012854
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Kodak EasyShare C1530 červený
- Rozlišení snímače: 14 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Kodak EasyShare C1530 červený?
„Kodak EasyShare C1530 červený“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 29.01.2012

Kodak EasyShare C1530 červený
Parametry
Kodak Easyshare C1530 je příjemný a cenově přijatelný digitální fotoaparát vhodný pro méně náročné uživatele, kterým však nabídne všechny potřebné funkce a dobrý komfort pro běžné každodenní používání. Díky rozlišení 14 megapixelů a objektivem s 3x optickým přiblížením nebudou majitelé tohoto modelu nijak ochuzeni a budou moci komponovat parádní snímky vhodné i pro tisk ve velkých formátech s možností dalších úprav na počítači. Fotoaparát se může pochlubit rozměrným displejem, rychlým ostřením či řadou vestavěných automatických režimů.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 1/2,3 |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 14 Mpx |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 32-96 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 32 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 96 mm |
Ostření
| Makro od | 10 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| ISO - minimální citlivost | 64 |
|---|---|
| ISO - maximální citlivost | 1000 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1/4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1400 |
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 96,1 x 62,3 x 31,4 |
|---|---|
| Hmotnost | 180 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | 2 x alkalická baterie, poutko na ruku, USB kabel, dokumentace |
|---|---|
| Značka | Kodak |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,032 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Kodak EasyShare C1530 červený použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Kodak EasyShare C1530 červený použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Kodak EasyShare C1530 červený
















Komentáře