Workshop

Jak na fotografické filtry

Neutrální, polarizační nebo čirý? Fotografické filtry dokáží váš objektiv nejen dobře chránit, ale hlavně můžou vašim fotkám dodat nový rozměr. Filtry sou téměř nepostradatelnou součástí výbavy mnoha fotografů. Chcete-li proniknout do tajů kruhových i systémových filtrů, neváhejte se nám svěřit do rukou a my vám prozradíme, jak na to.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Kurz vede

Martin Čiháček, je zkušený lektor, který se kromě fotografování zvířat zaměřuje i na focení koncertů, krajiny, či lidí. Kromě toho pracuje také s videem a stabilizátory. Věří, že i s digitálním kompaktem, či základní zrcadlovkou, se dá docílit nádherných fotek a zachycení jedinečných okamžiků. Je zastáncem toho názoru, že vše není jen o technice. Při kurzech se Vám bude přátelsky a ochotně věnovat a navede Vás tam, kam budete potřebovat.


Obsah kurzu:

  • druhy filtrů a jejich použití, zaměření i na systémové filtry

Dárek za účast:

Za účast na kurzu: Jak na fotografické filtry v rámci akce "Jak na to s Megapixelem" získáte 10% slevu na Haida. Sleva platí pouze v den konání kurzu.

 

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.