Jak funguje protiúčet

Aktualizováno: 15. 11. 2023 v 11:02

Jak funguje protiúčet

Nechcete se zabývat prodejem své staré fotovýbavy, řešit s potenciálními zájemci cenu a jakým způsobem vám zaplatí? Ušetřete si trápení a využijte našeho výkupního programu, kdy vám k prodané technice kromě peněz přihodíme i bonus na nákup nové. Ušetříte tak čas i finance!

Obsah

Nákup s bonusem zvládnete v jedné transakci

Ať už to máte na prodejnu kousek nebo daleko, prodej a nákup zboží se službou Restart je jednoduchý. Vyřídíme ho s vámi v Praze, Brně i Ostravě, ale také na dálku.

 

1.
Naceníme on-line

Vyzkoušejte naši výkupní kalkulačku a zjistěte hned, kolik za svou starou techniku dostanete.

2.
Zboží přineste na prodejnu nebo zašlete na naše náklady

Výkup zboží zařídíme na prodejně raz-dva, nebo nám jej můžete na naše náklady zaslat přes Zásilkovnu.

3.
Kupte si novou techniku za skvělou cenu

Cenu nového vybavení vám ponížíme o výkupní cenu, navíc k ní ale poskytneme až 20 % bonus.

Bonus uplatníte přímo na prodejnách, nebo při nákupu v košíku. V kroku Doprava a platba zaškrtněte pole Využít peníze z Konta, kde se vám automaticky připočítá bonus k výkupní částce a zobrazí se vám zůstatek ceny, který je zapotřebí doplatit.

Foťáky, objektivy, stativy, monitory, drony a ještě více

S bonusem na protiúčet nevykupujeme jenom fotoaparáty a objektivy, ale restartovat můžete i drony a řadu produktů z oblasti příslušenství, ateliéru a postprocesu. Běžně vykupujeme například grafické tablety, monitory, stativy, blesky, světla a drony.

Pokud se rozhodnete využít výkupní částku na nákup nového zboží, připočítáme vám k ní automaticky bonus 5 % a nové zboží bude ještě levnější. Vybrat si ale můžete i z řady produktů se zvýhodněným bonusem, a pak k výkupní částce připočítáme 10, 15 nebo i 20 %.

Zboží se zvýhodněným bonusem na protiúčet najdete na e-shopu snadno díky štítku s výší bonusu, prohlédnout si ale můžete i katalog zboží s bonusovou cenou na protiúčet.

Chci novou techniku

Zjistěte výkupní cenu hned

Použijte naši výkupní kalkulačku a mějte okamžitě přehled o tom, kolik vám za zboží nabídneme. Pokud vybavení, které nabízíte, v kalkulačce není, připravíme pro vás individuální kalkulaci na bazar@megapixel.cz.

Výkupní částku si společně potvrdíme, až k nám zboží dorazí. Po dokončení výkupu vám pak připíšeme bonus na vaše konto Megapixel. Pokud jej nemáte, výkupem se automaticky založí, a vy budete mít o svých výkupech a nákupech přehled. Můžete se přihlásit i do Mega zákaznického programu.

Příklady využití výkupního bonusu

Podmínky výkupu pro jednotlivé zboží i ceny se v průběhu času mění, jedná se proto o ilustrativní příklady. Bonus na protiúčet můžete navíc kombinovat i s aktuálními akčními nabídkami.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.