Magazín

Produktové aktuality

Je čas na změnu! Zkuste život bez zrcátka

Tom KalousAktualizováno: 17. 7. 2020 v 13:28 • Rubrika: Produktové aktuality

Je čas na změnu! Zkuste život bez zrcátka

Je čas na změnu, zkuste život bez zrcátka! Pořádáme týden plný zábavy, focení i natáčení se zkušenými tvůrci, kteří vám dovolí nahlédnout do jejich fotografické kuchyně.

Obsah

Týden bez zrcátka proběhne od 20. do 26. července!

Celý týden máte možnost nakoupít za zvýhodněné ceny a ušetřit tak až 30 %!

Zobrazit akční nabídky

Nebojte se změny, zažijte s námi týden plný bezzcadlovek značek Canon, Nikon, Sony, Olympus, Fujifilm a objektivů Sigma! Na každý den jsme přichystali unikátní workshopy, na kterých si budete moci bezzrcadlovky osahat a podrobit je zátěžovému testu! Každý podvečer také proběhnou besedy se zajímavými osobnostmi našeho foto světa a navíc také nakoupíte za zvýhodněné ceny! Kapacita kurzů i besed je omezena, proto doporučujeme včas se zaregistrovat a zarezervovat si tak vaše místo.

Registrovat

Harmonogram

Pondělí 20. července

15:00 – 16:30 - Workshop Focení dětí se Sigmou

17:00 – 18:00 - Beseda na téma Lifestylový portrét s příběhem

Celý den budou k dispozici objektivy Sigma. Na workshopu se naučíte získat pozornost dětí a nafotíte si několik krásných portrétů. Jak na to vám ukáže Sigma ambasador Lukáš Kejni Vrábel, který bude mít následně také besedu o svém focení.

Úterý 21. července

15:00 – 16:30 - Workshop Do ulic se středoformátem

17:00 – 18:00 - Beseda Jak využít středoformát naplno, aneb reportáž s Radkem Kalhousem

Úterý se ponese v duchu značky Fujifilm a jejich středoformátových gigantů. Těch bude k dispozici hned několik a využijete je v ulicích s reportážním fotografem Radkem Kalhousem. Ten vám ukáže, jak zachytit dobrou momentku a nebát se jít pro fotku o krok blíže!

Středa 22. července

15:00 – 16:30 - Workshop Portrétní fotografie s Lucií Drlíkovou

17:00 – 18:00 - Beseda Unikátní pohled na život pod hladinou s Lucií Drlíkovou

Ve středu nahlédnete do kuchyně Lucie Drlíkové, která vytváří neskutečné podvodní portréty. Na besedě vám poví, jak přichází na své nápady a jak je realizuje. Následně se pak přemístíte do ateliéru a vytvoříte společně s Lucií portrét, ze kterého se bude tajit dech. Po celou dobu budete mít k dispozici techniku Nikon.

Čtvrtek 23. července

13:30 – 15:00 - Workshop Příprava a nastavení fotoaparátu pro svatební fotku

17:30 – 18:30 - Beseda: Focení svatby s Kubajszem

Sony ambasador Kuba Fišer alias Kubajsz si nefotí pouze nohy ze skály a ruce se sluníčkem. Několikrát do roka si také střihne svatbu. A v duchu svateb se ponese celý čtvrtek. Na workshopu vám Kubajsz vysvětlí, jak se správně na svatební den připravit, jakou techniku si vzít a jak ji nastavit na vzniklé situace. Na besedě vám pak poví všechny historky, které na svatbách zažil.

Pátek 24. července

15:00 – 16:30 - Workshop Odhalte svět detailu s Olympusem

15:00 – 18:00 - Beseda Focení přírody bez hranic

Nesmíme také zapomenout na páteční den s Olympusem a jejich ambasadorem Petrem Bambouskem. Ten přiveze do Megapixelu trochu expotiky a společně si zavotíte překrásné rostliny a pár kudlanek. Po workshopu bude následovat beseda a promítání fotek z tropických pralesů, které skrývají nevídaně krásnou faunu.

Sobota 25. července

15:00 – 16:30 - Workshop Akční sport skrz hledáček

17:00 – 18:00 - Beseda Jak získat zakázku pro přední české značky ve sportovním odvětví 

Pokud jste aktivní milovníci sportu nebo ho jen rádi sledujete, měli byste v sobotu určitě přijít. Společně se s bezzrcadlovkami Canon a fotografem Honzou Pelikánem naučíte, jak zkombinovat rychlý akční sport a nastavení foťáku. Na besedě se dozvíte, jak vznikají lifestylové fotky do magazínů a na bilboardy v podání právě Jana Pelikána.

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Čiháček

Reaguje na (2) | Dobrý den, podle nám dostupných informací to bohužel možné nebude. 

3

Prodejce Megapixel.cz, Martin Čiháček, 9. 7. 2020 |Reagovat

Zuzana Gabrielová

Dobrý den,

bude možnost během pátečního workshopu zapůjčit techniku Olympus? Děkuji za odpověď.

S pozdravem Gabrielová

2

Zuzana Gabrielová, 5. 7. 2020 |Reagovat

KN

Mam bohuzel zkusenost, ze mnoho dobrych fotografu prechazi hodne do sfery workshopu,, learningu, cest fotoruchu atd. Bohuzel vetsinou pak mizi ta jejich fotograficka cast .

1

Kamil Novak, 4. 7. 2020 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.