Magazín

Produktové aktuality

Jsme autorizovaným prodejcem značky Apple

Tom KalousAktualizováno: 1. 11. 2019 v 12:45 • Rubrika: Produktové aktuality

Jsme autorizovaným prodejcem značky Apple

Naší vizí není pouze prodej techniky. Děláme vše pro to, abychom vás neustále podporovali v kreativní tvorbě. Chceme, abychom jako firma stáli po vašem boku a pokud si nebudete vědět rady, přijdete k nám a my vám nabídneme to nejlepší řešení.

Jako specialisté na digitální tvorbu víme, co všechno stojí za výslednou fotografií, videem či grafikou. Snažíme se vám nabídnout kompletní vybavení, které vaši tvůrčí práci zjednoduší a urychlí. I z toho důvodu jsme se stali autorizovaným prodejcem značky Apple. Přejeme si totiž, abyste na všech našich prodejnách měli možnost vyzkoušet si tu nejmodernější a nejlepší techniku na vlastní kůži. Grafické tablety, nejnovější fotoaparáty a monitory, audio vybavení, příslušenství, drony, MacBooky, iPhony... To vše u nás najdete, hezky na jednom místě. 

Všichni naši prodejci jsou vyškolení a digitální tvorba je pro ně koníčkem. Produkty (nejen) od značky Apple vám rádi předvedou a poradí, pokud si nebudete vědět rady i v případě, že budete potřebovat pomoci s výběrem dle specifických požadavků.

Nově se můžete těšit na nejrůznější eventy, workshopy a kurzy zaměřené na práci s programy, které naleznete v systému macOS. Ať už se jedná o zpracování grafických návrhů, úpravy fotografií či střih videa. 

U nás si přijdou na své všichni, kdo preferují nákup na splátky, stejně tak i klienti z řad podnikatelů, kterým dokážeme nabídnout operativní i finanční leasing

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, reklamaci můžete uplatnit u nás, nebo v autorizovaném servisu Apple.Český servis, Barrandova 409, 143 00Praha 4 - Modřany

Tel.+420 227 204 411, email: praha@ceskyservis.cz

www.ceskyservis.cz

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 27. 04. 2020 |Reagovat

KB

Dobry den, chci se zeptat, co prosim v praxi znamena, ze jste autorizovany prodejce zn. Apple. Pokud u vas koupim iPhone, tak pripadny servis pak mohu resit primo pres iStore? Dekuji.

1

Kateřina Bartošková, 25. 04. 2020 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.