Workshop

Jak na vybavení ateliéru

Nebojte se focení v ateliéru! Pomůžeme vám získat přehled o jeho vybavení od typů světel, modifikátorů až po stativy. Naučíme vás efektivně navrnout fotoateliér včetně konzultace s odborníkem. Ať už si chcete prostor pronajmout nebo už ho máte k dispozici, s námi se dozvíte, jak na to.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Kurz vede

Fotografii se věnuje již více jak 10 let, kdy se začal nejdříve věnovat fotografii sportovní, na kterou navázal prací ve studiu a portrétováním s všemožým využití blesků. V dnešních dnech se věnuje převážně reklamní, poduktové a sportovní fotce, útěkem z běžných dní je pro něj pak fotografování krajiny a svět makra. Jeho velkou vášní jsou středoformátové přístroje a svět dronů.


 Obsah kurzu:

  • co by měl obsahovat fotoateliér a bez čeho se lze obejít

Dárek za účast:

Za účast na kurzu: Jak na vybavení fotoateliéru v rámci akce "Jak na to s Megapixelem" získáte 5% slevuna Fomei a Profoto. Sleva platí pouze v den konání kurzu.

Lektor kurzu: Václav Tršo:

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, na uvedený kurz jsme Vás registrovali.

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 05. 10. 2020 |Reagovat

RV

Dobrý den, chtěla bych se přihlásit na kurz vybavení fotogateliéru 15.10.2020 v Ostravě, ale nějak se neumím dostat do přihlášení. Prosím o registraci na tento workshop a zaslání potvrzení na můj email: renata@fotim-lidi.cz.

Díky R. Veselská
725658004

1

Renáta Veselská, 01. 10. 2020 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.