Magazín

Produktové aktuality

Jak si nakonfigurovat Mac

Nikola UlrichováAktualizováno: 14. 1. 2022 v 11:54 • Rubrika: Produktové aktuality

Jak si nakonfigurovat Mac

Máte jasnou představu o tom, co by měl váš nový Mac obsahovat a základní konfigurace vám nevyhovují? Využijte naši novou funkci na webu, díky které se vám zobrazí dostupné kombinace a vy si tak jednoduše sestavíte svůj Mac přesně podle vašich potřeb.

Obsah

O větší kapacitě disku a operační paměti nebo o silnějším procesoru pro váš Mac si nemusíte nechat jen zdát! Každý tvůrce může mít požadavky na konfiguraci svého zařízení jiné a proto jsme na našem webu spustili novou funkci, která vám ji ulehčí.

U vybraného produktu se vám zobrazí přehledně vypsané všechny možné varianty produktu (například různá kapacita operační paměti). Vy si vyberete ty, které vám nejvíce vyhovují a váš Mac poté bude vyrobený na míru.

Apple Macbook Pro | Megapixel

Možnosti konfigurace Macu

Vyberte si v kategorii zařízení, které chcete konfigurovat. Po jeho rozkliknutí si můžete zvolit požadované parametry (například barvu, procesor, velikost operační paměti, velikost úložiště, periferie atd.) U produktu se vám rovnou ukáže také cenová nabídka.

Nakonfigurovat si Mac

Konfigurace Mac | Megapixel


Základní informace

Jaké Macy lze konfigurovat? Prakticky jakékoliv. Ať už toužíte po iMacu, Macu mini, MacBooku Air nebo MacBooku Pro, můžete si vybrat dle sebe a poté si dané zařízení nakonfigurovat. Výjimku momentálně tvoří starší iMacy a Macy Pro s procesory Intel. Pokud byste o nějaký z nich měli zájem, neváhejte se nám ozvat. Vždy lze konfigurovat pouze aktuální ročník daného modelu. Starší řady jsou dostupné maximálně jako hotové skladové konfigurace.

S objednáním Maců na zakázku souvisí i jiné nákupní podmínky, než jsou u skladového zboží. Objednanou konfiguraci je třeba zaplatit hned při nebo po objednání, ať už kartou nebo převodem. Využít můžete také nákup na splátky nebo operativní leasing Grenke. V případě platby převodem, nákupu na splátky nebo na operativní leasing bude konfigurace pro vás objednána až v momentě přijetí peněz, případně po schválení splátek či operativního leasingu.

Jak dlouho trvá dodání Macu na míru?

Tím, že se jedná o výrobu na zakázku, je aktuálně lhůta pro dodání nakonfigurovaného Macu 4 až 8 týdnů. Někdy se může stát, že dorazí i dříve.

Prozkoumejte nabídku a vyberte si svůj vysněný počítač!

Nakonfigurovat si Mac

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.