Magazín

Produktové aktuality

Je čas využít zimní cashback na nákup nové techniky Canon. Ušetříte až 11 700 Kč

Tom KalousAktualizováno: 1. 11. 2021 v 16:10 • Rubrika: Produktové aktuality

Je čas využít zimní cashback na nákup nové techniky Canon. Ušetříte až 11 700 Kč

Využijte zimní cashback a pořiďte si novou techniku.

Obsah

Podmínky

  • produkt musí byt řádně zakoupený v období od 1. 11. 2021 do 31. 1. 2022
  • podmínkou vyplacení cashbacku je registrace nákupu produktu na www.canon.cz/zimnicashback, a to nejpozději do 28. 2. 2022
  • platné nároky na Cashback budou vyplaceny do 28 dnů od jeho schválení
     

Podívejte se na nabídku všech produktů, ke kterým cashback získáte!

Chci Canon cashback

Vyzkoušejte si techniku Canon ještě před tím, než si ji pořídíte. Půjčovné těla s objektivem stojí pouhých 500 Kč na 2 dny, tak neváhejte!

Chci půjčit Canon

Doporučujeme

Canon R6

Tento model cílí na hobbíky a komerční fotografy či videomakery, kteří pro svou práci nepotřebují tu nejlepší a nejdražší techniku. Tento model má rozlišení snímače 20 Mpx, což pro většinu žánrů bohatě stačí a naopak díky menšímu rozlišení si výrobce dovolil o řád vyšší citlivost.

Reportéři a fanoušci pohybové fotografie ocení kadenci sekvenčního snímání 12 sn./s s mechanickou závěrkou a 20 sn./s s elektronickou závěrkou. AF systém je velmi dobře vyvinutý a nabízí možnost detekce oka, tváře i zvířat, a také hledáček s ultra vysokým rozlišením 5 milionů obrazových bodů, díky kterým už ani nepoznáte, že se díváte na miniaturní displej.

ER šestka nabízí také poměrně pokročilé video funkce, například rozlišení 4K / 60 fps nebo Full HD / 120 fps v 10bitovém záznamu a to vše interně na paměťové karty v duálním slotu na paměťové karty SD UHS-II. Všichni filmaři určitě ocení možnost natáčení do profilu C-log i stabilizovaný snímač.

Stále jste nerozhodní? Podívejte se na článek 5 lajků pro bezzrcadlovky Canon EOS R5 a R6, který vás jistě přesvědčí.

CANON RF 50 MM F/1,2 L USM

Konstrukce objektivu se skládá z 15 členů v 9 skupinách. Objektiv je osazen 10lamelovou clonou pro krásné podání neostrých partií. Objektiv je v elkové řadě utěsněn proti povětrnostním vlivům a je vybaven velmi rychlým ultrasonickým ostřením. Stejně jako u všech současných moderních objektivů určených na systém canon EOS R má i tento objektiv programovatelný prstenec, na který si můžete naprogramovat řadu funkcí jako ISO, kompenzace expozice, ostření nebo rychlost závěrky. Jistě váš potěší ostrost objektivu až do rohů i na plně otevřenou clonu.

Chci Canon RF 50 mm

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.