Fotografické kurzy
Jak fotit URBEX - beseda s garantem soutěže Davidem Kašpárkem

Jak fotit URBEX - beseda s garantem soutěže Davidem Kašpárkem Besedy

Navštivte besedu s garantem soutěže ROK S MEGAPIXELEM, fotografem, videomakerem a promotérem značky Sony Davidem Kašpárkem. Dozvíte se co se skrývá za populárním žánrem s tajemným názvem URBEX a samozřejmě jak ho nejlépe fotografovat.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Chci koupit poukaz na kurz

volbu termínu si zvolím dodatečně (když kupujete poukaz např. jako dárek).

Koupit poukaz

Přehled kurzů

Témata besedy:

  • Promítání fotografií Davida Kašpárka
  • Jak se fotí URBEX
  • o fotovýbavě URRBEX fotografa
  • zpracování fotografií
  • dotazy a volná diskuze s přednášejícím


foto: David Kašpárek

Kdo je David Kašpárek

Svou práci má rozdělenou přesně na půl. Jednou částí se věnuje video tvorbě a druhou půlku zas věnuje fotografování. Stylizuje se hodně na opuštěná místa a urbanistické nomádství. K své práci si vybral značku Sony z důvody variability mezi filmováním a fotografováním. Práce na videotvorbě a to samé i u fotografie začal už před mnoha lety. Nejprve šlo o stopmotion animaci, ze které přešel na natáčení short movies. S těmi objel i pár filmových festivalů (např. Fresh Film Walk či  Mezipatra). Prošel také několik obrovských placů (Casino Royale), zahraničních filmů (Child 44), i menší produkcí,  kde se naučil pracovat jak s lidmi, tak i s placem. Převážně se ale zaměřuje na menší projekty, ale nedělá mu problém řídit a pracovat s větším štábem. Mimo to měl možnost fotit pro velké značky jako byl T-Mobile, Sony, Nike či Adidas, Albert, a mnoho dalších.


 foto: David Kašpárek

Technika garanta a promotéra SONY Davida Kašpárka

 

foto: David Kašpárek

Kam pokračovat?

Nesedí vám nabídka kurzů?

Přihlaste se na individuální kurz na míru

  • Vhodné pro začátečníky i pokročilé
  • Místo i termín dle vás
  • Libovolný obsah

Chci poukaz na zvýhodněný 3 hodinový individuální kurz

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc
Rozumím