Workshop

Jak na vybavení ateliéru

Nebojte se focení v ateliéru! Pomůžeme vám získat přehled o jeho vybavení od typů světel, modifikátorů až po stativy. Naučíme vás efektivně navrnout fotoateliér včetně konzultace s odborníkem. Ať už si chcete prostor pronajmout nebo už ho máte k dispozici, s námi se dozvíte, jak na to.

Vybrat podle parametrů

Lokalita

Vybrané filtry:

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Nejbližší termín vede


Vzhledem k vládním opatřením ohledně šíření infekce Covid-19 jsme nuceni konrolovat bezinekčnost všech účastníků kurzů a workshopů. Těch se mohou zúčastnit pouze:

a) osoba která absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem

b) osoba která absolvovala nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nebo 

c) osoba která byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu

 

Obsah kurzu:

  • seznámení se základním studiovým vybavením
  • tipy bez čeho se neobejdete

Dárek za účast:

Za účast na kurzu: Jak na vybavení fotoateliéru v rámci akce "Jak na to s Megapixelem" získáte 5% slevu na Fomei a Profoto. Sleva platí pouze v den konání kurzu.

https://cdn.megapixel.cz/images/w1024h1024/6/227906.jpg?v=1568364744

 

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, na uvedený kurz jsme Vás registrovali.

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 05. 10. 2020 |Reagovat

RV

Dobrý den, chtěla bych se přihlásit na kurz vybavení fotogateliéru 15.10.2020 v Ostravě, ale nějak se neumím dostat do přihlášení. Prosím o registraci na tento workshop a zaslání potvrzení na můj email: renata@fotim-lidi.cz.

Díky R. Veselská
725658004

1

Renáta Veselská, 01. 10. 2020 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.