3932449
zkopírováno do schránky
008623
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Kodak EasyShare C663
- Rozlišení snímače: 6 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Kodak EasyShare C663?
„Kodak EasyShare C663“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 26.03.2007

Kodak EasyShare C663
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Kodak C663 je ideální společník pro každého, kdo hledá malý přístroj napájený tužkovými bateriemi s jednoduchým ovládáním a očekává od něj snímky s přirozeným barevným podáním. Tento přístroj nenabízí žádné nadstandartní funkce, nemá manuální nastavení expozičních údajů, ale nabízí poměrně širokou…
Parametry
Snadná obsluha intuitivní ovládání, rozlišení 6 Mpx, 3x optický zoom (eqv.34-102 mm), české menu, světelnost objektivu F2,7-4,6, rychlost závěrky 8–1/1400 s., LCD 2,5".
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 6 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 2832x2128, 1200x900, 2832x1888, 2304x1728 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 34-102 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 34 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 102 mm |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1400 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 85 x 65 x 35 |
|---|---|
| Hmotnost | 147 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 3932449 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | Návod v češtině, poutko, 1x baterie, nabíječka, USB kabel, video kabel, Software KODAK EasyShare, Sada „Začínáme“, redukce pro fotoaparát pro volitelné docky fotoaparátu a docky s tiskárnou KODAK EASYSHARE |
| Značka | Kodak |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Kodak EasyShare C663














Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 27. 12. 2006 |Kodak EasyShare C663 |Reagovat
BN
Prosím Vás o radu, jak max. velkou paměťovou kartu mohu použít ve fotoaparátu Kodak C 663. Děkuji. Nalevajka
Bronislav Nalevajka, 26. 12. 2006 |Kodak EasyShare C663 |Reagovat