomocí úzkého záběru či mohou být více čí méně širokoúhlé. Kdykoliv máte  možnost opustit nejširší úhel záběru  a přepnout si natáčení na střední či úzký úhel. Díky volitelnému nastavení úhlu snímání bude vždy vidět na obrazovce přesně to, co chcete, a Vaše videa tak mohou být více různorodá a kreativní.

 

Přehledné a jednoduché menu

 

ISAW Extreme Play Edition má integrovaný barevný LCD displej s jednoduchou lištou nastavení, na které můžete kontrolovat vše potřebné. Vždy máte přehled o kompletním nastavení kamery – ať už natáčíte video, fotíte, přehráváte již získaný materiál – vždy máte přehled o kompletním nastavení kamery, víte, jaké máte zrovna zvoleno rozlišení, jaký je stav baterie, či kapacita Vaší karty. Vše snadno, rychle a jednoduše, tak abyste vždy měli 100% kontrolu nad Vaší ISAW Extreme Play Edition.

 

Působivé barvy

 

colorDíky svému výjimečnému objektivu kamera zachytí dokonalý obraz v živých a teplých barvách. Těžko si lze představit, jak tato malá kompaktní kamera může vytvářet takto vysoce kvalitní snímky.

 

Digitální zoom

 

zoom3ISAW Extreme Play Edition má 4x digitální zoom, jehož užitek oceníte jak v akci, tak při běžném každodenním natáčení.

 

Paměť až 64GB

micro-sd3ISAW Extreme Play Edition podporuje 64GB Micro SD karty. Doporučujeme používat značkové paměťové karty, minimálně třídy Class 10, které jsou schopny zaznamenat záznamy při vysokém rozlišení. Paměťová karta není součástí balení.

 

HDTV výstup


ISAW Extreme Play Edition má Micro HDMI konektor, s jehož pomocí připojíte kameru přímo k televizi nebo monitoru a můžete tak přehrávat Vaše videa na velké obrazovce v té nejlepší kvalitě.

 

Stereo mikrofon


Kromě zabudovaného mikrofonu podporuje ISAW Extreme Play Edition také externí zvukový vstup přes USB. Jednoduše připojte mikrofon ke kameře a získáte dokonalou kvalitu zvuku, ať už nahráváte cokoli.

Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 12 Mpx
Typ snímače: BSI-CMOS RS
Rozlišení fotografií: 4000x3000
Poměr stran snímku: 4:3
Počet snímačů: 1
 
Objektiv
Optický zoom: 1 x
Digitální zoom: 4
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 2,4
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 2,4
3D objektiv: Ne
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Středové
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Dotykový displej: Ne
Výklopný displej: Ne
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: Micro SD
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Časosběrné snímání: Ano
Integrovaný GPS: Ne
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 60 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Bezdrátová
Rozhraní: HDMI, USB, výstup na mikrofon
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Barva: černá
Vodotěsnost: 60m
Utěsnění (prach/vlhkost): Ano
 
Ostatní
Základní příslušenství: 1x kamera ISAW Extreme Play Edition, 1x integrovaný LCD displej, 1x vodotěsný obal do 60m, 1x ochranný rám, 1x universální přísavka BLACKBOLT, 1x 90° boční třísměrný držák, 1x selfie pod, 1x vnitřní baterie, 1x USB kabel, 3x šroub, 1x polootevřená dvířka,
 
Další parametry
Značka: iSAW

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (3)

Zobrazeny komentáře (3 - 1)

 • 3

  Avatar

  Reaguje na (1) | Dobrý den, ano kartu s min zápiem 95Mb/s, která je naformátovaná, případně naformátujte stávající kartu v PC. Pozor smaže to data. Ale mělo by se dělat po každém stažení dat. Pokud to nezabere doporučuji reklamovat.  

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 12.04.2016 | Reagovat

 • 2

  Avatar

  Reaguje na (1) | *musim natvrdo vytahnout baterku. Uz jsem kvuli tomu stratil moc suprovych zaberu.

  Jakub Novák, 12.04.2016 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Dobry den, Isaw kameru vlastnim pres rok a pul. Musim rict, ze ma dobry obraz a vsechny funkce ktere nabizi, jsou velmi uzitecne a dobre udelane. Kamera mi byla doporucena od znameho. Chtel bych se zeptat. Mam problem s tim, ze se kamera obcas pri nataceni zasekne. Nejde s ni nic udelat ani vypnout nahravani. Musim natvrdo vytahnout kameru. Kdyz jsem se dival na ruzne fóra a docetl jsem se, ze s timto ma problem vic lidi. Kamarad mi doporucil ze mam zkusit pametovou kartu s rychlejsim zapisem, ale nemyslim si, ze by to byl ten problem. Nevite co s tim ?

  Jakub Novák, 12.04.2016 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím