Jak funguje Megapixel KONTO a PROTIÚČET?

Využijte možnosti výhodně a s jistotou koupit nebo prodat použité zboží u ověřeného prodejce. Jen v Megapixelu získáte 20% navýšení výkupní ceny při nákupu na protiúčet, možnost prodeje techniky z pohodlí domova a záruku 12 měsíců při pořízení fototechniky. Seriozní jednání a rychlé vyřízení výkupu k vaší spokojenosti je pro nás samozřejmostí.

 

ZAČÍT S VÝKUPEM

 

Jsou to 3 jednoduché kroky k novému vybavení

  • Zjistíte cenu v online kalkulačce

    Jednoduše si spočítáte výkupní hodnotu Vašeho vybavení. Po odeslání formuláře u Vás kurýr vyzvedne prodávané vybavení.

  • Potvrdíme Vám výkupní cenu

    Jakmile prodávané vybavení dorazí k nám, potvrdíme Vám výkupní cenu a částku pošleme do Vašeho uživatelského účtu do sekce Moje konto.

  • Nakupujete nové vybavení!

    Když máte na Kontě Megapixel připsané peníze, můžete je kdykoliv využít pro nákup libovolného zboží, čímž navíc získáte až bonus 20 %. Konto lze využít při nákupu v košíku, zaškrtnutím pole „Využít peníze z Konta Megapixel.” Případně si peníze můžete nechat poslat na vlastní bankovní účet. 

Stav vašeho Megapixel Konta si vždy můžete snadno ověřit v uživatelském profilu v sekci "Moje konto". Připisují se sem také veškeré provize z affiliate programu a prodeje autorských fotek. Zde si také můžete zažádat o vyplacení peněz na váš bankovní účet.
Peníze vám budou zaslány za 10 dní.

 

 

 Ověření stavu Megapixel Konta:  Žádost o vyplacení: