Workshop

Jak se fotí Erzbergrodeo

Erzbergrodeo, nejtěžší motocyklový enduro závod na světě. Každý rok se pod úpatí Hory s velkým H postaví 1500 závodníků doufajících, že se jim podaří vyjet až na vrchol. Letos se to povedlo jen devíti, těm nejsilnějším, nejrychlejším a nejdrsnějším. Erzbergrodeo však představuje výzvu i pro fotografy. Přijďte se podívat, jak s Horou bojoval sportovní fotograf Martin Kozák.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Program:

- Co je to Erzbergrodeo

- Fotograf versus Hora

- Prezentace pořízených fotografií

 
Martin Kozák se fotografii intenzivně věnuje od roku 2005, z toho posledních pět let prakticky výhradně sportu. Za tu dobu se zúčastnil okolo 500 sportovních akcí všech velikostí a významů. Nevyhýbá se žádnému sportu a za svůj největší fotografický zážitek považuje účast na nejtěžším etapovém motoristickém závodě Dakar rally v roce 2015, kde působil jako fotograf týmu Tatra Buggyra Racing. Jeho snímky poznáte od jiných na první pohled, neboť nedokumentují pouze dění před objektivem, ale přidávají i významný výtvarný prvek.

Své bohaté zkušenosti se snaží předávat dál v podobě přednášek, besed i workshopů a také prostřednictvím autorské knihy s názvem Velká kniha sportovní fotografie, která si klade za cíl naučit čtenáře základy fotografování sportu a jako taková nemá na českém trhu konkurenci.

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.