Magazín

Produktové aktuality

Objevte vybavené fotobatohy Lowepro, Peak Design, Tenba a Vanguard

Karolina NiklaschováAktualizováno: 20. 11. 2017 v 11:28 • Rubrika: Produktové aktuality

Objevte vybavené fotobatohy Lowepro, Peak Design, Tenba a Vanguard

Jedením z nejtěžších úkolů pro fotografa je přepravit veškerou potřebnou fototechniku z bodu A do bodu B. Proto bychom vám rádi blíže představili fotobatohy značek Lowepro, Peak Design, Tenba a Vanguard, které vám svojí praktičností a velikostí úložných prostorů poslouží na každé cestě za dobrodružstvím.

Obsah

Za jednou krásnou fotografií stojí těžká dřina fotografa. Hodně z vás řeší, do čeho a jak poskládat svojí fototechniku, aby vám na cestách co nejméně překážela. Navíc, každému fotografovi se vybavení časem rozrůstá a musíme myslet i na to, kam dát své osobní věci - notebook, peněženku, pití apod. Právě proto jsme pro vás zlevnili fotobatohy značek Lowepro, Peak Design, Tenba a Vanguard

Lowepro, Peak Design, Tenba a Vanguard

Fotobatohy v akci nabízíme v sadě Megakit - tzn. že za zvýhodněnou cenu dostanete ke každému batohu čistící set na objektiv, pozdro na SD karty a powerbanku Xiaomi Mi Power Bank 2. Všechny zvýhodněné sady naleznete ZDE. Na výběr máte z několika konkrétních modelů batohů od každé z uvedených značek. Vybírat můžete podle funkčnosti, hmotnosti nebo počtu komor. 

 
 

Produkty: 1. Lowepro ProTactic 450 AW Megakit, 2. Peak Design Everyday Backpack 20 Megakit, 3. Tenba Shootout 18L Backpack Megakit

Co mají fotobatohy společného? Jsou z kvalitního a nepromokavého materiálu, mají spousty kapsiček a vychytávek, takže vše bude mít své místo a jsou ideální pro každodenní nošení i do terénu. Do Lowepro a Peak Design se vám vejde 15" notebook a do modelu Tenba a Vanguard ve velikosti 13". Jsou šetrné k vašim zádům, takže s nimi zvládnete i delší vzdálenosti. Tak vzhůru na cestu za dobrodružstvím!

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.