Magazín

Produktové aktuality

K Sony A7 III si teď můžete zdarma vybrat příslušenství v hodnotě 5 000 Kč

Tom KalousVydáno: 10. 6. 2021 v 16:09 • Rubrika: Produktové aktuality

K Sony A7 III si teď můžete zdarma vybrat příslušenství v hodnotě 5 000 Kč

Vánoce jsou ještě daleko, ale my už pro vás máme dárek! K Sony A7 III si totiž můžete vybrat jakékoliv příslušenství v hodnotě 5 000 Kč. Takže náhradní baterky, paměťovku nebo stativ určitě oceníte. Jak na to?

Jak získat poukaz na příslušenství zdarma?

Dnešním dnem počínaje staruje speciální akce, ve které můžete získat poukaz v hodnotě 5 000 Kč na nákup příslušenství. Podmínky získání poukazu jsou velmi jednoduché.

  • Kupte si Sony A7 III tělo
  • Poukaz obdržíte mailem do 24 hodin po nákupu
  • Poukaz lze uplatnit na libovolné foto a video příslušenství z našeho e-shopu
  • Možnost uplatnění poukazu platí do 31. 7. 2021
  • Minimální hodnota příslušenství v košíku musí být 5 001 Kč

Sony A7 III tělo

Velice populární model, který svými vychytanými funkcemi, rychlostí focení i ostření předčí ledajakou konkurenci. Je vhodný jak pro začátečníky, tak profesionály, fotografy i kameramany na všechny různé žánry od svateb, přes krajinu a cestování až po reklamní spoty či televizní pořady.

Za tak zajímavou cenu vám nabídne stabilizovaný 24 Mpx snímač nebo funkce, jako je ostření na oko či obličej lidí i zvířat, sekvenční snímání s rychlostí až 10 snímků za sekundu, 4K video a také Full HD až ve 100 snímcích za sekundu na zpomalené záběry. Podívejte se na naše shrnující video po roce používání.

CHCI SONY A7 III

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.