012855
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Kodak EasyShare Sport C123 žlutý
4 (1×)- Rozlišení snímače: 12 Mpx
- Optický zoom: 5 x
- Velikost displeje: 2,4 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Kodak EasyShare Sport C123 žlutý?
„Kodak EasyShare Sport C123 žlutý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 24.05.2012

Kodak EasyShare Sport C123 žlutý
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Kodak EasyShare Sport C123 je velmi malý a lehký fotoaparát, který ačkoli patří do nejlevnější třídy digitálních fotoaparátů nabízí kompletní utěsnění proti prachu i vodě až do 3m pod hladinu. Objektiv fotoaparátu má fixní ohnisko 35mm - nemá tedy žádný optický zoom, ale je zde možnost…
Popis a parametry
Zajímavý kapesní digitální fotoaparát, který zaujme zejména svým provedením odolným proti vodě (lze se s ním potápět do hloubky až tří metrů) a prachu. Díky tomu se jedná o všestranně využitelný model určený i pro použití v náročnějších podmínkách, což využijí zejména aktivní lidé. Fotografování pod vodou bude bezesporu skvělým a novým zážitkem. Fotoaparát disponuje snímačem s rozlišením 12 megapixelů, což je hodnota vhodná i pro další úpravu snímků, jejich tisk i sdílení s dalšími uživateli prostřednictvím internetu. Vhod jistě přijde i 5x digitální přiblížení. Samozřejmostí je vestavěný blesk či samospoušť. Díky řadě přednastavených režimů fotoaparát pomůže se zvolením těch nejlepších nastavení pro aktuální situaci.
Kodak EasyShare C123
Zajímavý kapesní digitální fotoaparát, který zaujme zejména svým provedením odolným proti vodě (lze se s ním potápět do hloubky až tří metrů) a prachu. Díky tomu se jedná o všestranně využitelný model určený i pro použití v náročnějších podmínkách, což využijí zejména aktivní lidé. Fotografování pod vodou bude bezesporu skvělým a novým zážitkem. Fotoaparát disponuje snímačem s rozlišením 12 megapixelů, což je hodnota vhodná i pro další úpravu snímků, jejich tisk i sdílení s dalšími uživateli prostřednictvím internetu. Vhod jistě přijde i 5x digitální přiblížení. Samozřejmostí je vestavěný blesk či samospoušť. Díky řadě přednastavených režimů fotoaparát pomůže se zvolením těch nejlepších nastavení pro aktuální situaci. Kromě fotografií je možné natáčet i video v rozlišení až 640 x 480 bodů při frekvenci 30 fps. Pro ukládání fotografií a videí je možné používat vnitřní paměť 30 MB nebo paměťové karty SD / SDHC. Fotoaparát je možné díky A/V rozhraní připojit i k televizoru či projektoru. Pro napájení se používají dvě AA baterie (případně akumulátory).
Fyzikální specifikace
| Vodotěsnost | 3 metry |
|---|---|
| Rozměry v mm | 92,2 x 66,6 x 29,4 |
| Hmotnost | 175 g |
Bezdrátové sítě
| GPS | Ne |
|---|
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 12 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 4000x3000, 2880x2160, 4000x2048, 4000x2664 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-175 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 175 mm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 1250 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1/4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1400 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,4 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 112000 |
| Dotykový displej | Ne |
| Výklopný displej | Ne |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 2,4 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Kodak |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,032 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Kodak EasyShare Sport C123 žlutý použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Kodak EasyShare Sport C123 žlutý použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Kodak EasyShare Sport C123 žlutý




























Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 14. 7. 2011 |Kodak EasyShare Sport C123 žlutý |Reagovat
K
Kaňka, 14. 7. 2011 |Kodak EasyShare Sport C123 žlutý |Reagovat