Každý názor nás zajímá Blog

Každý názor nás zajímá

Luděk BouškaVydáno: 11. 2. 2014 v 16:54 • Rubrika: Blog

Zákazník na prvním místě je hlavním mottem již od založení společnosti MEGAPIXEL v roce 2001. To že se nejedná o prázdné gesto potvrzuje i fakt, že se neustále zajímáme o váš názor, vaše nápady, připomínky či případné stížnosti.

Nepřešlapujeme na místě

Znát názor každého zákazníka bylo, je a bude pro nás nesmírně důležité a posouvá nás dopředu. Letošní rok jsme se rozhodli zajít mnohem dál a investovali jsme do řešení, které vám umožní po každém nákupu ohodnotit naše služby a sdělit váš názor na obsluhu, kvalitu zboží, jeho dodání, ale i vaše přání nebo dlouhodobé zkušenosti s Megapixelem.   

Pár minut, které znamenají mnoho

Každý zákazník po nákupu od nás dostává email s odkazem na hodnocení spokojenosti s našimi produkty, prodejci, službami a zbožím. Vaše zkušenosti, názory, ale i přání či stížnosti pro nás znamenají hodnotné informace, kterými se opravdu zaobíráme a případné nedostatky se snažíme okamžitě odstranit. Přejete abychom vás kontaktovali? Stačí tuto položku ve formuláři zatrhnout a my se vám brzy ozveme. Pokud vám tedy přijde naše žádost o zhodnocení našich služeb, věnujte nám prosím pár minut.


Takhle vypadá náš e-mail se žádostí o váš názor

Určitě poznáte rozdíl

Naším hlavním cílem je vytvoření silného zázemí, kde si budete moci nejen vyzkoušet a zakoupit fototechniku, ale také místo, kde se budete pravidelně setkávat, diskutovat, vzdělávat, vystavovat své fotografie a mnohem více. Věříme, že ve spolupráci s vámi, se nám podaří vytvořit “fotografický ráj”, který si zamilujete.


Naši snahu o  zlepšení  potvrzují sami zákazníciVložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím